Jump to content

ManOwaR


Protagonist

Recommended Posts

Ok, ocekujem slike icon_da.gif

Pa videcu... ph34r.gif ...posto nemam digitalni,a drug od koga sam prosli put pozajmio digitalni foto-aparat (za WASP u Sofiji) nece vise da mi da posto sam ga onda sjebao (ispao mi je iz ruke i masa ga je izgazila icon_mrtav.gif ).A i ne znam dal' ce moci aparat da se unese tamo (samo da mi ga ne konfiskuju tamo mad.gif ).Pogotovo jos ako nije moj.Iskombinovacu valjda nesto...

znaci, ja sam sad postala tesko opsesivna. lazare sine, molim te nauci ime grada u koji ides icon_smile.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

Vidis da je poceo da govori Turska icon_smile.gif  icon_smile.gif

icon_smile.gif

Pa da,vise ni ne smem da spomenem ime grada,jer ce ova blondie da me udavi icon_mrtav.gificon_smile.gif Bolje lepo da ja kazem Turska,nego Inst...ma ko ga jebe icon_smile.gif

A SADA NESTO ZA BRACU I SESTRE METALA, ZA SVE MANOWAR FANOVE!!!!

 

KING OF KINGS

Evo sad upravo skidam...

cajan server starce... trebalo mi je skoro 50 sekundi icon_biggrin.gif

Pa da,tebi 50 sekundi,a meni (dok piskaram ovo) jos vise od 25 minuta wallbash.gif

@Vanish To Perfection,Deflorator & Suicide Pony:Crknite ako vam se Manowar ne svidja violent.gif

 

EDIT:Jeb'o te,prekinuo mi se transfer (ne znam zbog cega),a nece ponovo sa ga download-uje,tako da imam samo oko 2 minuta ( sad.gif ) te nove pesme.

I na prvo slusanje mi je OK...sad su u toj nekoj 'novijoj' (uslovno receno) fazi sasvim normalna pesma za tu fazu...

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nece Hail? Hm, probaj kasnije opet.... stvarno ne znam.A posto sam se vratio u BG nema sanse da je opet uploadujem, jedino da ti je dam ovako ako ne uspes da skines.

 

 

Evo ja sam sada na svom stubu lepo odvalio, neka komsije cuju malo novu pesmicu icon_smile.gif i do jaja mi je ovako kad je glasna icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nece Hail? Hm, probaj kasnije opet.... stvarno ne znam.A posto sam se vratio u BG nema sanse da je opet uploadujem, jedino da ti je dam ovako ako ne uspes da skines.

 

ok,ako ne uspem da skinem,i ako mi blondie ne kupi kartu,daces mi u Bg,dolazim ja tamo krajem meseca,

 

meni je net dosta brz,skinem pesmu za 4-5 min,ali ova ,BASH OVA,nesto sere

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ufffff....

Sad sam bio na sajtu tog Rock The Nations 3 festivala da vidim kako stoje stvari i...evo sta kazu za cene:

TICKET PRICES

Normal Ticket: 45 YTL (45.000.000 TL)

Warrior Ticket: 125 YTL (125.000.000 TL)

 

ROCK THE NATIONS III

August 6, Saturday 2005

Yedikule Zindanları / İSTANBUL

 

What can you do with Warrior tickets?

1) You can watch Manowar at the "Warrior Pit" placed right in front of the stage

2) You can get a chance to come the Premiere of the new album "Hell On Earth Vol.4" dVd show.

3) You get a chance to watch "Hell On Earth Vol.4"dvd with Manowar band: Joey De Maio, Eric Adams, Scott Colombus ve Karl Logan.

4) Suprizes like t-shirts, Dvd's etc

 

WARRIORS TICKET price : 125 YTL (125.000.000 TL)

A 1 euro je oko milion i 700 000 tih turskih novaca.Sto znaci da je ta Warrior Ticket oko 75 eura icon_uhoh.gif Nisam bas planirao da je toliko ta karta...Ona 'normalna' karta je prihvatljivih 25 eura,al' ko zna koliko cu biti udaljen od bine (?).A ja MORAM biti u prvim redovima...pogotovo kad je MANOWAR u pitanju icon_rockdevil.gif Mislim,tek sad sam saznao da je cena tolika (dan pred polazak - sutra krecem iz Zrenjanina)...OK,imam love,al' onda ne znam sta cu sa Pepsi Sigetom (na koji sam planirao da idem posle Turske).

Ma vise od 8 godina cekam koncert Manowar-a icon_da.gif Moram uzeti tu 'Warrior Ticket',jebes ti Siget i sve bendove tamo u odnosu na koncert Manowar-a icon_rockdevil.gif

Jedino sto nemam da ponesem Srpsku zastavu sad.gif da vide ljudi ko sam i odakle sam icon_rockdevil.gif

 

E da,u vezi snimanja:

ALL KINDS OF RECORDERS (audio,video,cameras etc.) WILL NOT BE ALLOWED IN THE FESTIVAL FIELD !!!

sad.gif

 

I jos jedan komentar u vezi Manowar-a (sa sajta gde se prodaju karte):

They are number 1 when we are talking about heavy metal genre. They were making music since 25 years but it is our first chance to watch them live in Turkey!!!

 

The whole purpose of playing live is to blow people's heads off, says Manowar bassist Joey DeMaio:

"That's what we do; that's the energy of this band. We're out there to kick ass. We're out there to turn our gear on and blast. We're out there to kill. That's what metal is. Anybody who says otherwise is not playing heavy metal."

 

The fans appreciation of Manowar's various moods is just one component of an intense, magical bond between the band and their following. Stories of Manowar fan loyalty have become legendary. Fans constantly send the band letters signed in their own blood and photos of themselves tattooed with Manowar imagery. Turkish fans of Manowar have been waiting their concert since 17 years. 6 August 2005 Saturday, this long wating will come to an end, Manowar will be at 7 Towers of İstanbul waiting to play only for Turkish fans...

Dobro,sad ovo poslednje '..only for Turkish fans' bas i ne stoji mad.gif posto ima verzija sajta i na Bugarskom i na Grckom...al' dobro...reklama...

 

 

Ako me Al Kaida ne raznese u nekom bombaskom napadu ili kidnapuje icon_smile.gif za jedno nedelju dana (negde pred Pepsi Siget) javicu vam kako je bilo icon_rockdevil.gif

 

P.S. - Moram da naucim kako se na Turskom izgovara tih '7 Towers of Instanbul' biggrin.gif I da naucim da kazem InstaNbul da me Turci (k'o i blondie) ne bi zajebavali icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...