Jump to content

Immortal & Abbath


Frankenchrist

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Norwegian black metallers IMMORTAL will release a concert DVD, "The Seventh Date Of Blashyrkh", this summer via Nuclear Blast. The disc will include professionally filmed video footage of the band's headlining performance at the 2007 edition of the Wacken Open Air festival, which was held August 2-4, 2007 in Wacken, Germany.

 

A sample clip of the footage, which originally aired on WDR's "Rockpalast" program in Germany, can be viewed below.

 

http://www.dailymotion.com/video/x6rn20_immortal-unsilent-storms-in-the-nor_music

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

bend koji poštujem, držali su se svoga đira ignorirajući one pizdarije oko Mayhema i Burzuma i krenuli su dalje, sjećam se intervijua na No Mercy festivalu 1998 ak se ne varam, gdje je Abbath rekao da Immortal nema konkureciju što se tiče Black metala u Norveškoj.

 

možda je umišljeno, ali mislim da čovjek ima pravo na to. Immortal je Immortal, možda ih najviše poštujem zbog toga jer ih ne prati nikakav skandal za razliku od ostalih bendova koji su bili dio stare norveške scene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Kakva im muzika, takva i pojacala. :da:

napusti ovaj thread.

pa to je sasvim normalno...niste valjda mislili da su sve te kutije i glave prave i da su ukljucene? :lol: samo za jednog takvog marsala kao sto su u pozadini glava+kabinet treba oko minimum 2500-3000eura,a koliko ih ima na slici necu ni da brojim.niko nije lud da prava pojacala stavlja u pozadinu,a tek da ih ukljucuje :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sta se onda kurce i prave budale od sebe ako ih nemaju? A, realno, dovoljno su (pre)skupi da mogu to da iskesiraju. Il' si musko il' si Bosko, jbg.

 

edit: Haha, i Siske ulete u istom momentu. :haha:

Edited by Talvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa šta će im onda na bini? :haha:

pa nije to toliko do benda koliko je do festivala.verovatno su kao sto je neko rekao pod nekim ugovorom i moraju da stave da stoji tamo makar kao ukras.bend je tu samo da odsvira.sta njih boli kurac da li su iza njih gomila praznih kutija i glava,a i lepo izgleda u pozadini svi oni marsali,poneki engl,bogner :haha:

Edited by dimmu1

Share this post


Link to post
Share on other sites

odlican je koncert,jeste da sam withstand.. i unsilent storm vec gledao na jutjubu ali nema veze.definitivno moram pogledati ovaj bend u skorije vreme uzivo.abatha realno boli kurac,zajebava se na bini i mlati masne pare,a sad sto ce ga isprozivati par klinaca zabole ga.najjaci mi je crab walk+headbang na unsilentu :haha: samo imam zamerku za taj njegov chorus.previse ga upotrebljava,a i kad zasere bas se cuje jer na njega nabije i neki reverb.no sve u svemu koncert je meni licno odlican,mogli su ipak staviti nesto novo ali ajd' i ovo je odlicno.i da..na ovom snimku su prave marsalove kutije,a sad da li su unutra zvucnici nemam pojma,zatvorene su od nazad :lol:

Edited by dimmu1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel moze neko da mi ostavi link za neki spot od njih kada trce po sumama i gube se, znaci plakao sam od smeha, moram da ga skinem....

Secam se da prvo trce po sumama i onda neki black metal carobnjak izvire iza brda i upucuje prema kameri neku toliko gay pogled da sam umro xD

Edited by NoBodyAsAleksa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...