Jump to content

Dargoron


Nesha

Recommended Posts

Ne mogu da verujem! Radio 202 je iz nekog razloga prestao da prenosi svirku kad se jos nije ni zavrsila 2. pesma Dargorona... wallbash.gif A ja tek pocela da uzivam, posto sam pre toga cula dva benda- F. Moon koji nisu bili losi i neke koji su nastupali pre njih... Kakav im je ono vokal? Jel peva zensko ili neki decko od 13 godina? Blaga katastrofa. ph34r.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Al` su zato Dargoronci bili na visini zadatka! biggrin.gif

Odlicna svirka, zaista, sve pohvale! icon_wink.gif Svaki put ste sve bolji i bolji. icon_wink.gif

I jedva cekam neku svirku u Bg-u. biggreens.gif

 

Pozdrav Dargoroncima od Alexandre! icon_biggrin.gif

P.s: Marko, molim te, nemoj da zaboravis da mi posaljes one slike. ph34r.gificon_cool.gif

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, nazalost...

 

Nego, Maximuse, jel izvesna ta vasa svirka na veliki petak (ili sam ja samo uobrazila da sam to negde procitala unsure.gif )? Ako bude zanimljivo dolazim, pa cu da putujem tek sutradan. pivopije.gif

Edited by Mary Joe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super je bilo u Zajecaru!!! Prenos je bio predvidjen do 9, tako da je dobro sto smo uopste upali u termin. Mislim da je snimak svirke veceras, pa ce biti ostatak. Idemo sa 202-ojkom u subotu u Leskovac, tamo je provereno dobro, samo ce mozda biti malo blaza varijanta metala zbog Usrksa. musik19.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego, Maximuse, jel izvesna ta vasa svirka na veliki petak (ili sam ja samo uobrazila da sam to negde procitala unsure.gif )?

Da,jeste...verovatno si vetj i videla.....you're most welcome.....

 

@MetalThrone-Thanx brate.... pivopije.gif

 

@ManFromCrypton-Drago mi je da vam je bilo do jaja.......a u Leskovcu obavezno da pojedesh neshto sa rishtilja za mene.......obozhavam Leskovachki roshtilj a samo u bg-u sam ga jeo....

Share this post


Link to post
Share on other sites

@MetalThrone-Thanx brate.... pivopije.gif

 

Ma nema na cemu. Objektivno, od novih bedova vas, Dargoron i Esgaroth (doduse oni su nesto tvrdji, ali ja volim i dimmu borgir i slicne melodicnije bendove) jedino mogu da izdvojim. Sve ostalo su samo tribute bendovi, ma koliko oni bili dobri uspeh im je ogranicen.

Edited by MetalThrone

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fotke izbacujem cim mi ih Zlaja dostavi. Pa, malo da prosaramo stranu! biggrin.gif

 

MetalThrone- Hvala! Mogu da dodam da sam DEMENTION cuo prvi put uzivo u Zajecaru (iako su Smederevci). Predvidjam da ce tek biti opasni. Razbijaju, a tek im je prosek godina 17!!! Oni i Esgaroth dokazuju da i black zaista moze dobro da zvuci!!

 

MAX - Kad ce, bre, jednom da se podudarimo, pa da negde prasimo zajedno???!!!

 

icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav za sve clanove Dargorona, a posebno za Darka i vaseg ''velikog'' basistu.

Ja mislim da ste vi bend sa kojim najcesce sviramo icon_rockdevil.gif

Pozdrav You TOO!!!

 

Ej, rece mi Olga da joj je Lokner najavio da ce se mozda prvi primerci naseg cd-a prodavati u Leskovcu na HIT-u! biggrin.gif Videt cemo. Ono sto je, valjda, sigurno - album je u stampariji!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzgred, ako ne bude te famozne promocije casopisa, mogli biste da svratite ovde drugim povodom- npr. zbog promocije albuma. icon_wink.gifmhihi.gif

Promocija albuma ce, verovatno, biti u klubu Radio Beograda, ali videcemo. Nisam siguran da li ce moci da se svira, ne znam kakav je to prostor.

Mislim da cemo svirati u BG-u brzo posle izdavanja albuma, a promocija tog famoznog casopisa je valjda 8-og maja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jaoj, momci, kako jedva cekam tu subotu i taj leskovac... sve mi bale cure na usta... ima da se izgladnjavam pocevsi od danas! icon_smile.gif

 

i mora da padne neko pivo, posto ste vi jedan od retkih bendova koji hoce da cirka! icon_da.gif

 

pivopije.gif

Ma, da, bre!!Sta ces bolje od najboljeg rostilja, hladnog piva i pravog metala!!!! pivopije.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...