Jump to content

Haggard


Recommended Posts

Ja imam oba albuma, i stvarno su fenomenalni! Nego jel cuo neko njihov album (ili MCD) iz '94, mislim, nasao sam tekstove tog albuma na www.darklyrics.com, jel zna neko nesto o tom njihovom izdanju?  :?
Verovatno mislis na demo izdanje "Progressive" [cini mi se da je inace dostupan samo na kaseti, a piratski, naravno, u svakom obliku]. To je vec nesto drugacije, cistiji death/doom, bez nekog preteranog upliva klasicne i etno muzike, ali je, opet, kao sto ime kaze progressive!!! :twisted: I strpljenja malo, citaces o tome i drugim stvarima u vezi njih u sledecem REX-u :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam oba albuma, i stvarno su fenomenalni! Nego jel cuo neko njihov album (ili MCD) iz '94, mislim, nasao sam tekstove tog albuma na www.darklyrics.com, jel zna neko nesto o tom njihovom izdanju?  :?

Ja sam skidao neke samplove stvari sa tog njihovog demoa i mogu ti reci da muzika na demou nema nikakve veze sa muzikom na albumima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I "thou..." i "awaking..." su odlicni mada je meni bolji "thou..." jer ima vise muzike dok je ovaj drugi manjeg obima i ima mnogo onih iritirajucih dijaloga(dosta pricaju a ne sviraju)!! "awaking..." je dobar zato sto su mu sve pesme nekako povezane ali ipak je bolji, da se ne ponavljam! spot nisam gledao i ne znam gde bih imao priliku to da vidim!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma to je odlican bend,jurim njihov dvd vec duze vreme ali znate vec kako je u nasoj zemlji sa narucivanjem preko neta.inace sada snimaju novi album koji ce biti posvecen Galileo Galileju,steta sto nemamo prilike da ih vidimo live(kad samo sviraju u nemackoj i mexicu).inace nije to problem ozvuciti koliko kod nas niko nece da pljune za dobru opremu za isto,pa nije ni cudo sto nam,

koncerti zvuce tako kako zvuce.inace nasa verzija Haggarda jeste Oblivion awaits ciji sam bio clan neko vreme kada je to bila samo ideja,trnutno snima svoju prvu stvar bice to OK biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako to mislis da nije problem ozvuciti takav bend kod nas :? Pa kod nas je tesko ozvuciti npr. Abonos a da ne pricamo o Haggard ili Oblivion Awaits. Kad si ih vec pomenuo, od njih dosta ocekujem, ali se zaista plasim tonaca i njihovog "talenta". Videcemo. Time shall tell...

Share this post


Link to post
Share on other sites

kada sam rekao da nije problem ozvuciti to znaci da je ozvuciti najlakse pa cak i bend tipa Haggarda ali samo ako imas ok opremu,svi znamo kakva je nasa oprema po tim svirkama.medjutim sa dobrom opremom i sa dobrim majtorom za mix pultom dobijes i ok zvuk sto je bio slucaj sa Abonosom na koncertu Corbe(koliko sam ja cuo)a posto sam i sam tonac znam kako to ide.a i ja polazem velike nade u Oblivion ekipa se dosta menjala posle mene ali obecava videcemo na festu u Kst-u.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...

Tako treba kombinovati metal sa drugim pravcima, a ne kao ona New Wave sranja sa elektronikom ili rapom...

 

Tako je Laky! Nisi pomenuo one smradove Alas koje i ti i ja preziremo, a koji su isto sramota za kombinovanje metala sa drugim muzikama!

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa ljudovi mozemo da pricamo o brdo stvari vezano za vaj bend npr. ko ima spotove i mogucnost narezivanja istih kao i o njihovom dvd izdanju koje se ja ubih trazeci! :( stoga daj da ne smaramo moderatore pa da opet skinu temu 8)

inace sada sam na njihovom sajtu koji je redizajniran imaju novog clana ili boje receno clanicu Veronika i sopran je trenutno ih je samo 18 u line up-u.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...