Jump to content

ManOwaR


Protagonist

Recommended Posts

e' date='17. 7. 2005, 20:33'] Na sledeci Manowar cert (u blizini icon_biggrin.gif ) idem i ja pivopije.gif

idem i ja,idemo svi,kad izdaju novi album pocetkom sledece godine,dolaze u Budimpestu sigurno-uvek tamo sviraju,a mogli bi i nasi da ih pozovu-pa da se vide Kraljevi Metala.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa ovako... ONO JE BILO NEVEROVATNO!!!

najbolji koncert na kom sam i na kom cu biti!

Kraljevi!!!

Ko suprotno kaze moze sam oda im popusi kurac!

Yeah,I know what you mean icon_da.gif

Posto sam se isto tako i ja osecao posle koncerta Manowar-a u Budimpesti 3.aprila '97 (prvi (i za sada jedini sad.gif ) put da sam gledao Manowar) icon_rockdevil.gif

TO JE BIO DOZIVLJAJ I DOGADJAJ MOG ZIVOTA!!! (sem toga sto sam se rodio icon_smile.gif )

Svaka cast!

Lazo, srećno! Nadam se da ćeš u Tursku onda otići! icon_wink.gif

Ma ima da idem il' cu nekom oci da iskopam violent.gif Verovatno nece biti takav spektakl tamo k'o u Ceskoj,al' opet...icicu,makar isao peske icon_smile.gif Najzesce ce biti da odem tamo u Tursku kad ono nema vise karata wallbash.gificon_smile.gif

8 godina nisam gledao Manowar icon_sad.gif Bas bih voleo da ih vidim icon_cool.gif

Na sledeci Manowar cert (u blizini :biblue: ) idem i ja pivopije.gif

dem i ja,idemo svi

Naravno icon_rockdevil.gif

Ajd kad budes imao vremena napisi koje su pesme svirali i koliko je trajao koncert.

E ajde stvarno napisi (bar ono - po secanju)...cisto da znam sta me sve ocekuje u Turskoj musik19.gifmusik29.gif

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ah pa zaboravio sam da napisem da sam se tokom Holy Hella i Rhapsodya progurao do drugog reda.

Svirali su 2 i po sata... poceli su u ponoc i zavrsili oko 2:30-40.

Hm ok evo liste ali mozda nesto zaboravim.

 

Manowar

Hail And Kill

Black Wind, Fire and Steel

Sign Of The Hammer

House Of Death

Call To Arms

Warriors Of The World

Kill With Power

Blood Of My Enemies

Metal Warriors

King Of Kings

Battle Hymn

The Power

Outlaw

Heart Of Steel

The Crown And The Ring (nazalost sa trake)

Solo DeMaio

Solo Karl

Metal Daze

The Gods Made Heavy Metal

 

hm bilo je jos nesto u picku materinu, seticu se kasnije sigurno. I naravno ovo nije po redu.

 

Ja cu se potruditi da opet odem kad bude a bice vrlo uskoro kako je DeMaio rekao! A tada bi stvarno mogli jebeno da se organizujemo svi a ne da budem ja tamo sam icon_biggrin.gif hehe dobro nisam bio sam bio sam sa Poljacima.

 

 

I tako, bilo je stvarno odlicno. Ako hocete mogu da okacim neki video... ovaj jedan gde Eric drzi njihove gitare a oni ih sviraju ima 13 mba a kad izlaze sa motorima ima 23.

 

A ko ne veruje da su jebeno najglasniji mogu da mu pustim video sa nightwishom ili edguyom gde se sve lepo cuje i onda manowar gde je preglasno pa se ne cuje lepo icon_wink.gif

 

Tanja sacuvao sam zube iako sam se pokacio sa nekim nabildovanim kretenom, pokusao je da zauzme bolje mesto ali je na kraju oduzeo, nadmudrio sam ga icon_smile.gificon_smile.gif

 

 

A mogu sad da tvrdim da smo jedna od najludjih publika! Ovi nisu imali ni jednu sutku niti bilo sta slicno, samo talasi, pevanje i tako to. Ali dobro na ManOwaRu su bili zaista dobri iako sam mislio da nece jer predhodni dan nisu bili nista posebno.

 

Hail!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa zna se da je publika Manowar-a jedna od najludjih icon_rockdevil.gificon_cool.gif

Pretpostavljam da su prvu svirali 'Manowar',a poslednju 'Battle Hymn' (ili kao outro 'The Crown And The Ring').

 

A evo sta cu propustiti za par dana na Earthshaker Festival-u (22.-23. jul):

MANOWAR (feat. Christopher Lee, incl. Orchestra & Choir performance ) – NIGHTWISH – Testament – Rhapsody (feat. Christopher Lee), Children Of Bodom, J.B.O. - Hypocrisy - Grave Digger - Overkill – Loudness – Masterplan – Dragonlord – Finntroll – Primal Fear - Stormwarrior (feat. Kai Hansen) – Die Apokalyptischen Reiter – Disbelief – Evidence One – Graveworm – Exilia – After Forever – Feinstein – Turisas – Cage – Bludgeon – Justice - Machine Men – Holy Hell

sad.gif

Jebem ti vize wallbash.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa rekoh vec da je Manowar bila prva pesma... icon_razz.gif a naravno da je The Crown And The Ring bila poslednja, ali uzasno mi je krivo sto nije uzivo izvedena.

 

Inace i ovde je bio MANOWAR (feat. Christopher Lee, incl. Orchestra & Choir performance ) ...

 

Ma savrseno je bilo, tako mocno i zvuce i izgledaju!

 

 

Nema na cemu Tanja icon_wink.gif

 

 

Uf Lazo koji bendovi, ne mogu da verujem!! Digger, Overkill, Masterplan, Bodom, Primal Fear.... aufffff.

 

 

Pozdrav, idem u policiju da se prijavim icon_biggrin.gif

Edited by Protagonist

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh, ne moze edit...

 

Ali sam zaboravio da kazem da su Rhapsody i ManOwaR tamo snimali DVD icon_biggrin.gif i lik koji je dolazio do publike sa kamerom me je bas dosta puta snimio, jednom mi je kameru skroz do glave priblizio i drao sam se i pokazao tri prsta i tako to haha. Valjda ce da me ubace.... Na tom ManOwaR DVDu bi trebalo da bude ovo i Earthshaker.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh, ne moze edit...

 

Ali sam zaboravio da kazem da su Rhapsody i ManOwaR tamo snimali DVD icon_biggrin.gif i lik koji je dolazio do publike sa kamerom me je bas dosta puta snimio, jednom mi je kameru skroz do glave priblizio i drao sam se i pokazao tri prsta i tako to haha. Valjda ce da me ubace.... Na tom ManOwaR DVDu bi trebalo da bude ovo i Earthshaker.

E bogme ću i ja da pazarim taj DVD, iako nemam gde da gledam! icon_smile.gifwallbash.gif

 

Ortak-komšija koji ima DVD plejer sluša narodnjake, možda ako mu platim... icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe, ko zna, ko zna... ja zivim za to da me ubace icon_biggrin.gificon_smile.gif

 

Ali nisam 101 posto siguran da su snimali DVD ali ovi poljaci su tako rekli jer su oni Rhapsody fanclub i sve su tamo imali informacije i mislim i ja da je tako jer je ovaj lik snimao i plus kamere festivala tako da....

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam se najvise nadao da ce svirati Bridge Of Death, Army Of The Immortals, The Crown And The Ring ali ne sa trake i Thor... ali jebi ga nista od toga nisu uspunili icon_smile.gif

 

Ali svejedno bilo je jebeno fantasticno... malopre slusam Heart Of Steel i kad se samo setim toga uzivo, sav se najezim!

 

No mozda na sledecem koncertu na koji cemo nadam se ici svi icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad sam se probudio i sacu da gledam Hell On Earth 3 posto sam sinoc stavio da se skida... ali nije mi se skinuo drugi cd to cu sada.

 

A sada skidam onaj Secrets Of Steel icon_biggrin.gif

 

A inace skinuo sam neki snimak iz 1989 Live In Italy! icon_smile.gif Nije neko cudo od snimka ali se sve ok vidi.... smesni su ovako mladi icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad sam se probudio i sacu da gledam Hell On Earth 3 posto sam sinoc stavio da se skida... ali nije mi se skinuo drugi cd to cu sada.

 

A sada skidam onaj Secrets Of Steel icon_biggrin.gif

 

A inace skinuo sam neki snimak iz 1989 Live In Italy! icon_smile.gif Nije neko cudo od snimka ali se sve ok vidi.... smesni su ovako mladi icon_smile.gif

ti spotovi su na drugom

 

taj iz Italije sam mogao ja da ti dam skinuo sam pre pola godine

 

jel imas mozda Blood in Brasil,tj drugi dvd Fire and Blood

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pu mamu im ovaj CD1 traje samo 45 minuta.... a drugi tek treba da skinem.... nsita dok ne kupis original pa lepo imas 4 sata gledanja icon_biggrin.gif

 

Ma nema veze ionako sam ga skinuo za tren, ovaj net ovde razbija.... za 4 dana sam skinuo 3,5 giga hehe.

 

Nemam Fire And Blood ali cu ga skinuti icon_wink.gif

Skinuh sad ovaj Secrets Of Steel, valjda dokumentarac ali gledauc ga kasnije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...