Jump to content

ManOwaR


Protagonist

Recommended Posts

Sta seres da bi se Manowar usrali???Sta lupas?Od cega bi se to usrali,molim te?

icon_rolleyes.gif

I gde si ti to video da oni 'furaju' kozne tange i pokazuju bulje? wallbash.gif A i,anyway,kad Blackie Lawless to uradi onda je to OK? icon_uhoh.gif

 

Joey DeMaio-a nazivas jadnikom???Jeb'o mamu no.gif  no.gif  no.gif Brate (jadnice) idi se ubi odma'...i seri u gace od Pantere i Morbida...

Hahaha.... fenomenalno! Alo, "true metalac", chiche bi se ukenjale samo kad bi Dime opalio jedan akord na dzitri... taman imaju suplje lone, da se ne umazu.

Znao sam da cu zateci ovakvu reakciju - zato sam i pisao ono prethodno... kako bre ne nose tange? NOse lone ko Sanja Tigrica... hahahaha... Svako ima rupu na koznim gacama na dupetu? Hahaha...

 

Halford, koji je istinski gej, za ove "jebache" je smeker i po.

 

A Joe DeMaio jeste tezak jadnik, lelemud, blejokurc, i vazno je da ima bas od osam zica kori rilja ko malo dete kad uvati da maze i brlja gore-dole po skalama, bez ikakavog smisla.

 

Mame vam nisam dirao - nemam razloga, niti tako opstim sa ljudima na netu, a to ne bi bilo ni lepo.

 

Za Manowar cu da se sprdam, kad god mi bude dostadno. Toliko razloga ima....

 

Nekako, preskociste to sta sam rekao koji su mi albumi OK je sta od njih gotivim, samo se vatas na buku, pretis i psujes, ko da sam te uzarenom - govnjavom sipkom cacnuo - klasicno za Manowar zajebane face... a osecam da sam slusao Manowar pre nego sto si se ti holi-moli fajteru rodio.. hahaha.

Edited by Abramelin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta seres da bi se Manowar usrali???Sta lupas?Od cega bi se to usrali,molim te?

rolleyes.gif

I gde si ti to video da oni 'furaju' kozne tange i pokazuju bulje? wallbash.gif A i,anyway,kad Blackie Lawless to uradi onda je to OK? icon_uhoh.gif

 

Joey DeMaio-a nazivas jadnikom???Jeb'o mamu no.gifno.gifno.gif Brate (jadnice) idi se ubi odma'...i seri u gace od Pantere i Morbida...

ManOwar DVD-ovi izgledaju kao Lod Angeles gay SM promo video ako cemo iskreno ...nago voli li neko od vas italijanski bend Nanowar (http://www.nanowar.it/)

 

Other Bands Play, Nanowar Gay! ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeb'o vas nanowar da vas jebe icon_rolleyes.gif

 

@Gwydion:Mozes ti da seres tu o nekakvim kurac palac videima,kad znas da je to samo suplja prica i nista vise icon_razz.gif Drugi gotik bendovi mogu samo da im puse i polizu jaja icon_smile.gificon_razz.gif

 

 

@Abramelin:nema svrhe da ti objasnjavam ovako (nekome je lakse uterati nego objasniti),samo ti zelim da i dalje seres u gace od Morbida i Pantere.I pravis sebi te rupe na bulji o kojima pricas...

Inace...ne pretim ja nikom ovde (samo sam ti preporucio da se ubijes odma'),niti sam neki 'true fighter',a ako si ti slus'o Manowar '79 - super si...

(by the way,"jeb'o mamu" je uzrecica,ne pretnja/psovanje/buka/opstenje preko interneta/kako si vec shvatio)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Abramelin:nema svrhe da ti objasnjavam ovako (nekome je lakse uterati nego objasniti),samo ti zelim da i dalje seres u gace od Morbida i Pantere.I pravis sebi te rupe na bulji o kojima pricas...

Inace...ne pretim ja nikom ovde (samo sam ti preporucio da se ubijes odma'),niti sam neki 'true fighter',a ako si ti slus'o Manowar '79 - super si...

(by the way,"jeb'o mamu" je uzrecica,ne pretnja/psovanje/buka/opstenje preko interneta/kako si vec shvatio)

Ali paradoks je u tome sto ja zaista serem u gace od Morbida i Pantere - koliko su to dobri i istorijski bitni bendovi - samo ne serem drugima u usta, kao ti. Niti mastam o tome da im ista igde uteram... pa posle nek neko kaze da Manowar i njihovi ovakvi fanovi nisu gejevi... mada, ja zaista nemam nista protiv homoseksualaca - ljudi ko ljudi - gde ga ko mece, njegova stvar.

 

Oprosti za godiste, ucinilo mi se da si '89, ali nisi - tim gore.

Zaista, vrsnjak - zabrini se za sopstveno ponasanje, licne stavove i nacin na koji pricas sa ljudima - u najmanju ruku se ponasas kao da se iskreno palis.... na.. na..... icon_rolleyes.gif Manowar. icon_da.gif

 

Palim sad, dok mi 'rch jos citav...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verovatno si pogledao moje godište koje jeste 89.... ali ako ćeš prema tome da gledaš stvari onda to govori o toebi dovoljno.

 

Ti i bilo ko drugi može pričati te priče, ja sam hvala svemu gledao Manowar uživo i znam šta sam video i čuo i niko me ne može ubediti u suprotno, u to da je Manowar gay, sranje itd.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda ja nisam malo u toku, ali..otkada je to Manowar pocheo da se lozi na Rhapsody(Of Fire icon_smile.gif ) ?

 

Kada sam chuo aranzman i naracije na Ascension/King Of Kings pocheo sam da se smejem koliko ovo podseca na poslednja dva Rhapsody albuma.

 

Na "Gods Of War" opet siluju neki orkestar...mislim zasto bre? Mislim da kad bi ova pesma bila kraca na nekih 4-5 minuta bila bi i blizu dobre, a ovako je prokleto zamorna. "Sons of odin" i moze da prodje kao, al onaj kraj je ki rodjen za preskakanje.

 

Anyway, chekam da chujem album, ovo za sada je complete shit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda ja nisam malo u toku, ali..otkada je to Manowar pocheo da se lozi na Rhapsody(Of Fire icon_smile.gif ) ?

 

Kada sam chuo aranzman i naracije na Ascension/King Of Kings pocheo sam da se smejem koliko ovo podseca na poslednja dva Rhapsody albuma.

 

Na "Gods Of War" opet siluju neki orkestar...mislim zasto bre? Mislim da kad bi ova pesma bila kraca na nekih 4-5 minuta bila bi i blizu dobre, a ovako je prokleto zamorna. "Sons of odin" i moze da prodje kao, al onaj kraj je ki rodjen za preskakanje.

 

Anyway, chekam da chujem album, ovo za sada je complete shit.

pa jbt,na turneji su vec 2 godine,De Maio im menadzer...Sumnjivo meni nesto ovde icon_redface.gif

 

icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jednom sam preslušao ovaj ep singl,šta li je,nisam baš oduševljen,Gods Of War malo smara,Sons Of Odin nije loša,King of Kings live je super odsvirana,a ovo sa orkestrima Odin i Assesion neću da komentarisem,ne volim to,kad hocu klasiku da slušam,slušam proverene kompozitore,od Manowara očekujem istinski heavy metal.

Edited by Hail Metal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...