Jump to content

Haji's Kitchen


Vlaja Buraz

Recommended Posts

Jel' slus'o neko doticnu grupu?

Ja imam s/t album iz 1995. i fenomenalan je - neki cyber grunge (ubijte me, ali tako mi zvuci), a imaju - mislim - jos jedan album koji je izdat neke 1998. sa kojeg imam 2 stvari gdje su jos vise zakomplikovali stvari. Anybody?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam taj prvi...Mozda je cyber, ali zasto grunge? Nije bas da ima dodirne tacke sa grunge band-ovima.

Nije los album, interesantana je ideja, ali brzo pocinje da smara. Voleo bih da cujem taj drugi, nisam ni znao da su izdali jos nesto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa jebes ga bar je vokal grunge... Al' dobro. Cyber je u svakom slucaju smile.gifsmile.gifsmile.gif

A sto se tice drugog albuma, naravno da ga nemam, samo sam ga vidio na www.hajiskitchen.com - a tamo nude dve stvari za download pa poslusajte, jos su vise otisli u 'matematiku'. Inace banda mijenja ime - ubuduce ce se zvati samo HAJI.

Sta mislite kakav bi album bio da su sve stvari producirane kao prva na disku - 'Machine'? U pocetku mi se ta stvar nije svidjala, ali mi je kasnije postala omiljena i skroz mi se svidja totalno mashinski zvuk koji su postigli...

Share this post


Link to post
Share on other sites

vokal me podseca na Alice in Chains.

 

riffovi imaju malo moderniji zvuk a solaze su u fazonu Vai. odlican album.

 

ti isti likovi, sanovim pevacom su snimili album Eniac Requiem - Space Eternal Void koji je u nekom dark/cyber prog fazonu. odlican album, i sjajni muzicari.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 years later...
  • 5 months later...

Eniac Requiem je znatno homoseksualniji nego što sam mislio.

Ništa kao Haji.

Inače, Haji ritam sekcija je u bendu Somsara.

Opet kažem, ništa kao Haji.

 

Da li je iko slušao drugi album?

Da li je iko slušao prvi album?

 

'Ajde de.

Čisto da malo dignem temu, mislio sam da je nestala.

Ali nije.

:wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ево линк за други албум, зато што други редовно нико нема, а окачићу и први:

http://www.megaupload.com/?d=LPVK2CL9

 

Како ме је само рапидшер изјебао.

:)

Улогујем се на онај бесплатни, ај, направим га да знам шта све качим, ставим да ради, он заврши, и избаци ми поруку да се улогујем опет. ВТФ - који к. И ја пробам да се улогујем, не могу, пробам нови налог, ништа, и ударим бек, и 'ај здраво.

Значи, исти овај фајл има и на рапидшер, али, не знам му адресу.

:)

Јебо им ја матер.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

Jebao te mediafire, već sedam dana pokušavam da okačim dokument od 10 mega, ne ide nikako.

Nađi neki drugi besplatni hosting pizdarija pa se javi.

:lol:

 

Sa druge strane sa Hadžijem se ništa ne dešava.

Možda jedino da pomenem vijest da sam postao ponosni vlasnik original CDa Hadžijevog prvog albuma. Ne smijem spomenuti ime osobe kojoj sam za to zahvalan ali smijem reći da je ta osoba sada ponosni vlasnik original albuma David Hasselhoff - Looking for Freedom. I pored toga što sam zaradio još jedan original disk, znam da sam loše prošao u toj nagodbi, ali eto... I ja imam srce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 years later...

Iako je kultan bend u pitanju, naročito prvi njihov album, meni je taj album samo jedna besprizorna kopija AinC-a, a AinC je za mene ipak suviše velika svetinja da bih bilo kakvu kopiju priznao kao dobru. Drugi album je ok zato što su se odmakli od te neke AinC priče i otišli u drugom pravcu.Jedina konstanta u njihovom radu je loša produkcija :bigblue:

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...