Jump to content

Dargoron


Nesha

Recommended Posts

E da...cestitke za hit nedelje...ja vam chestitao juche al sumnjam da se secate...sve u svemu publiku se samo tako nalozila na vas...kakvi Lordi...a i pesmica je super...

Svirka u Pirotu, pravu ludilo (ma kakva bre Alogia

Rekoh ti juce, kazem i sad...Smederevo obecana zemlja za mene...kad vec ne mogu u nemacku, jel icon_wink.gif

Pozdrav za Dargoron icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne lazite da je Dargoron izglasan za hit nedelje?! (Ja sam otisla na spavanjac nakon odslusane njihove svirke u Pirotu) Pa, to je stvarno stvarno stvarno sjajno!!!! pivopije.gifpivopije.gifpivopije.gifpivopije.gif

 

Uzgred, mene nije bilo na temi tek jedan dan, a vec se napunila stranica. Pa, to je super!!! Sve vise ljudi posecuje Dargoron temu, ma, sta da vam kazem, sve ste popularniji. icon_wink.gificon_wink.gificon_da.gif

 

Jedva cekam da vas opet cujem live. icon_da.gif

 

P.S. Evo, i ja cu da slikam iduci put kad dodju u BG, i, ako niko drugi, ima ja da prosaram stranicu. biggrin.gif Slikala sam u cetvrtak, ali telefonom pa su slike mutne no.gif .

Edited by Mary Joe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da smo ih izglasali...toliko su nas potpalili da smo zajebali i Lordije i Whitesnake i Blackmoora i sve zivo...toliko smo bili besni da sam izdigao jednog druga na ramena...sto je tokom cele svirke bilo samo dok su oni svirali...to ipak znaci nesto, jel?

E da...i ja jedva cekam da vas cujem Live...nadajmo se da cete nekada da nam dodjete kao headlineri...

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_confused.gif Sta je, bre, ovo???!!!! Ljudi, HVALA VAM SVIMA!!!!! Dakle, ,,samo" jos da KONACNO izadje taj album !!!!

 

Alexie: Nemoj da si takva, rekoh ti da fotkice jos nisam dobio!! Evo, potrudicu se da sutra postavim neku!!!

 

FUEL: Ako mi devojka dozvoli, pusticu bradu!! biggrin.gif

 

StarBreaker: Mislim da je HIT u NIsu u nedelju, jbg!! Nadam se da cemo uskoro ponovo u PIrot, mozda i sami, samo da obezbedimo prostor. Raspitaj se, ako je neko raspolozen da nas dovede!!

 

METALNI POZDRAV OD DARGORONACA!!! icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alexie: Nemoj da si takva, rekoh ti da fotkice jos nisam dobio!! Evo, potrudicu se da sutra postavim neku!!!

 

Ma, znam ja da to nije do tebe icon_wink.gif ! Zlacani je kriv za sve. icon_smile.gif

A vidis da nisam jedina koja hoce slicice icon_biggrin.gif .

 

Pozdrav! pivopije.gif

 

 

icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Damn...hocu i ja slike icon_smile.gif

 

StarBreaker: Mislim da je HIT u NIsu u nedelju, jbg!! Nadam se da cemo uskoro ponovo u PIrot, mozda i sami, samo da obezbedimo prostor. Raspitaj se, ako je neko raspolozen da nas dovede!!

Jebem li ga nisam neki poseban organizator ali cu definitivno da se raspitam...sala Pedagoske akademije bi bilo odlicno mesto za svirku...

Poz icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka cast ljudi odlicni ste bili!!!

Nadam se da cemo jos negde svirati sa vama biggrin.gif

POzdrav veliki svima iz Dargorona!

pivopije.gif

Fuel pevljka biggrin.gif

For Fuel: pivopije.gif Pozdrav i Vama!! Pa, valjda cemo se uskoro ponovo druziti. Poslacu fotkice za neki dan na Vas mail.

 

Inace, cuo sam se juce sa Loknerom. Rece mi da je ovaj gazda Activ Time-a obecao da ce album definitivno biti objavljen vrlo brzo. Cekamo, cekamo, cekamo....

 

icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nazalost nikako da pogledam bend uzivo. Sad sam nasao demo i pesme su dosta dobre, samo mi se vokal ne svidja, previse je nategnut. NAdam se da je uzivo bolje, jer nasi demo snimci cesto nisu prava slika benda. Svkako podrska za sviranje power metala, jer ima jako malo domacih bendova koji se bave tom vrstom muzike. pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo tako...pojacajmo Power scenu...

...ne znam Soli ali mogu ti reci da je vokal mnogo bolji uzivo...ja sam se odusevio...mislim da je ipak u pitanju samo sluska sa demoa...meni se na Demou cinio prosecan a uzivo sam se odusevio da postoji takav vokal u srbiji...

Share this post


Link to post
Share on other sites

UH! Treba odgovoriti snima!! biggrin.gif

 

Mislim da cu za vikend narezati slike iz Pirota, pa cu ih postaviti u ponedeljak-utorak.

 

StarBreaker: Sviram SG. Nekako mi je vuzuelno super za metal, a i skroz sam zadovoljan zvukom.

 

Soll: Ne znam koji si snimak slusao, ali ces uskoro cuti album, pa proceni.

 

Drzite nam palceve da ce uskoro da izadje...KONACNO!!!!

 

icon_rockdevil.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ако се ја добро сећам, гитарош је носио ти-шрт са оз феста!

 

велики поздрав за кулере Даргоронце, па се видимо у нишу, ја идем са HATRED-oм, а ђига са Џетом! pivopije.gif

Edited by Jaymz Doofy Neegroothin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...