Jump to content

Dargoron


Nesha

Recommended Posts

Ma bilo bi ql kada bi imali po koji bend koji je u retro fazonu ali problem nase metal/rock scene je u tome sto je 90% bendova retro! wallbash.gif Posle se cude sto nemaju shanse na stranom trzistu. Pa niko nece da izda nesto sto se radilo osamdesetih. Srbija kasni u svemu pa cak i u muzici. Zato puna podrska za inovativne moderne bendove! icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sinoc napokon cuh celu pesmu ovog benda u okviru Rocktagona. Spot je fin mada dosadan a pesme... huh ja stvarno slabo slusam power u poslednje vreme ali ovo ne bi mogao ni da slusam. Da je ovaj bend svirao sredinom osamdesetih do sredine devedesetih ovakav zvuk koji oni gaje bi bio razuman ovako nikako ne mogu da ih shvatim. Drugo, Smederevo. Opet power bend iz Smedereva? Jel tamo ima neka power zaraza? icon_smile.gif Repect za trud i rad i sve to ali ljudi ovakva svirka se vise ni u svetu ne svira.

Bez obzira da li je retro ili ne, mozda power treba gledati kod nas kao geografski fenomen. Znas, malo bi bilo nelogicno da ti dodje neki power bend npr. iz Novog Pazara ili Negotina. Samo dajem primer.

Mogla sam ovaj bend da slusam na Demo mastersu, sinoc sam i spot videla i sta da kazem, verujem da ce iskoristiti priliku da urade dobar album i izdaju ga za PGP RTS, ako ni zbog cega drugog, onda zbog toga sto doticnima placamo tv pretplatu, pa onda bolje da pustaju Dargoron nego kojekakav narodnjacki sljam i krsh na poluvremenu utakmca. Nadam se da ce od strane izdavaca dobiti i promociju kakvu zasluzuju. Spot je ok, lici malo na spotove italijanskih power bendova, zasluzuje da bude vidjen.

Vidim da mnogi kritikuju pevaca, te sto peva na srpskom, te sto mu glas nije "topao". Ok, svako ima pravno na svoje misljenje, decko peva na svoj nacin, mozda je bas to sto bend trazi od njega. Moja dobronamerna opaska na njegov racun, ukoliko ovo cita, a ukoliko ne, valjda ce mu Methatrone preneti: COVECE, OBRATI MALO PAZNJU NA SVOJ STAJLING ILI NADJI NEKOG STILISTU KOJI CE NA TOME PROFESIONALNO DA PORADI! Kao frontmen moras da dodjes do izrazaja, a to sigurno neces sa zapustenom bradom i neoriginalnom odecom. Nadam se da ovo niko nece pogresno protumaciti, ali pogledajte kako izgleda Roy Khan, Cristina Scabbia ili bilo ko drugi. I to je itekako bitno!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bez obzira da li je retro ili ne, mozda power treba gledati kod nas kao geografski fenomen. Znas, malo bi bilo nelogicno da ti dodje neki power bend npr. iz Novog Pazara ili Negotina. Samo dajem primer.

Errrr a zasto je nelogicno da power bend bude iz Novog Pazara ili Negotina? icon_confused.gifph34r.gif Ok primer ali zasto mora da bude iz Smedereva? icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa verovatno jer bi u tim mestima bili prvi, jedini i verovatno poslednji, bilo bi im tesko da s eprobiju i pronadju publiku, a ovako, kad se iz jednog mesta probije jedan bend, onda je to oprobana formula i za ostale bendove. Pogledaj iz kojih krajeva Finske dolaze power bendovi, svi sa Severa...Ne moras da uzmes kao parametar, ali to je moja geografska teorija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim da mnogi kritikuju pevaca, te sto peva na srpskom, te sto mu glas nije "topao". Ok, svako ima pravno na svoje misljenje, decko peva na svoj nacin, mozda je bas to sto bend trazi od njega. Moja dobronamerna opaska na njegov racun, ukoliko ovo cita, a ukoliko ne, valjda ce mu Methatrone preneti: COVECE, OBRATI MALO PAZNJU NA SVOJ STAJLING ILI NADJI NEKOG STILISTU KOJI CE NA TOME PROFESIONALNO DA PORADI! Kao frontmen moras da dodjes do izrazaja, a to sigurno neces sa zapustenom bradom i neoriginalnom odecom. Nadam se da ovo niko nece pogresno protumaciti, ali pogledajte kako izgleda Roy Khan, Cristina Scabbia ili bilo ko drugi. I to je itekako bitno!

E sestro slatka koliko dugo mi njemu to pricamo samo da znas! no.gif Al' sta vredi kad ni njegovi iz benda ne mogu da ga nagovore! jednostavno takav je lik i tu nista ne vredi! Totalna flegma oko toga sta drugi misle (sto je donekle i dobro za njega, ali ne i za imidz benda). icon_rolleyes.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E sestro slatka koliko dugo mi njemu to pricamo samo da znas! no.gif Al' sta vredi kad ni njegovi iz benda ne mogu da ga nagovore! jednostavno takav je lik i tu nista ne vredi! Totalna flegma oko toga sta drugi misle (sto je donekle i dobro za njega, ali ne i za imidz benda). rolleyes.gif

E brate moj, motkom po glavi, pa kod frizera i sminkera. Salim se naravno, Nevenica mu je prenela moje komentare i kaze da je odmah otisao kuci da se obrije. Za jedan takav bend bitan je imidz, ne mogu na koncertima i u spotovima da budu obuceni kao svaki dan kad idu na posao.

 

Spot imam ja, doneo mi ga Sale, producent Rocktagona. Da li na nekom drugom mestu moze da se vidi, stvarno nemam pojma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Album izlazi (ako sve protekne po planu) pocetkom marta. Izdavac je "Active Time Records". Pa sretno im bilo. Sto se tice spota trebalo bi da se zavrti na jos nekim TV stanicama. Za sad znam da kopiju imaju TV Metropolis (Rocktagon preciznije), TV Cacak i TV Smederevo. Bar koliko ja znam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Album izlazi (ako sve protekne po planu) pocetkom marta. Izdavac je "Active Time Records". Pa sretno im bilo. Sto se tice spota trebalo bi da se zavrti na jos nekim TV stanicama. Za sad znam da kopiju imaju TV Metropolis (Rocktagon preciznije), TV Cacak i TV Smederevo. Bar koliko ja znam.

Cekaj, zar oni nisu pobedom na Demo mastersu dobili mogucnost da izdaju albun za PGP RTS?

Sto se tice Rocktagona, nemojte ga mesati sa Metropolisom, jer se radi o emisiji jedne privatne produkcije, a na Metropolisu u TV Pancevu (za sada) se samo emituje, mada je predvidjeno da ova emisija "pokrije" jos neke televizije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi, metalke i metalci, hvala sto pisete bilo sta o nama. Ja sam Marko, basista Dargorona. Da ne bude neke zabune ili bilo sta slicno, evo nekih pojasnjenja. Dargoron je pobednik Demo Masters turnira, ali negrada nije bila izdavanje za PGP, vec objavljivanje za neku od kuca. Odlucili smo se za Acitiv Time. Uskoro ce izaci, budite sugurni, jer je sve spremno ( materijal, omot i spot) Dakle, ocekujte multimedijalan disk. Da vise ne detaljisem, verujemo da cemo nesto uspeti da uradimo, bar u nasoj zemjli, pa cemo videti sta i kako dalje. Mogu samo da najavim da je drugi album skoro spreman. Uradjen je mnogo zrelije i kavlitetnije. ALi, kao sto rekoh, o tom potom.

Pozdrav svima, posebno NAVIJACICI FIORENTINE!!! Forza VIOLA & Gabriel Omar Batistuta!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav BONEY. Nadam se da ste OK i da gruvate punom parom. Pocimacemo se da organizujemo neku svirku u SD-u, pa racunamo na VAS. Javite, ako se u KG-u nesto desava, da pokusamo da uletimo.

OBAVESTENJE ZA SVE - Ko mi odgovara, neka ne salje na ovu adresu, jer mi je to sa posla. Ne mora da cita svako ko sedne, a urednik mi nije narocito sladak lik!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...