Jump to content

Delirious


DragonHeart

Recommended Posts

  • 5 months later...
  • 4 weeks later...

Ја сам их на концерту кад су свирали овде у априлу и питао хоће ли више излазити нови албум и рекоше ми да су завршили песме и 'само' још треба да их сниме. Требало им је годину дана за то, ал' ајде, шта да се ради кад су спори.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

OK.

Ja sam i zvanichno sick..nakon shto sam sinoc u ponoc provalio da ima novog deliriusa na netu chim sam ustao jutros(7) pustio sam album...bice chudo ako budem bio odlichan na kraju leba mi icon_smile.gif

 

Do prekjuche mi je zvuchnike thrashirao witchburner..e smena bato..

Najthrasherskiji album Deliriousa(dodushe nisam ih slushao sve..ali..)..pesme krace, ima samo jedna laganica, produkcija kida na mesto, a betty chovek je car. Znachi kada slushate album pomislite da ovde gostuju i Chuck Billy i Peavy al kurac..sve jedan chovek. Chovek bre peva i growl i vishe vokale za desetku! car!!!

 

A i svidja mi se shto su stavili In A Cadda da vida obradu..koja je definitivno bolja od Guardianove!!

Album neam loshe pesme, nema ni fillera...a samo da kazem za intro da me onaj glas jebeno podseca na glas sa introa za "Black Hand Inn"..intriga..

 

Za sada - naj thrash abum.

YOU CAN CALL ME GOD!

 

 

p.s. Vrshljao sam takodje malo na sajtu i na live pics->Darkness Shall Rise-> 4 i 5 strana ima slike sa svirke iz bga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Морам да се сложим, иако још нисам чуо нови Witchburner. Првих пар песама су ме забринуле сецканим рифовима, али касније је све легло на своје место. Сјајан албум, иако ми се и даље за нијансу више свиђа "Designed By Violence". 'In A Gadda Da Vida' су свирали код нас и боље је звучала него на албуму.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па, Бети ми је тражио информације о организаторима за свирке овде, тако да постоји могућност да наврате.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
Hm..mislim da se tripujesh...mislim ne secam se bash tachno set liste(mozda je imam negde na kompu), ali se ne secam da su svirali neke 'nove' pesme tada..

Јесу свирали бар 3-4 нове песме. Причао сам са Бетијем и Алексом, гитаристом, и распитивао се за старе песме, тј. хоће ли их свирати. Скоро сам бацио целу сет листу коју сам преписао пре почетка концерта, али већину њиховог сета је чинио нови материјал.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...