Jump to content

Katatonia


Grifon

Recommended Posts

eno, sad su prekinuli snimanje i otišli da rade 2 svirke, jednu u grčkoj, drugu u jebenoj estoniji.

 

pričao je mr.kent da će ih dovesti ovde na jesen/zimu/kad gog..

 

btw, novi album će imati 14 pesama.

Jeeeeeeeeeeee! icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ja ocu da zivim u jebenom krakow-u. anathema, katatonia, MDB. svi su live tamo. sad sam gledao katatoniu i dabro su odsvirali. ne znam zasto al najvise mi se svidela kako su odsvirali poslednju, murder. bas je onako lepo sela za kraj. a sjebali su se kad su na kraju pravili onaj tracklist, ubacili su sleeper a nisu ga svirali. mnogo dobra svirka, i jebote jonas je mnogo ruzan. na slikama koje sam gledao nigde nije ispao debeo i ruzan al na ovom live-u bas jeste

Share this post


Link to post
Share on other sites

to je potpuno neobjašnjivo..

 

publika tamo je krajnje anemična, a čak je i nema puno, pa da se na to izvade. uopšte mi nije jasno zašto tamo prave live dvd-ove.

 

btw, ako nekog interesuje, upravo snimaju vokale, i tako privode kraju snimanje u studiju..

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nije nista manje anemicnije od ove nase publike. Isto bi prvih 10ak redova bili trve fanovi koji bi skakali i urlali a ostatak bi stajao prekrstenih ruku i brojao greske na koncertu.

 

Elem kupio sam The Black Sessions za 14 eura. Odlican je! icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja ocu da zivim u jebenom krakow-u. anathema, katatonia, MDB. svi su live tamo. sad sam gledao katatoniu i dabro su odsvirali. ne znam zasto al najvise mi se svidela kako su odsvirali poslednju, murder. bas je onako lepo sela za kraj. a sjebali su se kad su na kraju pravili onaj tracklist, ubacili su sleeper a nisu ga svirali. mnogo dobra svirka, i jebote jonas je mnogo ruzan. na slikama koje sam gledao nigde nije ispao debeo i ruzan al na ovom live-u bas jeste

Ma bolje je ovde,imamo Abonos laugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

KATATONIA Resume Recording New Album

 

Sweden's KATATONIA have re-entered Fascination Street studio, located in the outskirts of Örebro, Sweden, to resume recording their new album, tentatively due in EARLY 2006 via Peaceville Records. The band have posted the following recording update on their official web site:

 

"After a few needed breaks, including a kick ass visit at the Wacken festival with one of our side projects (BLOODBATH), we put ourselves under house arrest down the studio again. During these last weeks of early mornings and late nights, all the clean/lead guitars, loops, percussion and keyboards were finished. Currently, we're halfways through the last stage, recording vocals in studio B while the mix is running hot in studio A. It's taken all summer, but the most heavy, beautiful and professionally sounding album we've ever done is finally about to become full circle."

 

Check out pictures of the recording sessions at www.katatonia.com.

 

KATATONIA's last album, "Viva Emptiness", was released in 2003.

 

As previously reported, The End Records recently licensed through their sub-label Infinite Vinyl series KATATONIA's "Saw You Drown" — a mini album from 1998 that collectors regard as maybe the rarest and most-wanted item in KATATONIA's discography. The vinyl version is limited to 1,000 copies, all hand-numbered. It also features an unreleased band photo, lyrics to all songs, plus personal liner notes from the band.

Edited by Evil Spirit

Share this post


Link to post
Share on other sites

to mora da je blabbermouth ili slična glupost.

 

nije 2006. album će izaći za mesec-dva.

mislim da je to istina... oduzilo se nesto, tako da je rana 2006. verovatnija za sada...

 

poludecu od ovog jebenog sinstrelovog avatara icon_rolleyes.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

nja. meni to i nije neka lepa vest.

 

očekivao sam nešto blaže i emotivnije. neki slowcore mhihi.gif

 

kad razmislim malo, najbolja pesma katatonije mi "O How I Enjoy the Light".. iako nije njihova.

ali takve pesme oni nikad neće praviti.

 

viva katatonia!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je bas recimo ql... jer je na viva emptiness onaj emotivan momenat (onaj katatonicarski) konstantno prisutan i pored tezeg zvuka... Katataonia style! icon_rockdevil.giflaugh.gif Uostalom kod njih se pokazalo da svaki experiment koji urade sa zvukom benda izadje na dobro tako da se ja ne brinem. musik20.gif

Edited by Sinstrel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...