Jump to content

Tristania


Toksa

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Naravno da neće ponoviti ni WIDOWS WEEDS ni BEYOND THE VEIL.Meni se sviđa novi album,mada su textovi malo.. :uhoh: Al ajde.I možda je malo jednoličan.

A baš se pitam zašto je napustila bend..?? :sad:

Share this post


Link to post
Share on other sites

OI!Svaki album je pricha za sebe.Uostalom kada bi napravili neshto kao sto je BTV ili WW,ispalo bi "jao,ovi pederi su provalili da im ovaj zvuk pali,pa su kopirali ne bi li se dobro prodao..." itd...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne bih trpao Widow's Weeds i Beyond the Veil u isti koš, jer zvuče dosta različito. Ovaj prvi je isuviše doom. Sa Beyond the Veil se i po zvuku i po kvalitetu može porediti World of Glass, dok su Ashes i Illumination drugačiji i slabiji, sem par pesama na oba, koje se izdvajaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

world of glass mi nije nesto....

@3vil, ne moraju oni napraviti nesto kao ww, ali neka naprave nesto istog kvaliteta....nisi me shvatio....

Meni je WORLD OF GLASS odličan.Samo mu trebaš dati šansu.Bolji mi je od Illuminations u svakom slučaju.

Čisto sumnjam da će oni više išta izdavati i ako izdaju mislim da će biti bzv.Ponestaje im ideja :icon_ne:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest Bon Jovi

Pa,Tristania je ok,meni se svidja pesma The Ravens

 

Posebno ovaj deo

 

Greed and anger

Made us younger

Couldn't save us when the tower fell

Share this post


Link to post
Share on other sites

BEYOND THE VEIL je masterpiece of art i posle njega nema bolje[g] :opusteno:

 

ps.owaj nowi je njesra ..

:pivopije::pivopije::pivopije:

Biond D Vejl je jedan, po meni, od najboljih albuma koje je Gothic Metal mogao da ima. Zadnji, je užas užasa, svaka pjesma slična, lik ima growl koji kurca ne valja, nema atmosferičnih pazaža. :no:

Pogotovo je loš kada se poredi s periodom kada je Veland bio tu. :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo stalno preslusavam album nadajuci se da ce mi se svidjeti skroz,medjutim...nesto mu fali.Dobar je album(u sustini)ali mu nedostaje originalnosti.Suvise je obican i prost.

Upravo to. Juče sam ga slušala 3 puta, ni jednog trenutka se nisam nešto cimnula, ono da ima neki žar, ne znam kako da opišem to. Kad slušam BTV, sva nekako uzdrhtim. Album je jako jednoličan, običan i prost. Boring.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo stalno preslusavam album nadajuci se da ce mi se svidjeti skroz,medjutim...nesto mu fali.Dobar je album(u sustini)ali mu nedostaje originalnosti.Suvise je obican i prost.

Kod Gothic-a ces danas tesko naci neku slozenost, a bogami i pretjeranu originalost.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...