Jump to content

Katatonia


Grifon

Recommended Posts

uh , ishla bih ja na Katatoniu........imate li neke informacije u ceni puta , karte i slichnom?....shto se tiche VE, zivim na tom albumu od kad sam ga nabavila ,ne izlazim iz kuce dok ga ne preslusham (zato redovno kasnim na predavanja icon_smile.gif )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poznajuci momke iz benda mozemo zakljuciti u kom ce se pravcu kretati muzika... sta je smor? icon_uhoh.gif

 

Viva Emptiness... slusam je od 3 nocas jedno 6 puta... posle nje je stvarno sve prazno...

A ja sve mislim da nije dobro slušati Katatoniu uveče! icon_smile.gif

Eto, ja sam u januarskom roku imao jedan ispit, i veče pre toga sam sve vreme slušao "Tonights Decision" na repeat... Sutra sam odlučio da ne izađem na ispit! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.giflaugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

sta reci... obelezavam Katatonia week, nocas sam pustio na repeat LFDGD, a pre neki dan sam slusao Brave Murder Day, Sounds Of Decay, For Funerals To Come i Dance Of December Souls citav dan, samo sam malo pravio pauzu sa Raptureom, Novembreom i Agallochom... to je bio dan icon_da.gif

 

Pre nekih par meseci su svirali u Solunu i desilo im se neko sranje, pa su iz Beograda morali da jure avion... cekali su na Surcinu vise od 10 sati i Jonas mi posle prica u mejlu kako mu je zao bilo sto nije imao moj broj telefona da im pokazemo Beograd, jer mu se ucinio veoma lepim dok je bio u busu icon_mad.gif necu nikada prezaliti to wallbash.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto da se zna icon_rockdevil.gif

 

Jos su im preturali bas na grani skroz, jedva cekaju da dodju sledeci put icon_smile.gif

 

nego Srbi, svi u Sloveniju u avgustu, nastupaju :

 

EKTOMORF

MNEMIC

PROSPECT

VINTERSORG

DEW SCENTED

BRAINSTORM

KATATONIA

SENTENCED

NOCTIFERIA

HYPOCRISY

DANZIG

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno smo supak kosmosa,nijedan dobar band da navrati u Serbiu.A tu su ,sve nesto blizu.Anathema u Croatii,Katatonia u Sloveniji a Opeth u Hungarii.

Samo smrdljiva Metallica svira na grobarskom stadionu,a na Exit-u najavljeni sve neki smorovi ,bojkotujem Exit ove godine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sta reci... obelezavam Katatonia week, nocas sam pustio na repeat LFDGD, a pre neki dan sam slusao Brave Murder Day, Sounds Of Decay, For Funerals To Come i Dance Of December Souls citav dan, samo sam malo pravio pauzu sa Raptureom, Novembreom i Agallochom... to je bio dan icon_da.gif

 

Pre nekih par meseci su svirali u Solunu i desilo im se neko sranje, pa su iz Beograda morali da jure avion... cekali su na Surcinu vise od 10 sati i Jonas mi posle prica u mejlu kako mu je zao bilo sto nije imao moj broj telefona da im pokazemo Beograd, jer mu se ucinio veoma lepim dok je bio u busu icon_mad.gif necu nikada prezaliti to wallbash.gif

Uh, to je stvarno da pojedes muda.... znam za ta dva koncerta u Grckoj sto su svirali jer ih je jedan fan iz Grcke iscimao na forumu. Te nedelje sam jedini put bio na njihovom forumu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma boli me qurac shto ne dolaze bendovi u serbiju... bolje mi 'vako...

uzmem pasosh i odem u jebenu evropu negde da gledam odlichne bendove...a u isto vreme i ne budem u serbiji...

duplo uzivanje... ovde bi se samo nervirao ... zamisli dodje Katatonia i zamisli sve one srbe okolo kako se pale jer nisu gledali dobar bend 100 godina... bljaks... pukeface.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...