Jump to content

ManOwaR


Protagonist

Recommended Posts

Znaci otisao je Vladislav na Sziget, lepo, lepo.

 

 

Pesma na Turskom? To ce mozda da bude neka verzija King Of Kings-a kao sto sam ja na koncertu cuo verziju na Ceskom.

Svejedno, svaka im cast, ko je jos napravio pesme na drugim jezicima za svoje fanove?

 

Drago mi je Lazo da si uspeo!

Kako jebeno samo pocetak Heart Of Steela? Cudno skroz.

 

A dobro, to je njegov tradicionalni nacin kako pije pivo. Jel kidao zice sa basa? Jel bilo golih riba? Jesu li izvodili nekog iz publike na binu da svira gitaru?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako jebeno samo pocetak Heart Of Steela? Cudno skroz.

Zato sto je taj deo Heart Of Steel-a odsviran posle Joey-evog soloa (znaci samo je nastavio u pocetak te pesme),a to se nastavilo u Sting Of The Bumblebee...(ili je obrnutim redosledom? ph34r.gif )

Tj. to je izgledalo k'o neki medley tih stvari...

Jel kidao zice sa basa? Jel bilo golih riba? Jesu li izvodili nekog iz publike na binu da svira gitaru?

Nije kidao zice,niti je bilo golih riba na bini (al' je i jednog i drugog bilo '97 u Budimpesti icon_cool.gif ),a niti su nekog izvodili na binu da svira...Izveli su jedino (na pola koncerta) organizatora tog festivala,kao i web-master-a njihovog fan site-a u Turskoj.

I jos jednu ribu (ali se ona nije skidala icon_smile.gif ),ali ne mogu da se setim kojim povodom (mislim da je i ona bila nesto zasluzna za njihov dolazak u Tursku)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lazo,jel zvuk bio los,ili je samo povremeno "pucao",mislim jel su opravdali svoj renome najglasnijeg benda?

Zvuk je bio OK,samo se par puta desilo da je puk'o.Mada ja nisam bas nesto extra strucan kol'ko je zvuk bio savrsen,posto sam uglavnom na svim koncertima uvek skroz napred (kol'ko mogu da se proguram) i meni je zvuk uvek OK biggrin.gif

Inace bas mi je drago sto si bio,prevaliti toliki put i dati tolike pare radi Manowar-a stvrano treba ceniti-HAIL

HAIL! icon_rockdevil.gif

Za omiljeni bend cu ici i na kraj sveta ako treba icon_da.gificon_rockdevil.gif

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, ok, svaka čast svima njima... Samo me zanima da li su to izvodili sve uživo?

 

ManOwaR je izvodio pored Engleskog na Nemačkom, Italijanskom i Francuskom.... samo da na pomenem da nikog nisam ne pljujem icon_wink.gif samo me zanima to.

 

 

E da, znate li od koliko verzija Brothers Of Metal je izabrana baš ona? icon_biggrin.gif

 

 

 

 

62

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo slika iz Turske...

Kako si se ti ulogovao tamo icon_confused.gif

Ja sam sad probao da odem na tu adresu,ali mi je pisalo nesto kao:

Forbidden access?

 

Anyway,na 'mano12.jpg' se vidi trenutak kad Joey uzima Tursku zastavu u ruke,koju je kasnije stavio na zvucnik iza sebe (ta zastava se vidi da stoji tamo u pozadini na nekoj od ostalih slika).

Na 'mano14.jpg' je trenutak kad Joey pokazuje koji deo mase najbolje (verovatno najglasnije) peva (ono kad on nesto otpeva pa masa za njim otpeva isto;samo sto Joey nije pevao nego je samo pokazivao rukakma (kol'ko se secam) da li da se deremo ili da se ne deremo ( icon_smile.gif )).By the way,ja sam bio u tom delu mase na koju je pokazivao icon_biggrin.gif

Na 'mano16.jpg' je deo kad je Karl-u crkla gitara (rek'o sam da su na pocetku imala problema sa zvukom),pa Joey i Collumbus samo 'drze ritam' (znaci samo ritam sekcija,bez pevanja i gitare),dok su iza zvucnika popravljali Karl-ovu gitaru.Mislim da je to bilo na Call To Arms,ali nisam siguran..Malo mi je tada izgledao zbunjen Joey (ostao je sam,pored Collumbus-a,kaoji je bio iza,na bini;Karl i Eric su otisli iza zvucnika),mozda malo i nadrkan zbog te situacije.

Na 'mano5.jpg' je trenutak kad Joey kaze:

'And now it's time to drink some good Turkish beer' i uzme limenku Effes-a i popije na ex pivopije.gif

 

 

Eto,samo da prokomentarisem neke slike icon_biggrin.gif ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm, nisam se ulagovao uopste biggrin.gif samo se prekopirao linkove za slike sa manowar foruma.

 

Hm, to kad se dere publika Joey svira bas.... odnosno odsvira samo jedan ton.

 

I u Vizovicama je Joey bio nervozan... verovatno se brinuo da li ce sve ispasti kako treba i kako je zamislio no posle sljivovice se totalno opustio i zajebavao!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...