Jump to content

Wolf


RNA

Recommended Posts

Nije im baš najoriginalnije ime, ali su zato momci iz Švedske jedan od najboljih heavy metal bendova današnjice, a da ne bi bilo kako je to još jedan od mojih 'fanzinaških' bendova, momci su potpisali ugovor za treći album za Nuclear Blast (iako su prošla dva izašla za No Fashion), a trebao bi da izađe u maju.

Proverite sajt www.wolf.nu za sve ostale informacije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad dođeš u Beopgrad sledeći put da se obratiš na pravu adresu i da čuješ "Black Wings" da ne bude posle da je sranje kad nije. Omot je stvarno debilan, ali ima bolaj varijanta omota za prvi album. proveri na sajtu!

I mala ispravka. I dalje su na No Fashion, ali rade pesmu za neki tribute koji treba da izađe za Nuclear Blast.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde,kada dodjem pokusaj da me uveris.Kazem,prvi album sam cuo i nesvidja mi se.Bezveze je.A ostale nisam cuo.

 

ne moras ni da cujes, gubis vrijeme samo...

Da, ona je čula. I nije joj se svideo! Verovatno samo da bi meni kontrirala jer mrzim Pegazus!

Ja ću vala da nabavim novi vinilni singl od njih jer je na B strani Wolf obrada Slayerove "Die By The Sword"!

 

pa vala ti nabavi i sinanove obrade wolfa...

 

i ne radi se o kontriranju... nekad ti nisam kontrirala, a opet sam smatrala wolf prosjecnim bendom, manje vise.

ti ih previse uzdizes.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne dižem ih samo ja. Moram vam naći neke recenzije. Imam jednu recenziju njihovog prvog albuma iz Metal Maniacsa i još neke za "Black Wings". Svi ih dižu u nebo. Ja sam još poprilično umeren!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Evo i ja da pohvalim ovaj bend biggrin.gif Prije nekoliko dana sam nabavio album "Black Wings",i od tada ga svakodnevno slusam.Jednostavno me je oborio s nogu.Nije cudo sto po raznim sajtovima dobija samo odlicne recenzije.Svako ko voli heavy metal,ovaj album mora cuti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam pojma. Ja sam taj promo dobio od benda jer nisam mogao nigde drugde da ga nađem, bar ne kod nas. Može to da se nabavi iz Nemačke preko raznoraznih mailordera.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 9 months later...

Нова информација у вези ове шведске супер групе. Изашао им је нови албум, кога то интересује. Иначе је већ проглашен албумом месеца у неким часописима.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Немам још, али надам се да ћу га ускоро добити. Контактирао сам бенд у вези тога, па ћемо видети шта ће испасти.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Већ је проглашен албумом месеца у неколико часописа, па би то требало да буде добар индикатор.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Shto se tiche muzike benda: Vidi se da momci imaju veliki potencijal ! Mislim da su i dobro sponzorisani pa im neche biti problem probiti se...

Bubnjar je prava mashina....lik razbija. Pjevach ima odlichan glas uz to i solidno svira...

 

Malo mi smeta njihov izgled...gejevski je po malo...Liche mi po izgledu na one americhke bendiche...

Ali sve u svemu=mislim da bend ochekuje uspjeh!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...