Jump to content

Dargoron


Nesha

Recommended Posts

StarB.: Poslji mi snimak, budi drug! Evo ti adresa: Marko Cakic, Goranska 108, 11 300 Smederevo. Dobices album za dz. biggrin.gif

 

 

Hatred: Ovo je broj Studija PARADOX. odnosno Brankovica: 026/ 660-806

 

Fuel: Super su nam forkice, zar ne?! Mogli bi da sviramo negde zajedno. pivopije.gif

 

Ne pominjite mi HAKI-DAKI-ja i svirku na SC. Nisam u zivotu video goru organizaciju. Ipak, video-zapis je, na opste iznenadjenje, prilicno dobar, dobili smo pre neki dan.

 

Nas disk je zavrsen - i omot i sve sto je na njemu. Ne znam kada ce da ga stancuju, trebalo bi da mi jave danas-sutra!!!

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA..... icon_mad.gif

 

icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh, dobro je, ziv si, Marko! Nema te danima da se pojavis ovde, pa je vec pocela da se brinem biggrin.gif ! laugh.gif

 

Elem, Fuel dobio slike, a ja nista... icon_sad.gif

Al` mi je zato obecan snimak sa ove vase poslednje svirke, valjda. ph34r.gifmhihi.gif

E, ako me i za to ispalite, ostacete bez jednog fana. mrred.gificon_wink.gif

 

Pozdrav! icon_rockdevil.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

.... Fuel dobio slike, a ja nista... icon_sad.gif

Al` mi je zato obecan snimak sa ove vase poslednje svirke, valjda. ph34r.gifmhihi.gif

E, ako me i za to ispalite, ostacete bez jednog fana. mrred.gificon_wink.gif

 

Pozdrav! icon_rockdevil.gifpivopije.gif

Poslao sam fotke isti dan tebi i FUEL-u!!! Jedino ako slucajno nisam promasio adresu. Bese: alexie_wildchild??? Nema frke, poslacu ti ponovo, ali proveri!! Se cujemo! pivopije.gif

 

StarB: Nema veze sto ima vise bendova na snimku. Vazno da je ovekoveceno, jer je stvarno bilo... icon_rockdevil.gif !!!!!

 

POZDRAV!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

StarB: U principu svi volimo power i heavy! Npr., Zlaja naravno preferira Malmsteena-a, da se primetiti!! biggrin.gif Meni su Pantera, Slayer, Death, Judas P., Metallica, Megadeth, Testament, Annihilator recimo u vrhu. Da ne nabrajam vise! Cekamo snimak!!!

 

Milovan: Nije Shopka, vec Marko-basista!! A to sto ACTIV TIME ne odgovara, nema veze. Shvatice jednog dana da je trebalo da objave mnogo ranije!!!

icon_biggrin.gif Vazno je da sviramo, ostalo ce doci na svoje mesto!!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

...U principu svi volimo power i heavy... Meni su Pantera, Slayer, Death, Judas P., Metallica, Megadeth, Testament, Annihilator recimo u vrhu...

svi mi volimo heavy, i onda nabroji gomilu thrash bendova + death, i samo judase kao heavy! koji si kralj! icon_smile.gif drz se ti tog thrasha! icon_wink.gificon_smile.gifpivopije.gifmusik19.gificon_rockdevil.gif

 

sta ima ovako, drugari dargoronci?

 

pozdrav od UNDERDEATH-a!

Share this post


Link to post
Share on other sites

StarB: U principu svi volimo power i heavy! Npr., Zlaja naravno preferira Malmsteena-a, da se primetiti!! biggrin.gif Meni su Pantera, Slayer, Death, Judas P., Metallica, Megadeth, Testament, Annihilator recimo u vrhu. Da ne nabrajam vise! Cekamo snimak!!!

 

Milovan: Nije Shopka, vec Marko-basista!! A to sto ACTIV TIME ne odgovara, nema veze. Shvatice jednog dana da je trebalo da objave mnogo ranije!!!

icon_biggrin.gif Vazno je da sviramo, ostalo ce doci na svoje mesto!!

Heh...imao sam utisak da voli Malmsteena jos kad sam cuo demo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

svi mi volimo heavy, i onda nabroji gomilu thrash bendova + death, i samo judase kao heavy! koji si kralj! icon_smile.gif drz se ti tog thrasha! icon_wink.gificon_smile.gifpivopije.gifmusik19.gificon_rockdevil.gif

 

sta ima ovako, drugari dargoronci?

 

pozdrav od UNDERDEATH-a!

Ti to mene malo Z...?! biggrin.gif Znas kako, koji thrash nije mocan ili koji dead metal nije tezak? icon_biggrin.gif Sto sam pametan!! biggrin.gif

 

Inace, za sada po starom. Spremamo taj drugi album, a cekamo izdavanje prvog. Bas smo usli u raskorak. Naravno, ne nasom krivicom, ali verujemo da ce i to uskoro da bude sredjeno.

 

Se vidimo valjda uskoro! Pozdravi obe ekipe!! pivopije.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...