Jump to content

Dargoron


Nesha

Recommended Posts

Pozdrav!!

Samo malo da pojasnim....komp sa kojeg je basista Dargoron-a, Marko poslao poruku koju mozete procitati je moj. Sve sto budete meni slali na mail licno njemu prenosim, jer on nema mogucnosti da svaki dan posecuje ovaj sajt!!

Sto se tice LOGO-a prenecu mu vec danas.......a koliko ja znam par pesama se snima, jos uvek nije sve gotovo......ali bice uskoro!!

Veceras Dargoron svira u klubu Kambodza(u Smederevu), pa ko zeli da dodje da ih cuje a jos uvek ih nije cuo....evo prilike!!!

pozdrav !

 

Aleksa 8)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Procitao sam da se neko pita sta kaze pevac u pesmi "Glas Sudbine"?

potrudicu se da nabavim tekst pesme da vise ne biste lupali glavu:)

Dobro su prosli juce u DEMO EXPRESS-u......zauzeli su 4.mesto sa ovom pesmom!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zlatko ce ti poslati disk........... ali decko je u velikoj frci zbog mnogo toga ..... zato budi bar malo tolerantniji prema njemu...............

 

Slava!!!!!

 

Ma, ok... Svi smo mi u nekoj frci... Zelim samo da sto pre odradim plakate (koji su gotovi - samo cekam njihov logo) i prosirim svirku sto dalje... To je valjda normalno, zar ne?

Share this post


Link to post
Share on other sites

E......Malo pre sam dobio informaciju od Marka da je disk sa logom poslat postom za Kikindu, tako da momci koji realizuju "Teoriju Haosa" ocekuju posatra za par dana!!!Eto, i taj posao je gotov!!!

 

Sto se tice adrese [email protected] ta adresa postoji, ali Zlatko trenutno nije u mogucnosti da je cesto proverava......tako da ako je nesto hitno slobodno meni napisite, jer istog dana ih obavestavam!!!

 

jos malo i odoh na svirku!!!!

Pored Dargorona veceras ce svirati i jedan mlad bend koji se zove Zoltar.

Dobra zabava je zagarantovana, tako bar rece Sopka(vokal)!!

 

pozdrav metalcima!!! 8)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cula sam da je na koncertu Dargorona u Smederevu bilo vise od 250 ljudi ............................8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O

 

Kazu bio je to pravi pakao na zemlji................ :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

 

Kakvi su tvoji utisci Aleksaa?????????????????????????????? :? :? :? :?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo tako!!!

Momci su zaista odradili svirku maksimalno angazovano, nije bilo nikakvih izletanja i ispadanja, sve je bilo na visokom nivou!!

Posto ja nisam bio u Beogradu kada su svirali, njihovi utisci su da je mnogo bolja svirka bila sada nego onda u Bg......Upravo se vracam iz grada gde smo razgovarali o svirci, i oni su veoma zadovoljni kako je sve proteklo!!!

Kao sto sam napisao prosli put prvo je svirao jedan mlad bend iz Smedereva koji se zove Zoltar, slicnog su zanra kao i Dargoron....ali jos uvek su mladi, u proseku 15-16 godina, ali pokazali su da imaju kvaliteta za napredovanje:)

Posle njih je nastupio Dargoron koji je pokazao da u buducnosti od njih moze nastati poznati Srpski metal bend!!!Odlicna svirka , skakanja, vristanja, sutiranja, svega je bilo ......ali sve u granicama!!!

Ko je bio na svirci , razumeo je sta hocu da ovim da kazem:smile.gif))

.....idem da spavam........sutra ili prekosutra cu napisati kakav su repertoar izveli !!! ohmy.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koga zanima sta je Dargoron svirao u Petak neka procita sledece redove:

As Above So Below, Bedroom Eyes…(Yngwie Malmsteen), Metalmeldown (Judas Priest),

Let The Hammer Fall (HammerFall), You Could Be Mine (G’N’Roses), Silver And Gold (Primal Fear), Crna Udovica (Crna Udovica), Gates Of Babylon (Rainbow), Fool For Your Loving(Whitesnake) …… .posebno su bile dobre pesme “Gimmy, gimmy…” i “Long Live R’N’R’ ” gde su sa pocetkom prvih tonova pocele sutke!!!:smile.gif) Svirali su i dve svoje stvari od kojih je jedna bila “Glas Sudbine”. Masa je znala ceo tekst pesme i ako se ona mogla cuti jedino na DEMO EXPRESS-u. Eto ....ja se ovih pesama secam mada ih je bilo jos dosta......ako sam napravio neku gresku u nazivima bendova ili pesama......sorry:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

POZDRAV!

 

Ovim vas obavestavamo da ce 23/05/2003 u Kikindi biti odrzan HEAVY SOUND!!! koncert na kome ce nastupiti:

 

D A R G O R O N >>>>> Progressive Metal - Smederevo

(Sve popularniji smederevski sastav. Iza njih se nalazi dosta uspesnih svirki, prvi singl (Glas Sudbine) im se nalazi u samom vrhu radija 202 (Demo Express), a pored svojih autorskih pesama, repertoar obogacuju i obradama bendova: HammerFall, Stratovarious, Yngwie Malmsteen, Primal Fear...)

 

M A N D R A K E >>>>> Heavy Metal - Kikinda

(Nas lokalni sastav koji pored seta svojih pesama, radi i obrade bendova poput: Iron Maiden, Judas Priest, Stratovarious, Black Sabbath, Manowar, Iced Earth itd.)

 

Koncert ce biti odrzan u klubu Madjarski Dom, a ulaznica staje samo 50 dinara. Pocetak je najavljen za 21:30h

 

Sve ostale informacije na: [email protected]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav!!!

 

Na koncertu Dargorona, petak vece, bilo je bas :twisted::twisted: i na repertoaru je bilo oko 30 pesama. Vidim da vas zanima Glas Sudbine, tj trazite reci te pesme evo ja cu se pobrinuti da ih u sto kracem mogucem roku ispostujem ovde. Sada sam se cuo sa Sopkom (Nikola -Vokal) i rekao mu da mi donese reci tako da u toku veceri najkasnije sutra one ce biti postavljene ovde...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo tako!!!

Momci su zaista odradili svirku maksimalno angazovano, nije bilo nikakvih izletanja i ispadanja, sve je bilo na visokom nivou!!

Posto ja nisam bio u Beogradu kada su svirali, njihovi utisci su da je mnogo bolja svirka bila sada nego onda u Bg......Upravo se vracam iz grada gde smo razgovarali o svirci, i oni su veoma zadovoljni kako je sve proteklo!!!

Kao sto sam napisao prosli put prvo je svirao jedan mlad bend iz Smedereva koji se zove Zoltar, slicnog su zanra kao i Dargoron....ali jos uvek su mladi, u proseku 15-16 godina, ali pokazali su da imaju kvaliteta za napredovanje:)

Posle njih je nastupio Dargoron koji je pokazao da u buducnosti od njih moze nastati poznati Srpski metal bend!!!Odlicna svirka , skakanja, vristanja, sutiranja, svega je bilo ......ali sve u granicama!!!

Ko je bio na svirci , razumeo je sta hocu da ovim da kazem:smile.gif))

.....idem da spavam........sutra ili prekosutra cu napisati kakav su repertoar izveli !!! ohmy.gif

 

 

Pa naravno da je svirka bila bolja jednim delom i zbog bolje opreme i ozvucenja..........

Zoltar?????????? :? :? Tu bese svira Sopkin mladji brat????????????

Share this post


Link to post
Share on other sites

rekao mu da mi donese reci tako da u toku veceri najkasnije sutra one ce biti postavljene ovde...

 

Da, da, da... Samo sto nisu stigle smile.gif

 

.......Hehe STIZUUUUUUUUUUUU!!!! Ej ppl kao prvo moram da se svima izvinim sto ste cekali toliko na te reci ali nisam imao mogucnosti da ih ispostvujem ovde odmah (te veceri) jer sam imao nekih problema sa konekcijom pa zatim neku cimanje levo, desno (fax) pa... ali da vas ne smaram vise i da ne bude obecanje lOOdom radovanje evo ih :

 

KORACIMA DUGIM SVE DUBLJE TONEMO

U DALEKU PROSLOST SEBE GLEDAMO

POMIRI SE S`TIM JER NEMAS VREMENA

JER TO JE SVE TVOJA DIVLJA SUDBINA

ref

GLAS STO NAS PROGONI

SVE VISE NAM GOVORI

SRCE SVOJE OTVORI

VISE NISI KAO PRE

 

VEKOVI NAVIRU NEMAS VREMENA

KRUG TI SE SUZAVA ZIVOT UGROZAVA

MISLI TI NAVIRU DUSA OTIMA

OSETI MOC CELIKA ZA BORBU PROTIV DEMONA

ref

GLAS STO NAS PROGONI

SVE VISE NAM GOVORI

SRCE SVOJE OTVORI

VISE NISI KAO PRE

 

ZIVOTNA TAMNICA DUSU RAZARA

POD CRNIM NEBOM BORBA SE NASTAVLJA

OTKRIVEN TI SI NEMAS IZBORA

JER TO JE SVE TVOJA CRNA SUDBINA

 

ref

GLAS STO NAS PROGONI

SVE VISE NAM GOVORI

SRCE SVOJE OTVORI

VISE NISI KAO PRE

 

SOLO

 

ref

GLAS STO NAS PROGONI

SVE VISE NAM GOVORI

SRCE SVOJE OTVORI

VISE NISI KAO PRE

 

Evo Siki nisi mnogo cekao... Inace promotivni CD je poslat i u GRCKU !!! Na njemu se nalaze za sada TRI pesme i to ne bilo kakve...:twisted: ali za sada toliko od mene vazno je da se PRZI i to DOBRO!!!! :twisted::twisted::twisted::wink::wink::wink: Neko je pitao ko je Zoltar tj. da li u njemu svira Sopkin mladji brat... da da tacno je to IVAN svira u tom bendu......

 

Inace sinoc u Kekendi je bilo pravo metal przenje zar ne??!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bila sam vrlo skepticna sto se tice texta....................

 

Text je na moje veliko iznenadjenje mnogo dobar......... :wink:............

 

Samo tako nastavite!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

Slava Dargoronu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

............................. HELL ETERNAL ...........................................

 

 

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svirka u Kikindi je prosla dobro... Bilo je mozda malo manje ljudi (prodato je oko 120 karata) ali atmosfera je bila super, sto mozete pitati i Dargoronce... Oni su super odsvirali (cak smo neke pesme zabelezili kamerom)... Zlatko je manijak sa belom gitarom biggrin.gif

 

Malo nam je bilo krivo sto su morali (zbog prevoza) da idu ranije kuci, tako da nisu do kraja pogledali MANDRAKE koji su solidno prosli...

 

Najlepsi trenutak veceri je bio kada su pred polazak ponovo izasli pred publiku i zahvalili se na podrsci...

 

To je to, ukratko...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...