Jump to content

Katatonia


Grifon

Recommended Posts

moracu da cutim za katatoniju, ne bi bila fora icon_wink.gif

koje su to fore???? violent.gif

 

a?

 

ti sad kao znaš nešto..

 

ajde daj to nešto i za nas sa jeftinim ulaznicama...

 

---

dođavola! : šta je konkretno smešno u mom postu..?? icon_confused.gif ne kapiram vas ljudi wallbash.gif

majke mi

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

...evo,kad se vec prica o albumu, viva emptiness je jedan od mojih omiljenih albuma omiljene mi grupe katatonie icon_cool.gif .posebna je.taj album je poseban.svako ce naci u njemu nesto svoje.bice ispunjen.posle toliko godina(mislim na postojanje benda,a ne da se foliram da ih slusam od pamtiveka),ostali su i postali posebna prica iz zivota....

jest da nema nicega sto vec nije receno,ali bilo mi je zao da zaobidjem temu.

slobodno nastavite gde ste stali...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovako... danas dobih mejl od Jonasa... da preskocim prijateljska prepucavanja nego da predjem na sustinu... Anders i Jonas su zavrsili sve pesme i snimanje je krenulo... oko imena albuma se spore i dalje, a sto se orijentacije tice mogu reci da Jonas povlaci dosta album na indie rock stranu, a Anders je u death metal fazonu ovih dana (Jonas kaze da ne moze da se odlepi od Necrophagista, samo da se zna)... zanima me samo moze li vise indie od Vive... DVD su odlozili do daljnjeg, jer im se nije svidela atmosfera u kojoj je napravljen (da budem precizniji, publici je bilo placeno da aplaudiraju, to vam je ekskluziva). Katatonia je jebeno preveliki bend da bi se to cinilo.

 

Sledeci update uskoro.

 

btw, Jonas je svratio na forum danas icon_smile.gif

Edited by Kent

Share this post


Link to post
Share on other sites

to je black lodge trebalo da izda... u pitanju je bio dance of december souls sa novim logom i novim coverom... bend je to bojkotovao, jer sluzi cisto za uzimanje para, a novi logo je svesno stavljen da bi naterao neke neupucene da kupe album misleci da je nov. sram ih bilo.

 

uskoro izlazi kompilacija novijih radova... tu cete moci da nadjete sve sto ste propustili (mislim na saw you drawn singl koji je stvarno raritet i uopste sve singlove od discourageda pa na dalje ). bice i jedna neobjavljena pesma.

 

za album cu vas obavestavati cim i sam nesto saznam... recimo da su to vesti iz prve ruke icon_smile.gif

Edited by Kent

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...