Jump to content

Dargoron


Nesha

Recommended Posts

Inace, bas sam se nadala da ce Dargoron mozda nastupati kao predgrupa Osmom Putniku na koncertu u martu, cak sam i predlagala to na njihovom forumu. Ali, jbg, idu Demether i Apokalipsa.  ph34r.gif

Cuo sam i ja da do skoro Osmi Putnik nije imao predgrupu. Mislim da nikako ne bismo mogi da uletimo, jer je to organizacija One Records-a. Mi nemamo nista protiv njih, ali oni nisu OK sa 202-ojkom i jos nekim ljudima sa kojima mi jesmo. Tako je to u zemlji Srbiji! Da nas ima 200 miliona, pa da razumemo da ne mogu svi da se sloze. Ovako...

Inace, juce sam se cuo sa Loknerom, verovatno ce zajedno biti objavljen Dargoron i kompilacija domacih bendova, uglavnom super-finalista Demo Masters-a. Bar mislim da ce biti tako!

POZDRAV!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbt.kad sam ja imao vas demo....i pao mi sistem..... a dade mi ga drugar sa Plavinca-Nemanja-kaze da zna basistu ...? Nego jer izadje taj prvo album..ja slusao samo kletvu i !!! Pa ako nije izasao album-mogu li da dobijem demo koji sam vec imao ali .......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace, bas sam se nadala da ce Dargoron mozda nastupati kao predgrupa Osmom Putniku na koncertu u martu, cak sam i predlagala to na njihovom forumu. Ali, jbg, idu Demether i Apokalipsa. ph34r.gif

Mislim da cu doci na taj koncert iskljucivo zbog Demetra.

 

Mislim da nikako ne bismo mogi da uletimo, jer je to organizacija One Records-a. Mi nemamo nista protiv njih, ali oni nisu OK sa 202-ojkom i jos nekim ljudima sa kojima mi jesmo.

 

Eh, zemljo Srbijo! Takav je zivot, ali ko veruje u to sto radi i govori jezikom postovanja, a ne jezikom mrznje, na kraju krajeva uspece u tome. Zbog toga ce takvi bendovi i takvi ljudi uvek imati moju podrsku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne kazem da bilo sta fali Demeteru, ljudi dobro sviraju, ali mislim da se ne uklapaju u koncert Putnika... I prosli put su birali nesto sto se koliko-toliko ''slaze'' sa njihovim fazonom, muzikom, a mislim da Demeter tu strci. Zato sam predlagala Dargoron, ali, eto ti nepravde... icon_razz.gif

 

Inace, relativno skoro su svirali ovde, u BG-u, ali sam se opet uzelela njihove svirke (mislim na Dargoron). icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne kazem da bilo sta fali Demeteru, ljudi dobro sviraju, ali mislim da se ne uklapaju u koncert Putnika... I prosli put su birali nesto sto se koliko-toliko ''slaze'' sa njihovim fazonom, muzikom, a mislim da Demeter tu strci. Zato sam predlagala Dargoron, ali, eto ti nepravde... icon_razz.gif

 

Inace, relativno skoro su svirali ovde, u BG-u, ali sam se opet uzelela njihove svirke (mislim na Dargoron). icon_da.gif

Evo mene, samo sam resio malo da se prekrstim!!! Svirace DARGORON ponovo u BG-u, nadamo se uskoro, samo da KONACNO izadje taj album.

 

HVALA SVIMA NA PODRSCI!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo mene, samo sam resio malo da se prekrstim!!! Svirace DARGORON ponovo u BG-u, nadamo se uskoro,

Bilo bi lepo da se organizujemo neshto zajedno(Acid Rain).....jel svirate na hitu sledetje subote tamo kod vas?......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo bi lepo da se organizujemo neshto zajedno(Acid Rain).....jel svirate na hitu sledetje subote tamo kod vas?......

Pozdrav ACID & MAX!!!

Covece, ja sam i zaboravio na HIT u SD-u!!! Pa, jos uvek ne znamo, ali mislim da bi skroz bilo nelogicno da ne sviramo u svom gradu. Ako uopste bude svirke. Prosli put sve bilo dogovoreno, pa opet, na kraju, otkazano na dan kocerta. Cuti, da ne malerisemo!!

Naravno, mozemo da sviramo zajedno, mada u SD-u nije lako naci prostor. Se cujemo i gledamo!!! biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav ACID & MAX!!!

Covece, ja sam i zaboravio na HIT u SD-u!!! Pa, jos uvek ne znamo, ali mislim da bi skroz bilo nelogicno da ne sviramo u svom gradu. Ako uopste bude svirke. Prosli put sve bilo dogovoreno, pa opet, na kraju, otkazano na dan kocerta. Cuti, da ne malerisemo!!

Naravno, mozemo da sviramo zajedno, mada u SD-u nije lako naci prostor. Se cujemo i gledamo!!! biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Pa ako bude hita u SD-u i Kovinci ce doci da vas cuju...!!!! icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi, daj vise okacite taj spot na net! Bas bi voleo da ga vidim (a verujem da nisam jedini) a TV ne gledam. Neki rapidshare, megaupload, bilo sta, samo ga zakacite da moze da se skine (u sto boljem kvalitetu icon_biggrin.gif).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi, daj vise okacite taj spot na net! Bas bi voleo da ga vidim (a verujem da nisam jedini) a TV ne gledam....samo ga zakacite da moze da se skine (u sto boljem kvalitetu icon_biggrin.gif).

Ej, vazi! Postavicemo, verovatno, uskoro, mada bice na albumu, kao sto sam vec ranije napisao. Strpite se jos malo, ljudi!!! biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav ACID & MAX!!!

Covece, ja sam i zaboravio na HIT u SD-u!!! Pa, jos uvek ne znamo, ali mislim da bi skroz bilo nelogicno da ne sviramo u svom gradu. Ako uopste bude svirke. Prosli put sve bilo dogovoreno, pa opet, na kraju, otkazano na dan kocerta. Cuti, da ne malerisemo!!

kao shto vidim izmalerisali smo....jbg,bitje prilike da sviramo.....recimo 8-og aprila u bg-u.......jel tako?Dolazite naravno?

Share this post


Link to post
Share on other sites

kao shto vidim izmalerisali smo....jbg,bitje prilike da sviramo.....recimo 8-og aprila u bg-u.......jel tako?Dolazite naravno?

Ej. MAX, znam da bi trebalo da sviramo 7-og aprila. To je sa nekim likom nas bubnjar ugovorao. Mozda je to to ili je ovo neka vasa organizacija? Naravno, UVEK SPREMNI, dolazimo!!! icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije nasha organizacija.....i nas su zvali...promocija nekog chasopisa valjda.......pitao sam ko josh svira pa mi je vas spomenuo....... icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

To je,onda,to! Znaci, ostaje samo da vidimo da li ce biti 7-og ili 8-og aprila! UH! Zeljni smo dobrog gruvanja!!!

 

Ej, jos nista nismo dogovorili oko stampanja cd-a, ne znamo da li cemo morati da promenimo omot, tj. da smanjimo na 3 lista. Gostujemo u nedelju u Centru za kulturu u SD-u na nekoj tematskoj veceri, nisu ni svesni sta ce metalci da im urade!!! biggrin.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...