Jump to content

Kada i zašto ste počeli slušati black metal?


Swarthyard

Recommended Posts

  • 11 months later...

Nikad nisam isao u sumu kad padne sneg,osim kad hocu da pustim pse da se izjure posto su ruski psi i obozavaju sneg.

COf slusam godinama i dalje su mi omiljen bend.Ne zelim da budem troo,nek misli ko sta hoce.Novi mayhem mi je odlican,volim emperor,satyricon,borgire,temnozor...masu 'troo' bendova.Zar ja zbog toga treba da budem troo?To je cista glupost.

 

Krajnje je retardirano porediti ljude po tome sta slusaju.Jos vise retardirano da nekome dodje da ode u sumu cim padne sneg da ostvari kontakt sa drvecem????Hm

 

U zadnje vreme od black-a slusam novi Mayhem,od ostale muzike cepam po ceo dan r'n'b i rep.

A cof je bio i uvek ce da ostane moj omiljeni bend pa makar predstavljali englesku na evroviziji.Jednostavno mi se jebe za to,da budem kreten pa ih slusam 2 godine i onda shvatim da su govno i pocnem da ih pljujem a da pritom skrivam da sam sa njima poceo da ih slusam...Gde je tu zdrav razum!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

hmmmmm.... ja sam pocho da slusham pre nekih mozhda godinu dana il neshto vishe, sa satyriconom, al sam onda pocho da slusham cradle, i onda me smorili, i pocho sam da slusham svashta od blacka... a prva black metal pesma koju sam chuo je mother north, koja mi je i dalje najbolja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја у суштини несам неки љубитељ бљак метала, али има неких група које су ми ок. И то су углавном оне мелодичније. Сирови бљак не подносим.

Share this post


Link to post
Share on other sites

oduvek sam pomalo slusao black,mislim na period kada sam uopste i slusao metal,ali najvise me e zainteresovao slusanjem krejdla i borgira....i dan-danas ja njih mnogo,mnogo volim...kasnije sam se navukao na immortal,u ozbiljniju fazu sam usao navukavsi se na genijalni karpatijan forest....kasnije je dosao nokturnal mortum...i tako....

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 11 months later...

U... chek' da se sjetim... osmom osnovne, sa Mp3 diskom Dimljenog Burgera, koji se (ne znam ni sama kako) nashao kod mene...

I, da. Obozhavam ih i dan danas.

Edited by Diaboli Juna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

kad sam ćuo teachers pet of venoma,posle sam ćuo od onih iz baterija stvar 13 candles i navuko se na black metal.ali taj bateri mi se nikad nije svidjo ,samo ta pesma i mozda jos jedna dve...''return'' ona, i nemam pojma,ali posle sam se definitivno navukao na minimalni black metal i neke veoma mracne,bolesne i ekstremno perverzne sastave...a primetio sam da i sex uz take bendove ide ko maslac po taze leba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pi...poceo sam i ja sa Krejdlom.Evo,povijam glavu u sramoti.No,onda sam pribavio May Result(Gorgeous Syphmonies).To mi je otvorilo oci sto se sympho tice.A sto se sirovog tice,tu me je The Stone prvi istreskao(tadasnji Stone To Flesh)

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nedavno sma poceo da slusam Black metal, imao sam Veliku odbojnost prema nima , zbog malo poglupih tekstova i smesnog oblacenja , uvek nekako ako sam trazio snagu okretao sam se death metalu . Prvi put kad sma downlodowao neki black metal album je Mayhem De Mysteriis Dom Sathanas(i jos uvek mi ovo najbolji black metal album ikad) , i tako sam poceo da slusam Black Metal. Mada posle ovoga sve sam se razocarao u zanr, zato sto sma ja ocekivao malo razvijeniji guitarworks kao na mysteriis-u , pa sma popustio sa slusanjem ali sma onda otkrio Emperor i Gorgoroth i nastavio sa slusanjem. Jos uvek bash aktivno neslusam black , ali polako istrazujem i ovaj za mene nepoznat svet, i stvarno ima dosta black metla bendova koje zelim da cujem a nisam jos cuo kao naprimer (darkthrone) . :)

 

Inace ako bash ocemo po godinama dodje to pocetka 3-eg razreda srednje skole. :) Eh da i ja nisam jos cuo kako zvuci Kridl i Dima(ustvari lazem video sam spot od dime na mtv-u i nije mi se nesto bas hsvidelo) .

Edited by Ninja-Viking

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...