Jump to content

ManOwaR


Protagonist

Recommended Posts

NE JAVLJA SE BRAT LAZA!!! icon_uhoh.gif

Hm i ludak nije ostavio post! LAZO!!!!!!!!!!!!

icon_biggrin.gif

Ma ziv sam ljudi,vratio sam se iz Turske i bio sam ovde na temi,citao postove i komp mi se nesto zakucao odjadnom i nisam mogao nista da uradim icon_mrtav.gif Posle nije hteo ni da se konektuje ponovo,nego tek sada ph34r.gif

 

Anyway,

I SAW MANOWAR LIVE

THEY FUCKIN' RULE !!!

icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

 

Sad nemam vremena da pisem kako je bilo na koncertu (ali bilo je FENOMENALNO;mislim,kako drugacije i moze biti),posto treba da se pakujem i da picim za Budimpestu (na Pepsi Siget),pa cu verovatno kad se vratim sa Pepsija da napisem utiske icon_biggrin.gif

 

HAIL TO THE KINGS OF METAL

pivopije.gifpivopije.gifpivopije.gifpivopije.gifpivopije.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da mogu!

Jedino mislim da ce kvalitet biti slabiji?

Jer npr i na III kako mi juce rece GOTZE svaki cd zauzima 7 GBa sto znaci da su oni dvoslojni ili sta vec.... da li imaju takvi prazni da se kupe kod nas? Ako ima onda super, ako ne narezacu ti na ove obicne DVD cdove icon_wink.gif

 

HAIL!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe, ok, kad se vratiš režem ti....

 

JUST FOR FANS!!!!!!!!

 

 

http://img333.imageshack.us/my.php?image=p81213184xh.jpg

http://img333.imageshack.us/my.php?image=p81213197co.jpg

http://img333.imageshack.us/img333/2602/p81213202zd.jpg

http://img333.imageshack.us/img333/8416/p81213211ba.jpg

http://img65.imageshack.us/img65/1766/p81213223gu.jpg

 

Eto da vidite kako i izgleda icon_biggrin.gif Ah, I'm so fucking happy!

 

I do jaja je što moraš da gledaš 4 puta.... jednom bez komentara, jednom sa komentarima ManOwaR-a, jednom sa komenatrima DeMaio-a i jednom sa komentarima Neil Johnson-a icon_biggrin.gif

 

SWORDS IN THE WIND!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo,vratio sam se sa Sigeta nekako (jedva...),pa da napisem kako je bilo u Turskoj (grad vise necu ni da spominjem icon_smile.gif ).

 

Anyway,prvo sam jedva nasao gde cu da kupim kartu (dan pre koncerta),a platio sam je 80 eura violent.gif (kosta 75,samo sto me je neki lik uputio na neku menjacnicu sa levim kursom,pa sam morao da promenim 80),al ipak je to MANOWAR i morao sam biti napred (kao sto sam i bio) icon_rockdevil.gif

Posle toga sam trazio jebeno mesto odrzavanja koncerta (neki restaurirani zamak ili tvrdjava,nisam ni video od zurbe da ne zakasnim na Gorefest) za koje niko nije znao gde je (posle su mi neki likovi sto sam ih upoznao rekli da oni zive tu vec 20-30 godina i da jos uvek ima delovi grada u kojima NIKAD nisu ni bili (a to je bio jedan od tih delova),tj. da je grad toliko velik).Uglavnom,uspeo sam da nadjem nekako to mesto (uz pomoc nekih novinara,koji su dan ranije radili intervju sa Joey-em...blago njima),dobio narukvicu (zbog te Warrior Ticket),usao sam bas pred pocetak Gorefest-a,otisao napred (u onaj posebano ogradjen deo ispred ostale mase),odslusao Gorefest (mada ih masa od par hiljada ljudi bas nije nesto mnogo podrzala,posto je verujem 90% njih doslo zbog Manowar-a) i sa nestrpljenjem cekao pocetak nastupa Kraljeva.

Pre nastupa Manowar-a ovi Turci iz tog dela gde sam i ja bio su rasirili veliki transparent (nisam tacno video sta pise na njemu,ali mislim da je bilo:'The time to strike is NOW! Turkish Warriors Of The World'),a video sam i par turskih zastava u masi.Tu napred je bio neki njihov vodja (il sta li je) (lik ima preko ledja istetoviran logo Manowar-a,kao i 'Fuck The World' icon_rockdevil.gif a na desnom ramenu onaj motiv sa Sign Of The Hammer-a,kao i jos neke tetovaze,ali nisam dobro video) koji je celo vreme palio i dizao masu (respect).

 

Uglavnom,svetla se gase,masa divlja,svi se deru 'Manowar,Manowar' i cuju se reci:

Ladies and gentleman,from the United States of America,all hail

MANOWAR

icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

I pocinju naravno sa:'We met on English ground...' pivopije.gif

Sta da vam kazem ljudi...FUCKIN' UNBELIEVABLE!!!

 

Imali su malih problema na pocetku koncerta sa zvukom (Eric u pauzi:'Why everywhere we play we seem to blow the speakers?',a jedan lik iz mase:'Cause you're MANOWAR!' pivopije.gif ),par puta je "pucao" zvuk gitare (jednom cak za vreme Karl-ovog soliranja),al su to kasnije sredili.Posto su prvi put svirali u Turskoj svirali su i dosta svojih starijih pesama.Pred kraj koncerta je Joey najavio (otprilike):

'As you might know Manowar is going to release a new album next year!And on that album is going to be one song on Turkish!Just for you,Turkish metal fans!'

Ne mogu da verujem da ce Manowar napraviti pesmu na turskom icon_confused.gif Ko ce ih znati...A znam da sam dobro razumeo kad je Joey to govorio.A i pohvalio je tursku metal publiku,cak je naucio i par recenica (doduse uz pomoc papira) na turskom na koje je masa burno reagovala,a pohvalio je i Efes-pivo:

'And now it's time to drink some good Turkish beer'

I uzeo limenku (0,5),podigao je u vazduh i popio je na ex (dobro,dobar deo piva mu se slio sa strane) pivopije.gif

Uglavnom,svirali su oko 2 sata (od 22.30 do 00.30),zao mi je sto nisam uhvatio ni jednu trzalicu (onaj istetovirani lik je dobio (u ruke) od Joey-a njegovu trzalicu) niti palicu,ali sam se zato docepao set-liste icon_biggrin.gif Pa evo sta pise:

Manowar

Brothers Of Metal

Call To Arms

Sun Of Death (ovo su soloi Karl-a i Joey-a)

Kings Of Metal

Sign Of The Hammer

Sting Of The Bumblebee

Warriors Of The World United

Heart Of Steel (samo pocetak,tj. instrumentalni uvod,nije bila cela pesma;steta sad.gif )

Hail & Kill (na bis)

Outlaw

House Of Death

Power (na bis)

Black Wind Fire And Steel (na bis)

Ovde ne pise,ali svirali su jos i Kill With Power,Blood Of My Enemies,Metal Warriors i Gods Made Heavy Metal (mozda i jos neku,al sad ne mogu da se setim).Zao mi je sto nisu svirali onu novu stvar (King Of Kings) da je cujem kako uzivo zvuci sad.gif

 

A posle je bilo malo frka kako da se vratim nazad do hotela,posto buseva vise nije bilo,a nisam imao NI PRIBLIZNOG POJMA gde se ja to jebeno nalazim (al' bukvalno) icon_uhoh.gif Sem da sam negde u onom gradu (jos uvek uspevam da odolim da ne napisem njegovo ime laugh.gif ).Sreca pa sam naletao na neke OK Turke koji su me taksijem odbacili do hotela (hvala im,inace bi se napesacio 100 kilometara).

 

Sve u svemu bilo je strava icon_rockdevil.gif Nije mi zao ni jednog jebenog potrosenog dinara na ovaj koncert.Valjda cu ih uhvatiti jos nekad da ih vidim live icon_rockdevil.gif

P.S.-Mali offtopic.gif

Sad sam na Sigetu upoznao brata Black Knight-a,pa eto pozdrav za njega pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...