Jump to content

Enslaved


Ravendark

Recommended Posts

  • 2 months later...

vjerujes li mi da jos oni i primordial dolaze nedje blizu da bi me srce okinulo.o od tryptikon-a sam se jedva oprostio.moja racunica za sad - 200 e BA,95e metlice i sabati,ustaska 100e-vise manje 400e.sad cu mlatnem 250e za pojacalo i da sklepam neki kabinet za po kuci sto me izadje 50tak e,plus moram neko veslo od basa da uzimam,ako me nesa ispali.nema se dje vise majku mu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

Naprasne promene tempa na kojima su (pričam o novijoj fazi benda) poradili tek na poslednjem albumu. Uvek mi je to nekako smetalo, napišu takvu nemoguću gomilu dobrih rifova, deonica, vokala, svega i onda na momente deluje kao da nisu znali kako da pređu sa jednog dela pesme na drugi, pa ispadne s' neba pa u rebra.

 

Upade Grob, pa samo da dodam da nijedan muzičar ne bi uspeo da nadmaši sebe, kada ne bi razmišljao o sitnicama i načinima da nešto bude bolje, nego vazda bio instant zadovoljan svime urađenim, kao Grob sada što deluje. ;)

Edited by Lou

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naprasne promene tempa na kojima su (pričam o novijoj fazi benda) poradili tek na poslednjem albumu. Uvek mi je to nekako smetalo, napišu takvu nemoguću gomilu dobrih rifova, deonica, vokala, svega i onda na momente deluje kao da nisu znali kako da pređu sa jednog dela pesme na drugi, pa ispadne s' neba pa u rebra.

 

ovo možda važi za Opeth, Enslaved (i Borknagar) su nešto drugo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za Mikaela i ponajviše važi, tu se slažem. Uspeo je na Blackwater Park da napravi čestite pesme koje nisu kao lepljene i nastavio to još godinu dana, pa ponovo počeo da skakuće u aranžmanima.

 

Nisam ja uopšte instant zadovoljan svime, samo smo zadovoljeni različitim albumima pa ti se tako čini.

Baš suprotno, zadovoljni smo obojica albumima, samo bih ja to još bolje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...