Jump to content

Sonata Arctica


Recommended Posts

Ja Sonatu obozavam! (ovo sam vec negde rekla, ali moze da se ponovi tongue.gif )

 

Ecliptica im je, po mom misljenju, najbolji album! Momci stvarno stvaraju divne pesme, textovi su srceparajuci :ne: :cry: .. a meni je kod pesme tekst mnooogo bitan tako da..zakljucite sami!

 

Inace, ima u mom komsiluku jedan "opaki" blacker koji je, kada se sve sabere i oduzme, ok lik, ali sa njim se toliko svadjam oko Sonate da je to neverovatno! E, najvise mrzim kada mi se nadje neko tako pametan da ismeva emocije u pesmama!

 

Sonata je bend cija je svaka pesma prozeta emocijom i meni svaka donosi neku posebnu atmosferu i zato ih obozavam! biggrin.gifa:

 

 

HELL YEAH to that smile.gif

Sonata Rulez, a meni su se dopali kako su svirali na szigeru, a ionako su relativno klinci u bendu tj. mladi su bubnjar npr ima 23 godine, gitarista oko 24 smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

hmmmmmmmmm...........

nisam ih videla uzivo,josh jedan Sziget mi je promakao bila sam na putu...

Ali neka i nisu originalni.....svaki bend ima netso svoje....nek je za zrno drugacije od ostalih oseti se........e onda-bash to zrnce cini da ja njih volim vise od nekog drugog slicnog benda.....to je individualno.... biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

naravno da je individualno, kao i da li su se nekom svideli na szigetu ili ne. ja sam se smorio na njihovoj svirci, ali za objektivno, sta su oni mogli da urade u tom satoru? mozda ih ponekad ponovo poslusam, ali ne bih dao pare samo za njih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dakle da pocnem.. Imaju suvise balada.. Po meni jedan album treba da ima najvise 2 balade. Ali njihove su stvarno super.. tako da prolaze.. :wink:

Cula sam da Tony ocajno zvuci uzivo.. :roll: ali ne znam od koga.. Ja licno ih nikad nisam cula uzivo, niti sam cula neki njihov live album, tako da ne mogu to da komentarisem..

Sto se tice novog albuma, nije los, moja sestra tvrdi da je najbrzi.. sad ja ne znam.. Ali mi se sa tog najvise svidja BROKEN.. Inace omiljeni album mi je Ecliptica.. Pesma FULL MOON!!

Sta sam jos htela..

Share this post


Link to post
Share on other sites

tallulah me smara u p.m. a ne volim preterano ni ostale balade. inace su odlicni ali vise mi se svidja stratovarius (na koga, slozicete se, ipak lice (al' sam ovo slozio, k'o u reklami tongue.gif ))

8O Pa verovatno lice!!! smile.giftongue.gifsmile.gif Na primer jer su nastali pod njihovim uticajem :roll: Koliko sam ja cula tongue.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...