Jump to content

Dargoron


Nesha

Recommended Posts

...mozda cak i bolje taj nick nego predstavljanje imenom i prezimenom. Wihihihi. icon_mrgreen.gificon_mrgreen.gificon_mrgreen.gificon_wink.gif

 

I'm looking forward to sedmi/osmi april. icon_da.gificon_wink.gif

Ma, naravno da je bolje!!! Rekoh kolegi da me registrje, a on 'ladno kao nick stavi ime i prezime. No, nije ni vazno!!! Valjda nece da propadne i ta organizajia 7,8-og aprila. Pozdrav od SUPERMEN-a!!! icon_mrgreen.gificon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

znam,i mi chekamo da nam jave datum.........

Max, svirate li u Nisu 2-og na HIT-u? UH, mi jedva cekamo! Kako mi rekose sa 202-ojke, trebalo bi da bude bas dobro!

 

icon_rockdevil.gif

 

Cimali se ovih dana oko menjanja omota. Darko(bubnjar) danas odneo , pa ce valjda uskoro da stampaju!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Max, svirate li u Nisu 2-og na HIT-u? UH, mi jedva cekamo! Kako mi rekose sa 202-ojke, trebalo bi da bude bas dobro!

 

icon_rockdevil.gif

 

Cimali se ovih dana oko menjanja omota. Darko(bubnjar) danas odneo , pa ce valjda uskoro da stampaju!!!

malo smo u guzhvi pa ne verujem.........mada ja ne bih imao nishta protiv......videtju u toq nedelje........

 

Na koju foru je omot?......okachi malu slikicu......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veoma dobar bend,pevach ima glas slichan pevachu benda T.N.T. ali gitarista stvarno pretreruje sa Malmsteen lickovima,shto je mnogo mnogo je,ne treba nam jos MITICA,JELICA i ostalih malmsteenasha,ok je par yngwie motiva,ali ono no.gif Neka sedne pa nek stvara svoj stil,ali i ovako ga podrzavam jer radi ono sto voli,a to je najbitnije...Sve najbolje bendu pivopije.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ehej, slusala sam vas na radiju 202 sinoc. icon_da.gif Kako se zove ona poslednja pesma koju ste svirali?

 

Od ovih koje sam ja cula najbolje su ''Kletva'' i, naravno ''Nebeski svod'' ( tako se zove baladica, zar ne? wub.gifwub.gif)

Poslednja pesma se zove " Raskrsce snova". Nije na albumu, posto je uradjena kasnije. Sviramo je od kraja prosle godine. Bice na drugom albumu ( ako Bog da). Da, da, NEBESKI SVOD je balada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veoma dobar bend,pevach ima glas slichan pevachu benda T.N.T. ali gitarista stvarno pretreruje sa Malmsteen lickovima...Neka sedne pa nek stvara svoj stil,ali i ovako ga podrzavam jer radi ono sto voli,a to je najbitnije...Sve najbolje bendu pivopije.gificon_rockdevil.gif

Hvala na pohvalama i na kritikama!!! Sledeca svirka trebalo bi da bude 14-og u Beogradu, na promociji nekog casopisa. Bicete obavesteni na vreme, naravno!!! icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

HEJ (A) KO SU TE (A) KRALJICE

STO na na na na na na

 

ne znam dalje tekst!!!

poz pjevcu ovoga benda!!!

postujte molim vas refren ove pesme!!!!

e ljudi ubazite ili klavijature ili drugu gitaru u bend,MNOGO PRAZNO ZVUCITE!!!

ali sve ostalo je na mestu,pa i vise!!!

pevac je jebeni vanzemaljac kako peva!!!!!!

ja sam kljavadzija acid rain-a

i mi cemo svirati na toj promociji nekog casopisa,naravno ako se radi o istom dogadjaju!!!!

bice PRZENJA!!!!

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!MOC!!!!!!!BRZINAAAAAA!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...