Jump to content

Immortal & Abbath


Frankenchrist

Recommended Posts

S kojim se plejerom ovo čudo otvara?

ja sam sa k-liteovim kodecima otvorio bez problema.samo skines poslednju verziju odavde.

Ja sam vise Pink Floyd, Tangerine Dream,..... fan, al gotivim i par metal bendova jedan od njih je Iron Maiden

sve si objasnio,sad te potpuno razumem sto mislis da ti je immortal smesan.

Bili su klinci, jebi ga, rekli su posle milion puta da im je to najveća greška u karijeri.

sta ih boli kurac.abbath se i dan danas tako ponasa na bini,uziva u paznji koju dobija od publike zbog toga,imaju odlicnu muziku,vrte masnu lovu i svima im je lepo.sumnjam da im je to bila najveca greska u karijeri...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam izbrisao jer mi je trebalo mesta na hdd-u,a ne znam kojeg je formata bilo.sa kojih si ti linkova skidao? ja sam skidao sa deposita i rekao bih da je bio .avi ali nisam siguran.znam samo da sam morao da apdejtujem k-liteov media plejer klasik jer nije hteo da pusta sa starijom verzijom.

Edited by dimmu1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam sa k-liteovim kodecima otvorio bez problema.samo skines poslednju verziju odavde.

 

sve si objasnio,sad te potpuno razumem sto mislis da ti je immortal smesan.

 

sta ih boli kurac.abbath se i dan danas tako ponasa na bini,uziva u paznji koju dobija od publike zbog toga,imaju odlicnu muziku,vrte masnu lovu i svima im je lepo.sumnjam da im je to bila najveca greska u karijeri...

 

 

Ma brate nemoj da se ljutis, ne slusam ja immortal, to jeste pokusao sam i sve, ali kad krene da kresti ne mogu jbg... Samo sam pitao za spot, ja nisam ismevao njihovu muziku vec spot... Da ismevam muziku pomenuo bih Katalepsy, Gorgoroth,... i tako mada oni su vise death, nebitno skroz... Jos jednom ne prozivam vam black metal ni nista, sem onog nebuloznog spota, razumem ja sto neko slusa death, black turbo folk, tehno, sve ja razumem... Bez uvrede jos jednom :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skinuo si ape lossless (valjda neka varijanta .flac-a), a trebao si DVDRip. Opcije su: Скачать 320 kbps (samo zvuk); Скачать APE, Lossless (isto verovatno samo zvuk, na foru flac-a); Скачать DVDRip (video). Ja sam skinuo ovaj zadnji tj. DVDRip i to je .avi koji se pusta preko bilo kog plejera normalno (ima ~900mb).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...