Jump to content

Dargoron


Nesha

Recommended Posts

HEJ (A) KO SU TE (A) KRALJICE

STO na na na na na na....

e ljudi ubazite ili klavijature ili drugu gitaru u bend,MNOGO PRAZNO ZVUCITE!!!

ali sve ostalo je na mestu,pa i vise!!!

pevac je jebeni vanzemaljac kako peva!!!!!!

ja sam kljavadzija acid rain-a

i mi cemo svirati na toj promociji nekog casopisa,naravno ako se radi o istom dogadjaju!!!!

bice PRZENJA!!!!

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!MOC!!!!!!!BRZINAAAAAA!!!

Nisi bas dobro razumeo!!! Nisu KRALjICE, VEC GRANICE, MOJIH SNOVA RASKRSCE...

Inace, hvala na pohvalama, pa i savetima za drugu gitaru ili klavijature! Razmislicemo, mada tesko je naci nekog ko ima vremena, ko je opremljen i ko je OK ovako!!! Videcemo!

MAX mi rece da je u pitanju ista svirka, promocija tog casopisa 14-og aprila! PRZENjE, PRZENjE i PRZENjE....

icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisi bas dobro razumeo!!! Nisu KRALjICE, VEC GRANICE, MOJIH SNOVA RASKRSCE...

Inace, hvala na pohvalama, pa i savetima za drugu gitaru ili klavijature! Razmislicemo, mada tesko je naci nekog ko ima vremena, ko je opremljen i ko je OK ovako!!! Videcemo!

MAX mi rece da je u pitanju ista svirka, promocija tog casopisa 14-og aprila! PRZENjE, PRZENjE i PRZENjE....

icon_rockdevil.gif

ja sam mislio da su KRALJICE

pa sam pevao i KRAVICE!!!!

 

biggrin.giflaugh.gifbiggrin.gif

 

ma samo bre nastavite ovako i sir,,,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos nema zvanicne potvrde da je sigurno 14-og promocija tog casopisa, tako da cemo mi, ipak, u Zajecar sa 202-ojkom (tamo je HIT 14-og).

Haha, da... Zivimo u zemlji Srbiji. Nista iznenadjujuce, nista se ne zna.

 

Bas steta, nadala sam se da cu vas cuti uskoro u BG-u. Bice valjda neke prilike. icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace, drugarica i ja smo razradjivale sumanut plan da dodjemo na hit u Zajecar, i super nam je odgovaralo to sto ima voz za BG u 2 ujutru... Kad ono, avaj! Voz silno kruzi i stize u BG nakon skoro 6, 5 sati, dakle u pola 9 ujutru. Dear god... no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace, drugarica i ja smo razradjivale sumanut plan da dodjemo na hit u Zajecar, i super nam je odgovaralo to sto ima voz za BG u 2 ujutru... Kad ono, avaj! Voz silno kruzi i stize u BG nakon skoro 6, 5 sati, dakle u pola 9 ujutru. Dear god... no.gif

Pa, sad....Znas kako, sve ima svoju cenu! biggrin.gif Udjete, lepo, posle svirke u voz, molite Boga da ima mesta, legnete i spavate do BG-a. Samo pazite da ne odete dalje, ako mu to nije poslednja stanica! icon_biggrin.gif Sto sam pametan!!!! biggrin.gif

Inace, hvala na podrsci, cucete nas uskoro 100 %!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grrrr... A sto moramo sledeceg dana na pripreme? Smrc. icon_cry.gif Ja sam zivela u zabludi da se do Zajecara stize za 2-3 sata. A, imajuci u vidu kakva je nasa zeleznica, ne bi me cudilo da se onim vozom stize u BG u 12. no.gif

 

Nego, cujem prica se o nekom hitu kod vas u SD? To je makar blizu. icon_biggrin.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

... Ja sam zivela u zabludi da se do Zajecara stize za 2-3 sata. A, imajuci u vidu kakva je nasa zeleznica, ne bi me cudilo da se onim vozom stize u BG u 12. no.gif

 

Nego, cujem prica se o nekom hitu kod vas u SD? To je makar blizu. icon_biggrin.gif

Do Zajecara se iz BG-a putuje sigurno 4 sata, a vozom ko zna!!!

 

U SD-u je uvek sve neizvesno, ali mislim da HIT-a skoro nece biti, jer nema gde (verovali ili ne) !!! Bas imamo muke da nadjemo adekvatan prostor. ENIGMA je OK i ne bi bilo problema da se prosle godine nisu pokacili kad je svirka otkazana.

 

Joj, zemljo Srbijo!!!!

 

Pomagajte, jos malo ce Dunav sve da nas potopi!!! biggrin.gifpivopije.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bogme, Dunav je danas bas POWER, a tek se ocekuje povecanje!!!! no.gif

 

Pitam se sta bi bilo sa mestima za svirku kada metal ne bi bio u ekspanziji!!! Valjda ce u SD-u uskoro nesto da se promeni, pa da organizujemo neki pristojan koncert!

 

I ja sam zaginuo sa zdravljem, grlo me rastura, temperatura, ali moramo da se drzimo!!!! Ipak smo mi hard & heavy! icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...