Jump to content

Katatonia


Grifon

Recommended Posts

MOZDA SEREM,ali treba mi jos informacija

jeli sem mikela jedini pjevac riske?

 

discouraged once ubija

totalno neko bunilo,a definitivno je najjaca stvar WITHOUT GOD

moramo da je skinemo

 

ps-nabavio sam citavu diskografiju pa sam zaludjen

Kad toliko volis Katatonia-u, potrudi se bar da pravilno pises imena clanova i albuma. To je nekako stvar postovanja.

 

Ja sam prethodnih mesecak dana ziveo na Viva Emptiness+Tonight's Decision+pola Last Fair Deal Gone Down... Udara u glavu samo kada se uzivim u citav dozivljaj muzika+tekstovi (mada Viva nema ni tada takav efekat), inace je bas veselo icon_da.gif

 

We must bury you, we must bury you...

Share this post


Link to post
Share on other sites

to sto ti pevas je sa trece katatonije (discouraged ones)... i tu je renkse pevao (ali sad solidno if you ask me)

znam i to mi je najbolji album uz jhve... i brave m day

ludilo sua taj album je nekvalitetno ali ewmotivno otpjevan,mi obradjujemo WITHOUT GOD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad toliko volis Katatonia-u, potrudi se bar da pravilno pises imena clanova i albuma. To je nekako stvar postovanja.

 

Ja sam prethodnih mesecak dana ziveo na Viva Emptiness+Tonight's Decision+pola Last Fair Deal Gone Down... Udara u glavu samo kada se uzivim u citav dozivljaj muzika+tekstovi (mada Viva nema ni tada takav efekat), inace je bas veselo icon_da.gif

 

We must bury you, we must bury you...

VESELO???????????????????????????? icon_mad.gif

Ono je mrak ako ga ima do tonight's...

a nemogu da pisem puno ime a za vpravilnost me zabolje kurac

 

us to ona pjesma se zove RELANTION jel tako?piso mi je to neki lik sa

kata(tonicnim)strofalnim rukopisom

 

uz to do nedavno nisam znao sta znaci ime benda

 

GOD BLESS VUJAKLIJA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozes misliti, cak je objavljeno i na ovom forumu. Neverovatno, ali istinito. A o tome se cak pricalo i na ovoj samoj temi. Mame mi.

cojece batali zajebanciju

jebem ti fanove katatonije koji su nedje na forumu i nedje na temi pomenulin fest I BATALILI I BOLI IH KURAC ZA OVAKVU SANSU

BRATE BATALI SLUSANJE

JA NE MOGU DA KOPAM STRANE I STRANE da bih nesto nagovijestio ako se pricalo znaci da nema mnogo receno o tome jer je bilo davno a ja trazim vise inf. , a ako ti se ne dize da kucas batali naci ce se neko da odgovori evotigana.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

A i inače bi nažalost trebalo zaboraviti na taj festival gde nastupaju, jel je samo karta 45 Eura! no.gif Tako da računajući i troškove puta i cimanje za vizu, odlazak na ovaj festival samo zbog njih deluje kao totalno finansijsko samoubistvo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

cojece batali zajebanciju

jebem ti fanove katatonije koji su nedje na forumu i nedje na temi pomenulin fest I BATALILI I BOLI IH KURAC ZA OVAKVU SANSU

BRATE BATALI SLUSANJE

JA NE MOGU DA KOPAM STRANE I STRANE da bih nesto nagovijestio ako se pricalo znaci da nema mnogo receno o tome jer je bilo davno a ja trazim vise inf. , a ako ti se ne dize da kucas batali naci ce se neko da odgovori evotigana.gif

Mozes misliti, imas gomilu informacija, proverenih, na "Obavestenjima".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozes misliti, imas gomilu informacija, proverenih, na "Obavestenjima".

cuj debila

pa tamo sve pisu odgovore na koje ja pomislim

zasto bi uopste neko ko slusa katatoniu isao na tu temu ako ga nesto ne interesuje

i batali ko te jebe,nemoras ti da mi odgovaras o katatoniji kad slusas samo onaj med posle 98e godina,ovo je doom forum

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čovek, lakše malo!

ok

icon_wink.gif

ma ispizdio sam na ljude koji su prgavi i zajebavaju samo preko interneta,ne bi mi palo na pamet da pljujem nekoga,ko prosto trazi odgovor na pitanje,ako covjek nece da odgovori neka batali ironiju za koju nije nimalo talentovan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam jedno pitanje koje vazi za sve a narocito za Gothic Angela .

Ima li neko neki koncert na DivX od ovih Bogova ?

Voleo bih da je to koncert novijeg datuma ,po mogucstvu posle objavljivanja " Viva Emptiness " ali nisam kicos ,necu mariti ni ako je nesto starije .

Unapred zahvalan .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi, zajeb'te Slo, cekamo sledece godine katatoniju i anathemu na zajednickoj turneji, pa kol'ko ispadne - ispadne. isao bih i u je8enu Italiju da gledam ovaj koncert, pa makar stedeo od sad pa do tad!

 

pozz

A kada nastupaju u Italiji mozda se poklopi sa mojim putovanjem u Italiju?

Inace kada bi znao sta ti sve treba za njihovu vizu no.gif odmah bi odustao od te ideje... ali ako si optmista pocni sa sakupljanjem papirologije icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...