Jump to content

ManOwaR


Protagonist

Recommended Posts

MANOWAR confirmed to headline Gods Of Metal Festival 2007 in Italy

 

 

MANOWAR - the only band to have headlined the Gods Of Metal 3 times - is proud to announce they will make their 4th headlining appearance on the 2007 edition of the festival in Italy on Saturday, June 9th.

 

Along with MANOWAR will be special guests RHAPSODY and HOLYHELL bringing you the Demons, Dragons & Warriors World Tour for a day that you will never ever forget!

Kao sto rekoh ne smeju kod nas...znaju da smo veci ratnici...

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_confused.gif

Pitao sam ono jer imaju nešto zajedničko: i Tony Montano se svuda u medijima izražavao kao najnajnajnajveća rock'n'roll zvezda na ovim prostorima konstantno pljujući na sve ostale rokere sa naše screne govoreći da su oni u odnosu na njega "čisto sranje", bio extra-vulgaran u kontaktima s publikom na koncertima, dovodio je glupave klinke da mu popuše pred svaki koncert... pa kada je već Manowar na ovaj način uspeo da nađe ovoliku publiku kod nas, pitam se zašto Tony nije? Verovatno zato što rockeri imaju drugačiji sistem vrednosti od metalaca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Manowar=Man Of War=Raw american power!!!

Super kombinacija!!

Samo da nisu is SAD-a,mnogo vise bi ih voleo!!!Zamislite ONI dodju u BG!??!?!?!

Ludnica,mnogo fanova,mnogo devojaka biggrin.gif ,umro bi samo da vidim misice pevaca LoL icon_wink.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitao sam ono jer imaju nešto zajedničko: i Tony Montano se svuda u medijima izražavao kao najnajnajnajveća rock'n'roll zvezda na ovim prostorima konstantno pljujući na sve ostale rokere sa naše screne govoreći da su oni u odnosu na njega "čisto sranje", bio extra-vulgaran u kontaktima s publikom na koncertima, dovodio je glupave klinke da mu popuše pred svaki koncert... pa kada je već Manowar na ovaj način uspeo da nađe ovoliku publiku kod nas, pitam se zašto Tony nije? Verovatno zato što rockeri imaju drugačiji sistem vrednosti od metalaca.

Manowar jesu vristeci gej bend, Nanowar su 100 puita bolji, ali bar muzicki imaju neki kvalitet sto se za nesrecnika kojeg pominjes, inace foliranta na kvadrat i nista coveka, ne bi moglo recii. Ili sam ja skroz glup, a mozda i jesam, ili ti imas neki suptilan nacin da sakrijes pravo znacenje svog iskaza.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nov 25th, 2006 Athens Greece

 

Ima li neko neke planove da poseti ovaj događaj?

Videcu ja kako budem stojao sa parama i (ono bitnije) grckom vizom (kako to da nabvavim???) u to vreme...al' ce to sigurno imati prioritet kod mene u odnosu na ostale koncerte u tom periodu icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mada bi mi malo vise odgovaralo ako bi imali koncertu Solunu icon_da.gif

Jer setio sam se sinoc da znam jednog lika iz Soluna (studirao je zajedno samnom),pa bi preko njega mog'o da nabavim pozivno pismo cool.gif

Jedino...jedino jos da iskopam neki kontakt sa njim (posto mu ne znam mail,a ni adresu gde zivi icon_redface.gificon_smile.gif ).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...