Everything posted by Angelystor
-
Amon Amarth
Swedish Viking death metal heroes AMON AMARTH have entered Fascination Street studios in Örebro, Sweden to begin recording their sixth full-length album. The band will record all through May until June 14 with producer Jens Bogren. There will be frequent updates with pictures from the recordings on their homepage, www.amonamarth.com. The as-yet-untitled CD is scheduled for release in September via Metal Blade Records.
-
Hammerfall
HAMMERFALL guitarist Oscar Dronjak has posted the following message on his official blog: "Today, Stefan [Elmgren, guitar] and I have gone through and (slightly) rearranged an intrumental track he wrote ten (!) years ago. I heard it for the first time last week, he appearently found it on a CD somewhere. It's very good, and will blend in with the rest of the songs beautifully. No title yet, but back in the day he called it 'Instrumetal'. That, as you probably understand, will change. "This means, however, that the tracklist for the CD will contain eleven songs instead of the planned ten. Unless we use one of them as a bonus track for the single or something, which would be a first for HAMMERFALL. That's not probable, though, I'm not a fan of writing and recording a song that doesn't have a specific purpose (i.e. will end up on the scheduled release). But there's always a first for everything, they say, so we'll see."
-
Nevermore
da da..prochitah i ja to..jebote razboljevaju im se chlanovi je'n po je'n..
- Satyricon
-
Helloween
Na DR turneji ga je otpevao dobro, skinuo sam i bootleg sa poslednje turneje videcu kako je tu pevao..
-
Helloween
Mene su pre bedachile A Tale i In A Middle
-
Helloween
Previshe me podseca ne Forever And One a ni nju neshto ne gotivim, a zenski vokal(iako je to Candice koju obozavam) da se ubacuje uopste mi se ne svidja..probashe samo da urade komercijalnu baladu i nothing more..sto se mene tiche samo su doprineli nizoj oceni albuma(kod mene).
-
Prva Doom Metal Pesma, prvi Doom Metal Album
омиљена песма - Samarithan, коју не чух на концерту, иако сам се надао да хоћу... same here p.s. Nightfall ti je prvi doom album koji si chuo ili? o_0
-
W.A.S.P.
Heh pa ja bre nishta loshe nisam rekao ca CI ! Naprotiv, slazem se da im je to najkvalitetniji album, pa se chak moze nazvati i najboljim ako se malko zazmuri na The Who kopiranje
-
Satyricon
Satyr je ubedljivo najbolji muzikant koga je NOrveska izbacila... uh..pa preterivanje prijatelje..ima ih mnogo boljih...pa i u black metalu..
-
GammaRay
Jebo majku on ce se na kraju ozeni nekom Japankom koliko ga vole tamo..
-
Helloween
E upravo zato je Dark ride tako mocan album A btw ona opaska da je "Mrs.God" 'pop' pesma je sasvim na mestu. Hteli su pesmu koja ce im biti glavni singl i chiji ce se spot vrteti...i voala, zarazna je, kratka, powerasta. ima helloween shmeka samo tako i nema nishta loshe u vezi nje
-
Helloween
Metal Jukebox i KOTSK3 su promashaji jednake velichine
-
Solitaire
o grave bratac pa des ti 666 godina? Lepo je videti da se josh neko ovde interesira za dobar thrash Listen To The Priest
-
W.A.S.P.
Meni su odlichna oba Neon Goda i kao celina chine jedan sasvim dobar WASP album, jedini problem je shto je ovo samo losh pokushaj Crimson Idol kopiranja..
-
GammaRay
Pa dobro ok je odrzavati topic zivim al ne bash i po cenu spama Hehe jest majku mu dobar...bootlegi GRa iz Madrida i Portugala su ubedljivo najjachi Gamma Ray je radio unplugged svirke..kad to? A bonus trackove koliko znam i nije neshto svirao..mozda na nekim special svirkama..al ja leba mi ne znam za toj.
-
Carpathian Forest
E pojavio se album na dc++...ce ga skinem..al pre toga novi Ancient Rites
-
Gorgoroth
KAd smo vec kod Destroyera..nikad jache ime albuma..ali ipak mi je to najlosiji Gorgoroth album..ali mi je zato Open the Gates postala ubedljivo najbolja pesma
-
Beyond Twilight
Actually dve pesme Sta bre..zar niko josh nije slushao? Za mene je ovo za sada najbolje power/prog izdanje godine, s tim shto chekam josh novi Persuader, BG, SyX i tako neke..ali ovo ce svejedno biti u vrhu..
-
Helloween
Deris era iz mojih ushiju: 1. Dark Ride 2.-3. Mor i TOTO(jednako dobri za drugo mesto) 4.-5. Rabbit i BTR(-||- 4.) 100. KOTSK3
-
GammaRay
Manijak
-
Communic
..i sto se vishe slusha sve je bolji
-
Satyricon
ovu vredi skidati i 8 sati Ma "mala" je pesma bre..
-
Helloween
Najslabiji iz Deris ere. (KOTSK3 ne rachunam )
-
Celtic Frost / Triptykon
Mene ni na jedan do sada CFov..