Jump to content

Sonata Arctica


Recommended Posts

Koja jebena Sonatina verzija Over the hills...?!?!?!?!?! :? :? :? :? Mogu se kladiti u bilo sto da takvo nesto ne postoji!!!!!! :x :x :x :x

Inace njihovoj muziki fali samo to, da malo pojacaju gitare i smanje klaviature u mixu. I onda je to - to.

 

 

Nadam se da se nisi kladio... upravo si izgubio opkladu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koja jebena Sonatina verzija Over the hills...?!?!?!?!?! :? :? :? :? Mogu se kladiti u bilo sto da takvo nesto ne postoji!!!!!! :x :x :x :x

Inace njihovoj muziki fali samo to, da malo pojacaju gitare i smanje klaviature u mixu. I onda je to - to.

 

 

Nadam se da se nisi kladio... upravo si izgubio opkladu...

 

http://sonataar.european-webhost.com/forum...ight=hills+away

 

Pogledaj ovo i placi smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nisam slusao tu Sonatinu obradu i sumnjam da bi to uradili s obzirom da je njima vrlo srodan bend to skoro izveo...znam da je Thyrfing uradio tu pesmu, pa je mozda neko pomesao. Ona ocajno zvuci, anyway...ako neko zna na kom se izdanju Sonatinom nalazi ta obrada neka rekne...imam nekih 14 diskova od Sonata(ukljucujuci i japanske verzije) i nigde je nema...sta li sam to proustio?? :?

Share this post


Link to post
Share on other sites

koliko znam rec why znaci zasto ane sta .

daklem pitanje je zasto ih sad mrzis ako si ih voleo nekad.

Znam ja sta znaci "why" , ali ne znadoh na sta se why odnosi.

A sad ih ne volem iz razloga sto postase dens metal, i to u najljigavijoj formi.Inace i dalje slusam Silence i Eclipticu , ali ovaj novi :roll: :? ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Posto je zatvorena tema o Wolf&Raven spotu, mora se ovde postovati...Resurrection od Sonata Arctica Topic wink.gif

Anyway

 

sta mislite o spotu jer ja sam ga gledao i mislim da je odradjen glupo jer ne kapiram cime je pesma inspirisana i da se u pesmi pominju stvari koje nemaju veze sa spotom. Dinamika pesme se ne slaze sa spotom nikako pa nek neko kaze...

 

Vidis, nisam razmisljala o spotu na taj nacin, ali kad si ga spomenuo, rekoh hajde ponovo da ga pogledam. I zaista, dinamika pesme se uopste ne slaze sa spotom sto ti kazes! Pesma je brza a spot je nekako mlak i spor.

Kao da smo uzeli neki video i pustili u pozadini pesmu... Jedino oni delovi gde Tony peva i ostali sviraju mogu prodju...

 

 

nego je li ko slusao bomus stvar The rest of the sun belongs t9o me i sta mislite o njoj!!

Pesma je ok, u fazonu celog novog albuma, bubnjevi su skoro isti kao u "The Cage" (koja je po meni bolja wink.gif )

Sama pesme nije nesto izuzetna... Pre bih, recimo, "Draw me" stavila za Bonus track...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...