Jump to content

Dargoron


Nesha

Recommended Posts

.. ako Dargoroncima ikada zatreba zenski(prateci, naravno) vokal, mogli bi da kontaktiraju ovaj skolovani glas. laugh.gif Ili ako budu odlucili da ubace klavijature biggrin.gif ... icon_biggrin.gif

Razmotricemo!!! biggrin.gif Mada, od nase vristaline nisam cuo nikog zesceg, ni muske, ni zenske glasove!!!! icon_biggrin.gif Pa, sad zamisli prateci vokal!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

For MAX, Leshina i dr.: Nemam pojma sta je sa tom promocijom. Ako bude, sigurno sviramo!

 

Obavestenje, pre svega, za Beogradjane: Sviramo sledeceg cetvrtka kao specijalni gosti i pobednici proslog na pocetku novog Demo Mastersa! Ne znam koja lokacija, javicu ili slusajte 202 icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Doshlo je do promena.....ochigledno umesto superfinala u studiu 6 kretje novi ciklus DM-a za autorske bendove.....tu vi svirate a za nas se ne zna josh......nema veze,ipak dolazim u chetvrtak u prve redove.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam inace jos u fazi ubedjivanja drugarice koja je trebalo da ide sa mnom, posto se sva uzbunila jer je radni dan. blink.gif

 

Mada, iskreno, i ako ne budem navatala nekoga, to me nece spreciti da se pojavim. pivopije.gif

Radim jutarnji program, ustajem u pola 5, pa odem na svirku i opet sutra radim. I nista mi ne fali!!! biggrin.gif

 

Inace, nemam pojma kako cemo mi da se uklopimo na tom otvaranju DM-a, posto sviraju 2 melodicna death-metal benda, neki punk-eri, hardcore i rap-core, ali nema veze!!! Sta da kazem. WELCOME!!! pivopije.gif

 

A idemo i u Pirot u nedelju na HIT. Kako sam cuo u najavi, bice bas dobra ekipa bendova. Opet ta Juzna Srbija, sta je, bre, ovo!! icon_biggrin.gif

 

icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, vidis, nisu svi isti... Ni meni nije problem da ustajem rano, ali nekima jeste. blink.gif

 

Da, ovi ostali bendovi ne da nemaju veze sa vasim stilom, nego... ph34r.gif A, nisu ni u mom fazonu. Sve u svemu, smoricu se ocigledno na ovim ostalim. Ali, dolazim! icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam iz pirota i jedva cekam da vas vidim ovamo...odavno cekam neki dobar power metal da se izludujem...jel su u planu samo autorske ili i neka obrada?

Pa, trenutno sviramo samo autorske, posto promovisemo pesme sa 1-og albuma koji izlazi uskoro. I mi jedva cekamo da dodjemo u Pirot, jer su se do sada svi iz juzne Srbije pokazali kao super publika!!! icon_rockdevil.gif

 

Poziv svima za veceras, jedino sto ne znam kada tacno sviramo. Pocinje u 20h.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...