Jump to content

The Stone


RNA

Recommended Posts

Ne govorim ja o ukusima, nemam ništa protiv ni da neko ovom albumu da čistu desetku, ali prosto je očigledno koliko se ovaj bend diže u nebesa samo zato što je srpski. Kako to da samo mi znamo kako je dobar? Da svi albumi zajedno na Arhivama, koje broje tolike hiljade korisnika, imaju ukupno dve recenzije? Da ocene za prošli album variraju od 6 do 8? I konačno, da su i dalje na Folter Recordsu, široj publici gotovo potpuno nepoznatoj kući?

 

Naglašavam - ja protiv ovog benda nemam ništa i kamo sreće da potpišu za Nuclear Blast i sviraju na Wackenu. Ono što mi smeta je manjak objektivnosti domaće publike i pokušaji ušlihtavanja članovima benda. Pročitajte poslednje dve-tri strane, pa ćete videti o čemu govorim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne vidim nista lose u tome se podrzi nas bend. Mislim da recenzije na arhivama koje moze da napise svako nisu bas merodavne. Za nase prilike su May Result i The Stone realno najbolji domaci bm bend. Jasno je kakav je odnos kvaliteta izmedju domace scene ukjucujuci i njih i strane. Nema potrebe da svaki put to naglasavas. Ako je nekom The Stone sjajan meni je to u redu ne znam zasto tebi nije.

Edited by BLACK

Share this post


Link to post
Share on other sites

cekaj a sta fali Folter Recordsu?

 

Za koliko bendova si čuo sa njihovog spiska? Ja ni za jedan.

 

Ja ne vidim nista lose u tome se podrzi nas bend. Mislim da recenzije na arhivama koje moze da napise svako nisu bas merodavne. Za nase prilike su May Result i The Stone realno najbolji domaci bm bend. Jasno je kakav je odnos kvaliteta izmedju domace scene ukjucujuci i njih i strane. Nema potrebe da svaki put to naglasavas. Ako je nekom The Stone sjajan meni je to u redu ne znam zasto tebi nije.

 

Kao što rekoh, nemam ništa protiv toga da je nekome ovo sjajan bend, ali kada taj neko kaže da je The Stone (ili bilo koji drugi domaći bend) opušteno u rangu nekih od muzički ingenioznih bendova i apsolutnih autoriteta na svom polju, ili da je ovaj bend pak u evropskoj eliti, prosto se osećam pozvanim da to opovrgnem, a ako je primer ekstreman, onda i ismejem. Šta ću, ovo je forum, a ja sam takav.

Edited by Gojk O)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Српске бендове треба максимално подржавати. Без обзира на све.

 

А што се тиче самог Камена, можда није у рангу Мрачног Трона и Баторија, али је сасвим сигурно квалитет неоспоран.

 

И, ако их ми нећемо подржати ко ће? Тако да, нема никаквог увлачења нити било чега сличног, само максимална подршка!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Prvo što sam čuo kad sam kupio disk je da sam bacio pare. Međutim, ispostavilo se drugačije.

 

Album je perfektan, a po meni je i bolji od "Magle".

 

Zamerki imam na štampu, na kraju bukleta ne vidi se ništa šta piše.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvo što sam čuo kad sam kupio disk je da sam bacio pare. Međutim, ispostavilo se drugačije.

 

Album je perfektan, a po meni je i bolji od "Magle".

 

Zamerki imam na štampu, na kraju bukleta ne vidi se ništa šta piše.

 

Ko zna, zna! :pivopije:

 

@F4R15 Ako zelis da nabavis, javi mi se na pp. Imam ja nekoliko primeraka, pomenuo sam usput Kozeljniku tu opciju slanja na Zemialu i on smatra da je to ok.

To vredi za sve zainteresovane iz inostranstva koji nemaju drugaciji nacin da nabave UMRO.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...