Jump to content

Immortal & Abbath


Frankenchrist

Recommended Posts

Ma Tributi se koriste samo za uzimanje para glupim fanovima

jebo tribjut kad imas original.Snimiti tribjut isto kao original nema smisla(svirati isto kao original na svirci je ok da se razumemo).Uzmi na primer Death tribjut(zove se nesto kao Demonic Plague)Neki bend je odlicno odradio Evil Dead,bas do jaja.E to je poenta,da uradis drugacije polazeci od osnovne muzicke teme a da ne upropastis.

 

Toliko.

 

Poz!

Edited by Heavy jerk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam izgleda jedan od retkih koji voli Tribute albume,jednostavno mi je gotivno da vidim kako bendovi odaju postovanje nekim velicinama,a sto se tice para,od mene ih ionako nece uzeti. icon_smile.gif

 

Ovaj Immortal tribute se nabavlja najvise zbog SunnO)) covera.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam izgleda jedan od retkih koji voli Tribute albume,jednostavno mi je gotivno da vidim kako bendovi odaju postovanje nekim velicinama,a sto se tice para,od mene ih ionako nece uzeti. icon_smile.gif

 

Ovaj Immortal tribute se nabavlja najvise zbog SunnO)) covera.

Takodje. Ali ono sto treba da se cuje je "a tribute to Burzum"...katastrofa. icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha ta ED obrada stvarno jebe sve redom, s tim shto ja nikad nishta ne nadjo o tom bendu...

 

Ali slazem se, fora je da se neka pesma obradi na nachin na koji je ti vidish, a ne samo da je odsvirash onako kako jeste.

Kako se zove bend?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha ta ED obrada stvarno jebe sve redom, s tim shto ja nikad nishta ne nadjo o tom bendu...

 

Ali slazem se, fora je da se neka pesma obradi na nachin na koji je ti vidish, a ne samo da je odsvirash onako kako jeste.

Pazi na to mtribjutu su sve neki nepoznati,ali totalis nepoznati bendovi

 

@Drobikus:ne znam tacno,pogledacu,mrzi me sad da gledam.

 

Isto su i neki likovi na tom tribjutu dobro odradili Crystal Mountain,isto nesto sa akustarama.Osim ta dva benda ostali su zasrali,cak nisu pravilno ni odsvirali,kao da su skidali sa nekog jako loseg Guitar Pro taba.

 

i jos jedna stvar-ja tribjute vidim kao sansu za neke nepoznate bendove da se procuju,da neko za neki dobar bend sa odredjenog tribjuta kaze:"vidi ove ala dobro prze",pa nabavi njihov demo ili album,pa krene prica o bendu,pa on sledece godine svira na exitu icon_biggrin.gif...i tako to

Edited by Heavy jerk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobro..Pessimist i nije tolko nepoznat biggrin.gif

 

A "Evil Dead" je obradio(na tom tributu) WASTELAND

 

Inache..Evil Dead obrada..mislim da sam chuo 15...i najzanimljivije su mi..upravo Wasteland-ova...i God Dethroned-ov (al samo zbog Laureana manijaka) icon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...