Jump to content

Haggard


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Novi album stvarno rastura! Preslusao sam ga svega desetak puta, ali vec mogu da se usudim da kazem da je najbolji do sada. Boli koliko je produkcija dobra, vokalna resenja su bolja nego ikada, pogotovo u ‘Eppur Si Muove’. Ma nemam reci, zaista fantasticno!!! icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Novi album

Па ја ово имам, а да нисам ни знао. Видим ја чудан/непознат наслов, али не контам да је нови албум. У праву си, албум је одличан.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Novi album stvarno rastura! Preslusao sam ga svega desetak puta, ali vec mogu da se usudim da kazem da je najbolji do sada. Boli koliko je produkcija dobra, vokalna resenja su bolja nego ikada, pogotovo u ‘Eppur Si Muove’. Ma nemam reci, zaista fantasticno!!! icon_rockdevil.gif

Produkcijski da, ali nekako su raniji albumi bili sveziji. U svakom slucaju vrhunski black jer oni sami sebe tako deklarisu pa onda ne vidim sta ce to na doom & gothic?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Produkcijski da, ali nekako su raniji albumi bili sveziji. U svakom slucaju vrhunski black jer oni sami sebe tako deklarisu pa onda ne vidim sta ce to na doom & gothic?

Pa sad... Heh, jako malo dodirnih tacaka imaju sa black-om, zvao se on vrhunski ili ne. Pogotovo na poslednjem albumu nema ni malo black-a, pa cak ni prizvuka i skala koje bi bile karakteristicne za black. Slazem se da ne bi trebalo ova tema da egzistira na 'doom&gothic metal' forumu, vise lezi avantguarde, ali nije to ni bitno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sad... Heh, jako malo dodirnih tacaka imaju sa black-om, zvao se on vrhunski ili ne. Pogotovo na poslednjem albumu nema ni malo black-a, pa cak ni prizvuka i skala koje bi bile karakteristicne za black. Slazem se da ne bi trebalo ova tema da egzistira na 'doom&gothic metal' forumu, vise lezi avantguarde, ali nije to ni bitno.

Ljudi su sami sebe definisali kao black. Ni black nije sto je nekad bio pa ko zna... mozda i jesu ... i meni deluje nelogicno ali ko ce ga znati icon_confused.gif

Edited by Gwydion

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi su sami sebe definisali kao black. Ni black nije sto je nekad bio pa ko zna... mozda i jesu ... i meni deluje nelogicno ali ko ce ga znati icon_confused.gif

Takvu 'etiketu' sigurno nisu sebi nalepili za poslednji album, vec ranije kada je, ponavljam, bilo dodirnih tacaka sa black-om. Ali, to stvarno nije bitno, sve dok im je muzika fantasticna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

A jeli neko slushao ranije demo radove? Ako iko i jeste, meni se poprilichno doimaju kao malchice drugachiji nego shto dodushe jesu. Dosta cvrshce nego uobichajeno. Inache, i dalje mislim da im je And Thou Shalt Trust The ... Seer najjjjjachi album ikad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj novi album je odlican, nema ni jedne lose pesme!!!

 

Per Aspera ad Astra... nikad jaci muski clean vokal! Ta mi dodje kao najjaca, uz naslovnu i All Inizio E La Morte.

 

Zaista odlican album, nisam ocekivao tako jak materijal.

 

Poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

novi album me je azocarao. ma koliko voleo haggard moram reci da mi se eppur bas i ne svidja(nije da mi se ne svidja ali...). produkcijski jeste veoma dobro odradjen, ali stekao sam utisak da se prica sa prethodna dva albuma samo ponovila i nista vise. znaci novi album je po meni suva projekcija prethodna dva, melodije i oni vokalni delovi kao da su isti! da ne gresim dusu moram da izdvojim "eppur si muove" i "her mannelig" koje su stvarno izvanredne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...