Jump to content

Paradise Lost


Recommended Posts

Paradise Lost će 01. septembra imati "lansiranje" novog albuma na koncertu u Njemačkoj, kog će tom prilikom odsvirati u cjelosti, kao i još 8 drugih pjesama...

 

Ovdje se može glasati za to koje pjesme da sviraju od ovih koje su oni ponudili.

Kontam, pošto će njih navježbati za taj događaj, a onda kreće turneja, vjerovatno će značajan broj njih iskoristiti i na turneji, bilo bi logično.

 

A i ako ne, znajući NB moguće je da se taj snimak pojavi kasnije kao neko limitirano Medusa izdanje ili čak kao posebno. Kako god, neće škoditi da bude neki zanimljiv izbor.

 

Tako da, bacite (neki zanimljiv, nemojte samo metalčugu :bigblue:) glas:

 

http://media.nuclearblast.de/shoplanding/Special/ParadiseLost/ParadiseLost-vote.html

Ja glasao za Forever After, So Much Is Lost, Small Town Boy, Shadow Kings, Forever Failure, Erased, One Second i Embers Fire.

 

Jbg, nešto se pojebalo formatiranje, evo kako treba:

 

Paradise Lost će 01. septembra imati "lansiranje" novog albuma na koncertu u Njemačkoj, kog će tom prilikom odsvirati u cjelosti, kao i još 8 drugih pjesama...

 

Ovdje se može glasati za to koje pjesme da sviraju od ovih koje su oni ponudili. Kontam, pošto će njih navježbati za taj događaj, a onda kreće turneja, vjerovatno će značajan broj njih iskoristiti i na turneji, bilo bi logično.

 

A i ako ne, znajući NB moguće je da se taj snimak pojavi kasnije kao neko limitirano Medusa izdanje ili čak kao posebno. Kako god, neće škoditi da bude neki zanimljiv izbor.

 

Tako da, bacite (neki zanimljiv, nemojte samo metalčugu :bigblue:) glas:

 

http://media.nuclearblast.de/shoplanding/Special/ParadiseLost/ParadiseLost-vote.html

 

Ja glasao za Forever After, So Much Is Lost, Small Town Boy, Shadow Kings, Forever Failure, Erased, One Second i Embers Fire.

Edited by Descender

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg, mene uvijek raduje da čujem bilo šta sa OS / Host / BiN / Symbol / Paradise Lost.

Trenutno dok im traje ova metal faza bih uvijek bilo šta sa ovih mijenjao za bilo šta sa ostalih albuma.

 

Istina, Embers Fire, Forever Failure, Eternal i Hallowed Land npr. mogu uvijek. Kao i Erased :bigblue:

 

Mogao bih slusati te dve zanavek, jebu majke.

 

:da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto koji sam ja konj, zaboravio za One Second da glasam.

 

Pa dobro, ona se baš često svira i ima na svim live izdanjima, nije velika šteta iako je monumentalna.

 

Ja se dvoumio pola sata između nje i Eternal i na kraju glaso za nju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja se nadam da će upasti Shadow Kings, bilo je perioda kad su je ubacivali.

 

Once Solemn više nije tako česta, ni sad je nisu ni ponudili.

Ma sa DT bukvalno mogu da sviraju bilo šta, i Jaded i Yearn i Shades i biće veselje!

 

Ja se baš razočarao kad sam video onu listu za izbor.

 

I ja, ali kad razmisliš to ima smisla, ne mogu sad vježbati tipa 6 novih pikanterija samo za taj jedan događaj, pa onda opet ponovo praviti setlistu za turneju. Zato i kažem da mislim da će od ovog izbora iskoristiti i barem 4-5 stvari, a možda i više i na ostatku turneje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To be fair, kada se daju ovakve ponude za glasanje, obično bendovi daju ceo discog tracklist pa šta im bog da. A bog im da da sviraju "Enter Sandman" po 1005. put, tako da se rizik na kraju isplati :haha:

 

I ovako ionako bi mogli te pesme da iskoriste i nakon specijal nastupa.

 

btw zadnja PL lista https://www.setlist.fm/setlist/paradise-lost/2017/eisstadion-esslingen-am-neckar-germany-3e59d6f.html

 

Tipa 10 pesama je sa onog glasanja :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ovako ionako bi mogli te pesme da iskoriste i nakon specijal nastupa.

 

Ma u pravu si, generalna publika će ionako izabrati stalne hitove, kao što je i bilo sa Enter Sandman npr. :bigblue:

 

Ali teoretski da se desi da se sve izaberu pikanterije, teško bi ih mogli sve iskoristiti na turneji, gdje mora i 5-6 novih, a ne može samo nove + pikanterije.

Tj. može što se mene tiče, al vjerovatno ne i najšire publike koja oće As I Die...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ove godine je 20 god od One Second.

Moze na turneji ceo album, pet s novog i pet najvecih hitova. To je dva sata, milinica.

 

Haha, dream on!

 

Ma može i samo OS od početka do kraja, da ništa drugo ne bude, bio bi spektakl!

 

Tačno su kad prođe ova albumska turneja mogli kakvav anniversary nastup/e odraditi sa One Second i npr. par b strana i tako to.

 

Ali fat chance, kad nisu prije turneje kad je izašlo reizdanje, teško da će i kasnije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nakon podrobnijeg preslušavanja poslednjih par dana mogu da kažem da je Medusa strašan album. On nije samo omaž nekim (pra)starim fazama benda već pokušavaju dosta toga novog i interesantnog. Mene je kod PL pomalo smarala ta straightforward struktura pesama od koje nisu odstupali, ali ovde izlaze iz komforne zone i dosta eksperimentišu. Ne znam da li je ijedan bend imao ovako čudno struktuisanu diskografiju i možda je suludo to reći za legendaran bend ali čini mi se da najbolje od njih tek možemo očekivati.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...