Jump to content

Haggard


Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Ne znam zasto ovaj bend cesto porede sa Tristanijom kad su totalno razliciti... icon_confused.gif Cini mi se da je svaki album Haggarda sve bolji, ukljucujuci remek delo Eppur Si Muove icon_mrgreen.gif Jedino mi se Progressive ne svidja, totalno odudara u celoj prici...Inace svidja mi se i sto ima dosta klasike icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Velika je greska uporedjivati tristaniu i haggard..

 

Haggard je jedan od najboljih bendova ikad. Mene odusevljavaju svi njihovi vokali. A tek muzika.....

Slazem se da ih ne treba uporedjivati, ali meni je ipak Tristania malo draza icon_biggrin.gif Ne svidja mi se prvi album Haggarda...totalno odudara od cele price icon_da.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se da ne treba uporedjivati Haggard i Tristaniu... Well, dragi su mi i jedan i drugi bend, Tristaniu bas volim ali Haggard mi je nekako poseban... Drugaciji...

E vidis, meni bas obrnuto icon_wink.gif

Nekako mi je Tristania dramaticnija...kao da uporedjujes Mocarta i Vagnera...ako me razumes icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E vidis, meni bas obrnuto icon_wink.gif

Nekako mi je Tristania dramaticnija...kao da uporedjujes Mocarta i Vagnera...ako me razumes icon_biggrin.gif

Razumem te icon_wink.gif Nemoj pogresno da me razumes, meni je Tristania draza (istina - dramaticnija), samo mi se Haggard nekako izdvaja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Moj treci bend po vaznosti u zivotu (prvi Therion, drugi Opeth). Album 'Awaking The Centuries' je zaista remek delo, iz vise razloga:

1) kompozicije su vise nego originalne; album sadrzi najbolje instrumentale koje sam ikada cuo (ne racunam gitarske tipa Malmsteena itd.)

2) iako je klasicna muzika osnova ovom bendu imaju odlicne 'growl' vokale;

3) mnogo razlicitih instrumenata sviraju odlicno;

4) dupla papucica nije u prvom planu kao kod mnogih bendova/projekata slicnog usmerenja...

  Jel' neko zna za njih? Podelite misljenje...C'mon!!

fenomenalna glazba, obozavam klasiku, a kad je i metal u igri ispada savrsenstvo! Meni definitivno jedan od top 5 najboljih bendova, recimo da se radi o osobnoj ljubavi na prvi 'zvuk';) DVD je zakon, a albumi definitivno zasluzuju najvise ocijene. Mislim da je suvisno izdvajat neku stvar nad drugom sto se tice kvalitete. Vokal/gitarist mi je malo smijesan sa onom kilazom, no kod ovog benda jedina i najvaznija stvar koja se treba gledati je savrsenstvo glazbe icon_wink.gificon_da.gif

 

uzasno se grizem sto sam propustila koncert ove zime u becu radi posla, no slijedeci put se definitivno ide makar u skandinaviju wallbash.gif

Edited by Andromeda

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
uzasno se grizem sto sam propustila koncert ove zime u becu radi posla, no slijedeci put se definitivno ide makar u skandinaviju wallbash.gif

 

Stvarno streta i ja se grizem sto ne mogu da odem u CRO ili SLO da ih samo oslusnem uzivo wallbash.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

to je tek od ove godine, znaci, slijedece su i kod vas sigurno:) i mi smo do nedavno morali ic u ljubljanu/budimpestu, da bi ih na kraju slovenci pokrali na proslogodisnjem koncertu (icon_confused.gifno.gificon_rolleyes.gif )..

 

eh sto znaci europska unija, kasnimo u svemu..

Edited by Andromeda

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
to je tek od ove godine, znaci, slijedece su i kod vas sigurno:) i mi smo do nedavno morali ic u ljubljanu/budimpestu, da bi ih na kraju slovenci pokrali na proslogodisnjem koncertu (icon_confused.gifno.gifrolleyes.gif )..

 

eh sto znaci europska unija, kasnimo u svemu..

 

TUGA icon_sad.gificon_sad.gificon_sad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...