Jump to content

Recommended Posts

Pa sada njega nesto i nebi da gledam. Bolje je izgledao dok se drogirao i dok je bio u vezi sa Mensonon. Mogli bi da dodju ovde pa da vide sta je provod.

 

Vodio bi ga na splav pa nek ide zivot.......

Edited by metalpirat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijatelji, ovo je potpuno necuveno:

 

Secate se onog takmicenja za remixe? Ja poslao remix i potpuno zaboravio na to. Prekljuce mi stize mail od NIN MENAGMENTA gde me covek MOLI da mu posaljem remix u audio formatu jer ce biti objavljen na kompilaciji sa remixima sa novog albuma!!!! Juce smo toliko slavili da ne mogu idalje da hodam normalno po sobi.... :)

 

evo slike koju mi je cova poslao (obratite paznju na poslednjeg !! :) :) :) )

 

osr2.jpg

 

a evo i link za nas novi remix NINa. Jako sam se potrudio oko ovog remixa. Obavezno preslusajte pa ostavite komentar!!!

 

Nine Inch Nails - The Beggining of the End (dreDDup remix)

http://www.sendspace.com/file/a9w7he

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala drugari! Sto se nagrade tice, video sam da je Trent dodeljivao na ranijim takmicenjima stvarno odlicne nagrade tipa - kopija njegove gitare ili neke semplere, ali na ovom takmicenju se nista ne spominje. Mislim da je meni ipak najveca nagrada sto se uopste nalazim na toj kompilaciji remixa. Druga nagrada mi nije potrebna.

Jedva cekam da se odstampa to, jer verovatno dobijam primerak na kucnu adresu..... mmmm....

 

anyway, kako vam se cini novi remix sto sam uradio? (link je ipsod slike)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijatelji, ovo je potpuno necuveno:

 

Secate se onog takmicenja za remixe? Ja poslao remix i potpuno zaboravio na to. Prekljuce mi stize mail od NIN MENAGMENTA gde me covek MOLI da mu posaljem remix u audio formatu jer ce biti objavljen na kompilaciji sa remixima sa novog albuma!!!! Juce smo toliko slavili da ne mogu idalje da hodam normalno po sobi.... :)

 

evo slike koju mi je cova poslao (obratite paznju na poslednjeg !! :) :) :) )

 

a evo i link za nas novi remix NINa. Jako sam se potrudio oko ovog remixa. Obavezno preslusajte pa ostavite komentar!!!

 

Nine Inch Nails - The Beggining of the End (dreDDup remix)

http://www.sendspace.com/file/a9w7he

Svaka čast i čestitke! Stvarno! Ne znam koliko ostali ljudi (ne samo na forumu) kapiraju da je ovo zaista uspeh kao vrata, (znaš onu, niko u svom selu prorok nije postao) ali mogu pretpostaviti kako se ti osećaš i to je najveća nagrada!

Ja nisam ni poslušao remiks i šta si uradio, sad ću. Btw, ako nisi tamo učlanjen, okačiio bih link na Rumski forum ako ti je to ok, da te hvalim kod koleZa.

 

:pivopije:

 

EDIT: E, btw, ova stvar koja ti/vam je izabrana za kompilaciju, link je mrtav. Kako je preslušati? Za ovu novu je "full capacity" pa takođe ne ide.

Edited by Dushan S

Share this post


Link to post
Share on other sites

Planiram da uradim jos 3 remiksa za neke stare NIN stvari, cisto za svoju dusu. Kad ih zavrsim, za dan dva - onda cu okaciti novi link od nekih 30mb gde ce biti svih 9 remixa pa cete moci da preslusate sve sto sam uradio.

 

p.s.

 

slobodno okaci link na Rumski forum! :D

 

Anyway, kad sam poslao sad nove remixe NINu, vidim da su ljudi iz celog sveta vec poceli da ih komentarisu. Pre je bilo dosta malo komentara i jos manje reviewa. A sad za 2 dana vec puno komentara i mailova.... Eto, sta ljudi urade cim te osete kao da si u dilu sa NINom. JEdan lik mi je cak poslao mail tipa: "A jel mozes Trentu da kazes i par lepih reci za moj remix?" ... WTF???.... stvarno, sto ljudi - sto cudi.... Ispalo da se znam sa Trentom... buhahahahaha..... :D

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

p.s.

 

slobodno okaci link na Rumski forum! :D

Pa dobro, pošto nema linka, onda i nemam šta okačiti, jbg... Nego ako hoćeš ti se učlani tamo kad budeš imao pesme za download pa okači da vidiš reakciju domaćih kolega, možda ti bude interesantno! :meshuggah:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda sledece godine..... Bilo bi zanimljivo da dodju sada, ali bend je vec zauzet, datumi su puni...

 

Zao mi je!!!!!

 

Bend je dobar, ipak prijala im je ta pauza nekoliko godina i onda kada su se oporavili i vratili u studio ispalo je ok. Trenent ulazi sa 21. vek, ali muzika ipak drzi taj stari zvuk i tu dusu koju priza NIN.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hoce li neko na NINE INCH NAILS? - prevoz!!!

 

 

 

Evo ova je varijanta:

 

Nine Inch Nails sviraju 11. avgusta na Sziget festivalu u Hungariji! Moj prijatelj radi organizovan prevoz do tamo i nazad + prodaje i karte. Cena je 5700din (uracunati su i prevoz i karta). Krenuli bi ujutro oko 8h sa zeleznicke stanice u Novom Sadu. Putuje se minikombijem sa 9 mesta. Bili bi tamo oko 15h. Kombi bi nas dovezao pred ulaz festivala i sacekao na istom mestu kada se zavrse Nine Inch Nailsi ili jos nesto sto nekoga zanima malo kasnije. Vratili bi se za NS i bili bi kuci do 9h ujutro u nedelju. Razmislite pa javite, ja jeftiniju varijantu nisam nasao a nisam bas za cimanje po vozovima, pa po metroima i za cekanje u redu za karte.

 

njegov broj je

063/635742 (Djole)

 

p.s.

ako bi nakupio vise od 10 ljudi onda bi sve bilo jeftinije za 1000 din.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaoj,prijatelju ne staj mi na muku :violent:

Sve je u redu sto se tice ponude,ali ja sada stvarno ne mogu

Sluzim civiliku(zavrsavam 6. septembra),i jbg ne mogu maci nikud van zemlje

Istina,to bi se jos i nekako sredilo,ali glavni problem je sto nemam pasos,koji sam btw nameravao da izvadim cim zavrsim sa civilikom

Jbg neki drugi put,nadam se :sad:

Share this post


Link to post
Share on other sites

bilo je ekstra na koncertu!!! Znaci sve je bilo na mestu. Trentov glas je fenomenalan uzivo! Razbijanje mikrofona, gitara, pojacala. Odlicna atmosfer. 105 minuta koncerta..... zlo!!

 

evo par fotkica koje sam nekako uspeo da uslikam iz one guzve!!!

 

PICT0086.jpg

 

PICT0054.jpg

 

PICT0028.jpg

 

PICT0081.jpg

 

PICT0038.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam hteo ponovo da ih cujem i stvarno mi je krivo sto nisam imao prilike da ih vidim opet. Gledao sam ih u Becu i bilo je ludno. Tamo je ipak drugacije, fotoaparat nije mogo da se unese nikako, tako da nisam mogo da slikam, a posto sam bio blizu bine hteo sam mobilnim aparatom da slikam ali me obezbedjenje uzorilo da to ne radim posto mogu da letim napolje. Zakon je zakom.

Bend je stvarno energican i agresivan, odsvirarli su sve hitove, digli su atmosferu.

Nadam se sledece godine da cu ih gledati u BG.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...