Jump to content

Katatonia


Grifon

Recommended Posts

4 albuma svaki dan..?

bravo.

 

saw you drown, ni f.t.f.t.c. nisu albumi btw..

a za prvi album (dance..) je i sam bend kasnije rekao da je 50 i nešto minuta smeća.

 

btw, upravo sam skinuo neki midi "murder"-a, i sredio ga malo, pa mi tako zvoni telefon. icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

neko me je prizivao?

 

ne, nema ovo veze sa LM-om, ali moze fino da upasuje na nightovima, narocito kombinovano sa entwine i beyond surface.

 

sto se mene tice, relativno skoro sam imao napade da sebi ispiram mozak sa tonight's decision.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko je uopšte legitimno strpati ih u metal... Najčešće je određenje - rock

.. ljudi su kritikovali u Mađarskoj kako im nije mesto na metalmaniji ...

Šta bi doomeri rekli na ovo?

 

icon_wink.gif

Pa,ako ces iskreno,malo jesu odudarali...Ne kritikujem,barem ne jos,ali nije trebalo da sviraju posle MOONSPELL-a koji je imao krajnje energican nastup....

 

Katatonia je ''spustila'' ljude i zato smo i izasli u hodnik...Nemam nista protiv njihovog pojavljivanja na Metalmanii,ali mislim da je trebalo da sviraju prvi.... icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa,ako ces iskreno,malo jesu odudarali...Ne kritikujem,barem ne jos,ali nije trebalo da sviraju posle MOONSPELL-a koji je imao krajnje energican nastup....

 

Katatonia je ''spustila'' ljude i zato smo i izasli u hodnik...Nemam nista protiv njihovog pojavljivanja na Metalmanii,ali mislim da je trebalo da sviraju prvi.... icon_da.gif

Ne, drago mi je što su nastupili, oni su jedan od razloga što sam uopšte išla na koncert ...

Razlikuju se od Moonspella naravno, to su dve različite stvari, ali ne znači da nisu dobri.. Mada moram priznati da sam bila malo razočarana, delovali su mi malodušno, nezainteresovano, na sceni

 

icon_sad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

i treba da imaju.

 

to je katatonija, a ne neki boys bend

 

inače, bend je u Fascination Street studiju, završili su bubnjeve.. sve to ide dosta sporo zbog opeth-a, koji se zadržao mnogo duže nego što je bilo planirano..

valjda će uskoro da objave ime albuma i još neke sitnice..

 

ja očekujem album negde u zadnjem kvartalu godine...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daniel finished the drum takes two week ago on and did one helluva solid job on 14 songs all in all. He hits hard and precise so a fat and punchy sound came natural. Upon that, we took a little break and some of us got the chance to visit Swedenrock and Hultsfred festivals and enjoy the action there. Earlier this week we went back and twiddled amps and checked cabs and nailed a very heavy guitar sound. Rhythm guitars for half of the material has been done so far. Now, we're taking yet another break, celebrating "midsommarafton" - a swedish traditional weekend and then we're doing the Estonian and Greek gigs next week (check concert section for details). After that we'll be back to the crank and crunch.

Share this post


Link to post
Share on other sites

eno, sad su prekinuli snimanje i otišli da rade 2 svirke, jednu u grčkoj, drugu u jebenoj estoniji.

 

pričao je mr.kent da će ih dovesti ovde na jesen/zimu/kad gog..

 

btw, novi album će imati 14 pesama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Izuzetno Mrachna Devojka
eno, sad su prekinuli snimanje i otišli da rade 2 svirke, jednu u grčkoj, drugu u jebenoj estoniji.

 

pričao je mr.kent da će ih dovesti ovde na jesen/zimu/kad gog..

 

btw, novi album će imati 14 pesama.

Nazalost, ne poznajem doticnog, ali realno, kolike su sanse da Katatonia dodje kod nas?

Rekla bih da je glupo opisati neciji nastup kao "neutralan". Cula sam da je bilo prilicno mrtvo, ali zaista ne verujem da bi mi to smetalo, upravo zbog onoga sto je Face of Melinda rekla. Oni su konceptualno potpuno drugaciji od Moonspella, logicno je da im se nastupi po tome i razlikuju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...