Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

yumetal.net forum

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Grobodan

Iskreni članovi

Everything posted by Grobodan

  1. Grobodan posted a topic in Thrash metal
    Setih se ovog kultnog benda pre neki dan kad mi je prijatelj zatrazio da mu srezem,pa ajde da obnovimo temu... Pocetak im se vezuje za kultnu Metal massacre kompilaciju na kojoj su ucestvovali sa Screams from the grave (po meni,njihova najbolja pesma) i Original Abattoir demo. 1985 izlazi kultni Vicious Attack za Combat,album kojim su usli u anale thrash metala.Da ne duzim mnogo,klasik. Izdavacka kuca,ponesena uspehom,ih pritiska da promene stil,bend izdaje The Only Safe Place,koji je melodicniji i sporiji od prvenca(po meni,i dosta losiji),i tu je negde dosao i raspad. Oko 1998. bend se ponovo okuplja,izlazi live album No sleep till Kalamazoo,pocinje snimanje albuma Evil Incarnate,koji nesrecnim slucajem biva kompletno izbrisan u studiju Bend izgleda nije zainteresovan da snimi ponovo album,i kako stvari stoje,nema nista od njih.Steta,jer par pesama sa Evil I se nalaze na pomenutom lajvu i savim dobro zvuce. eto,ako nista,nabavite obavezno prvi album ako ih niste slusali.
  2. Turneji pridodati Francuzi FAIRYLAND,medjutim,za sad nema informacija da li ce biti kod nas.
  3. nego sta,tu je bila cela analijansa. bilib smo ubedljivo najmladji,sve neki matorci bejase @nunslaughteru:nije pevac Martin imao zvoncare i patike(i deep purple majicu)nego basista.
  4. nisam neki preterani fan,nisam ni cuo sve albume... zjeveni je strava hell symphony ok the book i black seal dobri,ali nista narocito koncert bese dobar...memories
  5. evo i mene! nisam neki fan,ali koncert je bio ubistven!!! prva 2 albuma su klasici,ovo ostalo - ok,ali nista narocito.
  6. stavi ga na glasanje,zivota ti :)
  7. Grobodan replied to Grobodan's topic in Black metal
    ja sam ti leviathan turio zato sto su dosta povezani sa xasthur,pa rekoh - ajde,ni meni se ne svidja nesto preterano,ali eto. shining jeste keva za xasthur,nema zbora. i nema na cemu,jos jednom.uzivaj.
  8. to neki pokusaj da me ubodes? jebiga,niko nije savrsen,a cinjenice govore same - sta znaci king danas u svetu metala,a sta cradle. necu ulaziti u dalju raspravu.
  9. nema na cemu,bre!!! mozda zvuci glupo,ali ja bas volim da delim ljudima dobru mjuzu koja je malo nepoznatija,jos ako im se vidi,zadovoljstvo je vece. znaci,5 u butcherianu ne gine,a? ja inace jos ovo proucavam..fantazija.
  10. skidaj i nemas brige!
  11. mozes i u sig da stavis :) gavro,prijatelju,poslusaj moju pametnu rec - skini KEEP OF KALESSIN - Armada,da vidis sta je dobar black anno 2006,dobre produkcije i ideja i zajebi ovu temu!jesam li te kad zajebo?
  12. Grobodan replied to Grobodan's topic in Black metal
    tako nesto,druga lika sa tendencijom prelaza u prvu,ima jos prostora za napredak,a i svako izdanje im je sve bolje i bolje,pa se lepe stvari od njih tek ocekuju.
  13. a ovako nije gej? dani je gej po difoltu,a tek vile morao sam,izvini
  14. na dusk and her embrace gostovao cronos iz venom. na thornography gostovao ville valo. pametnima dosta,budale nikad i nece shvatiti.
  15. Videh na metal arhivama da su oba labuma reizdata na jednom disku...Bosko,ako vidis negde na EBay to,javi da napravimo narudzbinu.Mada,cenim da se to vervatno rasprodalo,ali ko zna...
  16. Sweden's PAIN OF SALVATION has posted the following update on its official web site: "The long-awaited 'Scarsick' album is now done, and is expected to hit the stores late January 2007, just a few weeks before the European tour that will start mid-February. The album is (of course) a concept album, and clocks in at 67 minutes, consisting of the following tracks: 01. Scarsick 02. Spitfall 03. Cribcaged 04. America 05. Disco Queen 06. Kingdom of Loss 07. Mrs Modern Mother Mary 08. Idiocracy 09. Flame to the Moth 10. Enter Rain
  17. Bice 100%,Bole.Ako se zajebu ko na CMassu,ispraznice se sala,ostace nas 200 na Diggerima.
  18. Piratska verzija je samo prvi i dosadni korak ka savrsenstvo original diska Da je do mene,sve bi mi originali u kolekciji bili.
  19. Mozda i dobijes,samo zbog dana rodjenja :)
  20. Grobodan replied to a post in a topic in Black metal
    Eve slusa se Origin,fino mi ove akustare leze za opustanje posle psihickih tortura koje danas proziveh.A tu je i Vintersorgov fini glasic... Meni je ovo bolje od Epica,koji mi je smor totalni,mada poredjenje nije na mestu.
  21. Ja sam kapirao da hoce Terror and submission ili Mind Wars ako nista,ja cu verovatno obezbediti piratsku verziju
  22. Grobodan replied to Teodosije's topic in Black metal
    I kao takav je odlican,a vi kako hocete.
  23. Gde to da nadjes?Koliko se nesto secam,oni su izdavali za Under one flag,a oni su poodavno crkli...Ko ce to da reizda?
  24. Grobodan replied to aleksej's topic in Thrash metal
    Ja sam kod tog albuma stao i batalio Sepulturu,jos sam imao neke nade posle Roots kad je Max otisao,ali eto,odose oni u kurac.
  25. ja bih bas voleo takvu trenerku

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.