Jump to content

Sonata Arctica


Recommended Posts

Ne nego zbog oslica!

Shalim se. Pa zato sto govorim Shpanski, a san Sebastian je pravo mesto za tako nesto...

 

"Sun of San Sebastian 18 years young today, she is all I've ever dreamed but now my skies are turning gray..."

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ajde Black Knight, sam sebi uskaces tako u usta. Zar nisi ti pokrenuo ovu temu? Ajde sam animiraj rulju!

 

Pa istina je da sam ja pokrenuo ovu temu ali pogledaj datum kada je pokrenuta tema.Takodje sve sto je imalo da se kaze reklo se (ili mozda nije :? )

 

Svejedno bio sam na njihovom sajtu i sem slika nisam nista interesantno nasao.Imaju mnogo fine slicice.Momci vole da se slikaju na snegu smile.gifsmile.gifsmile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi, to sto vole da se slikaju u snegu moze biti objasnjeno time sto su iz Finske u kojoj ume da bude hladno celog zivota (ako tamo zivis), i na kraju krajeva ne zovu se za dzabe Sonata ARCTICA?!?!

 

Inace sto se tice novosti o njima, izdace novi album malo pre leta 2003, a izdavacka kuca je ista koju koriste i C.O.B. i jos neke manje grupice (ako se ne varam).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi, to sto vole da se slikaju u snegu moze biti objasnjeno time sto su iz Finske u kojoj ume da bude hladno celog zivota (ako tamo zivis), i na kraju krajeva ne zovu se za dzabe Sonata ARCTICA?!?!

 

 

Sve ja to dobro znam nego samo konstatujem kako vole da se slikaju po snegu .Jebi ga mozda izgledam glupo ali nisam bas toliiiiiiko glup. :evil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Pricate o Sonati Arctici kao o nekom sugavom "boys bendu"

sa jos sugavijeg MTV. Ljudi stvarno dobro sviraju i imaju zanimljive pesme.

Koji je album bolji i nije bas diskutabilna tema s obzirom da imaju samo 2 komada.Takodje bih napomenuo da spadaju u onaj red bendova koji odlicno sviraju uzivo.

Nabavite njihov CD Song Of Silence-Live In Tokyo pa cete se uveriti.

Videcete da ni Sing In Silence nije tako mekana kao sto izgleda,

a iznenadice vas i Tony-ev growl biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

To sto Tony mora da usavrsava glas manje-vise (stvarno se dere da bi to ispalo dobro, ali sta ces....), cini mi se da je njihov najveci problem bubnjar koji je najmladji (ima 21 godinu) i nekako ih jednolicno prati u skoro svim pesmama!!! Ako ste primetili melodija je skoro uvek DoubleBas-Dobos i stalno tako.........

Share this post


Link to post
Share on other sites

To sto Tony mora da usavrsava glas manje-vise (stvarno se dere da bi to ispalo dobro, ali sta ces....), cini mi se da je njihov najveci problem bubnjar koji je najmladji (ima 21 godinu) i nekako ih jednolicno prati u skoro svim pesmama!!! Ako ste primetili melodija je skoro uvek DoubleBas-Dobos i stalno tako.........

 

Mislim da bubnjar nije problem. Jer kako je skinuo Die With Your Boots On od Maidena samo pokazuje da je sjajan. Mislim da je problem u necem drugome.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To sto Tony mora da usavrsava glas manje-vise (stvarno se dere da bi to ispalo dobro, ali sta ces....), cini mi se da je njihov najveci problem bubnjar koji je najmladji (ima 21 godinu) i nekako ih jednolicno prati u skoro svim pesmama!!! Ako ste primetili melodija je skoro uvek DoubleBas-Dobos i stalno tako.........

 

Mislim da bubnjar nije problem. Jer kako je skinuo Die With Your Boots On od Maidena samo pokazuje da je sjajan. Mislim da je problem u necem drugome.

 

Uzmite u obzir da su jos uvek mlad bend koji tek treba da se pokaze i dokaze.Mislim da nemaju problema,bar nekih vecih. :wink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako ocu growl uzecu neki pravi bend a ne ove... da ne kazem sta... gayrilla hehehehehehe tongue.gif ...

 

smile.gifsmile.gifsmile.gif Zaista ne znam sta ti je toliko smesno.

Ako ne volis Sonatu OK.Pronadji drugu temu,i stvar je resena.

Licno ne volim da pljujem ni jedan bend a ni neciji izbor. 8)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako ocu growl uzecu neki pravi bend a ne ove... da ne kazem sta... gayrilla hehehehehehe tongue.gif ...

 

smile.gifsmile.gifsmile.gif Zaista ne znam sta ti je toliko smesno.

Ako ne volis Sonatu OK.Pronadji drugu temu,i stvar je resena.

Licno ne volim da pljujem ni jedan bend a ni neciji izbor. 8)

Slazem se.Mada ce takvih likova uvjek biti :ne:

Ja ne volim death i blackpa nijednu ruznu rec nisam rekao za nijednu grupu

Share this post


Link to post
Share on other sites

....Takodje bih napomenuo da spadaju u onaj red bendova koji odlicno sviraju uzivo.

Nabavite njihov CD Song Of Silence-Live In Tokyo pa cete se uveriti.

biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa:

 

 

 

aaaahahahahahaaaaaaaa ovo je najveca provala koju sam cula u zadnje vrijeme.oni su u kategoriji najlosijih sto se tice lajv izvedbi zato sto dolaze pijani ko majke a jos su mladi pa si ne mogu tako nesto dozvoliti ako hoce dobru svirku.taj album je preradjen u studiju,skini si stariji live my land-a...ocaj zivi.pocevsi od bubnjara koji svako malo fula ritam,usporava na brzim dijelovima do lose tonyjeve izvedbe a o ostatku da ne pricam....sve u svemu,hvala na osmijehu biggrin.gifa: :wink:smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...