Jump to content

Enslaved


Ravendark

Recommended Posts

  • 1 month later...

"Heimvegen", a brand new song from Norwegian progressive/psychedelic black metallers ENSLAVED, is available for streaming at http://www.metalinjection.net/latest-news/enslaved-sleeping-gods-mp3-premiere

The track comes off the band's new EP, "The Sleeping Gods", which will be released for free via Scion A/V in the near future.

 

Over the course of five tracks and 28 minutes, "The Sleeping Gods" serves up a diverse feast of blackened Viking folk, prog and ambient psychedelia that will engage and challenge your metal mind. These tracks display the superlative songwriting skills we've come to expect from ENSLAVED, delivered with addictive, headbanging immediacy.

 

"The Sleeping Gods" track listing:

 

01. Heimvegen

02. Alu Misyrki

03. Synthesis

04. Nordlys

05. The Sleeping Gods

 

enslavedsleeping.jpg

 

ODAKLE OVO AAAAAAAAAA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kraljevi.

Još se ni "Axioma Ethica Odini" nije oladila kako valja, a evo već očekujem novih pola sata savršenstva.

Jbte, čini mi se da su u stanju lakše da stvore najzajebanije metal pesme današnjice, nego što ja mogu da se iserem nakon ždranja crne čokolade ukusa mente.

 

U istom minutu smo napisali SAVRSENSTVO, samo to se i moye ocekivati od ovih genija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rif pri početku me delom podseća na neki sa Ruun-a, mrzim kada svaki put očekujem drugačiji završetak. :haha:

 

Pesma je... krivo mi je što nije zima, da nabijem slušalice i šetam kroz sneg. Bombona. Samo mi je kraj potpuno bezveze. I ne, to nije ona fora "pesma je smor nakon što se završi", nego je kraj baš nikakav.

Edited by Lou

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slažem se, sjajnoća jedna velika, primećuje se dosta opuštena atmosfera u muziciranju - ušli ljudi u studio i izrokali šta su imali bez ikakvo pritiska. I tu se vidi veličina benda, za džabe poklanjaju kvalitet za koji bi svi ostali dupe dali da ga imaju ili bi ga izdali na nekom limitiranom vinilu. Stvarno su šefovi, njima i Darkthrone-u stvarno svi ostali mogu da se sagnu samo.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slažem se, sjajnoća jedna velika, primećuje se dosta opuštena atmosfera u muziciranju - ušli ljudi u studio i izrokali šta su imali bez ikakvo pritiska. I tu se vidi veličina benda, za džabe poklanjaju kvalitet za koji bi svi ostali dupe dali da ga imaju ili bi ga izdali na nekom limitiranom vinilu. Stvarno su šefovi, njima i Darkthrone-u stvarno svi ostali mogu da se sagnu samo.

 

Apsolutno se slazem sa svim navedenim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...