Jump to content

Katatonia


Grifon

Recommended Posts

mislim da se dva benda dosta razlikuju ideoloski... to sto ih slusa slicna populacija nista ne znaci... ne secam se ni da sam video dream theater ni queensryche na turneji zajedno... losa analogija, znam icon_smile.gif the bottom line - ne verujem da ce do te turneje doci, razumnije je ocekivati opeth/ppt turneju sto bi havarija bila... neka mi se samo novembre bilo gde tu umuvaju i ja cu biti najsrecniji covek na svetu icon_razz.gif

 

novembrine waltz - ultimate masterpiece pivopije.gif

 

poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nešto ipak verujem u mogućnost te turneje... Anathema je imala skorije čak par nastupa sa ...Satyriconom... orangelistening.gif (u Meksiku čini mi se), tako da bi bilo sasvim logično da odrade makar par nastupa zajedno sa Katatoniom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posle Viva Emptiness nabavljen je last Fair Deal Gone Down.Takodje dobar album ali nisam bas odusevljen kao sa Viva Emptiness.Ima dirljivih tekstova na Last Fair... icon_da.gif

dobra je prica

ne znam sve sto su uradili je ludilo

e ko ce mi reci koji su im spotovi

i dje se to moze nabaviti icon_confused.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim da se dva benda dosta razlikuju ideoloski... to sto ih slusa slicna populacija nista ne znaci... ne secam se ni da sam video dream theater ni queensryche na turneji zajedno... losa analogija, znam icon_smile.gif the bottom line - ne verujem da ce do te turneje doci, razumnije je ocekivati opeth/ppt turneju sto bi havarija bila... neka mi se samo novembre bilo gde tu umuvaju i ja cu biti najsrecniji covek na svetu icon_razz.gif

 

novembrine waltz - ultimate masterpiece pivopije.gif

 

poz

Eh kada bi zaista bilo tako... ja pre neki dan nabavih porcupine tree... dodjavola stvarno su dobri... a pravo da ti kazem ne bi me iznenadilo da se organizuje turneja Opeth/PPT ipak oni saradjuju medjusobno i bla bla a malo mi je sumnjivo da se tu umuva i novembre mada bih jako volela... ali avaj...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Pazite moju sramotu...Uzmem ortaku Viva Emptiness za rodjendan,pakujem poklon,i skontam da ja nikad nisam ni slusao Katatoniu...Toliko su hvaljeni,a ja ih godinama nekako zaobilazim.Ubacim disk(inace,u 3 ujutru),odslusam,i skontam da je bolje da mu ja kupim nesto drugo. icon_mrgreen.gif Strahovito dobro!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...