Jump to content

Warcraft III


Baal

Recommended Posts

  • Replies 394
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ako mislish na strategije onda idi na Warcraft III site.Ja imam par mojih ali ih nedam nikom zivom. tongue.gif

 

Nedavno je izasao Warcraft III "The Frozen Throne" koji je odlican .Je li

ga ko igrao?

 

P.S. site je www.warcraft .org

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Ivan88

kolko sam ja skonto, niko se ne bavi citanjem tudjih strategija vec gledanjem demoa (to rade mnogi!) odakle provaljuju razne fore, strategije i tome slicno... kolko sam shvatio mali su za download i znace dosta kad se odgledaju i analiziraju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako mislish na strategije onda idi na Warcraft III site.Ja imam par mojih ali  ih nedam nikom zivom. tongue.gif  

 

Nedavno je izasao Warcraft III \"The Frozen Throne\" koji je odlican .Je li

ga ko igrao?

 

P.S. site  je www.warcraft .org

 

Odlican je!! Imas ga na berzi kod SKC-a! Nove mape,novi heroji, human rasa vladaju! biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Odlicna igra... sto se tice strategija, vazno je vreme! A kako ces da igras, na tebi je (imas na njihovom siteu mnogstvo taktika i sl.)! Gameri ne bi trebali da odaju svoje tajne... biggrin.gifa: :wink:

Slazem se da su ipak Humans najbolji, ali meni je nainteresantnije sa Night Elves! tongue.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

kolko sam ja skonto, niko se ne bavi citanjem tudjih strategija vec gledanjem demoa (to rade mnogi!) odakle provaljuju razne fore, strategije i tome slicno... kolko sam shvatio mali su za download i znace dosta kad se odgledaju i analiziraju

daj ne lupaj molim te...

replay-evi se gledaju samo zbog vremena kada se pravi gradjevina iz neke taktike...

ako nekog neshto interesuje o Wracraft-u neka ide na najbolji 4rum

www.junk.co.yu

tamo ima sve o taktikama, turnirima, kao i off-teme aka bla bla

Share this post


Link to post
Share on other sites

kolko sam ja skonto, niko se ne bavi citanjem tudjih strategija vec gledanjem demoa (to rade mnogi!) odakle provaljuju razne fore, strategije i tome slicno... kolko sam shvatio mali su za download i znace dosta kad se odgledaju i analiziraju

daj ne lupaj molim te...

replay-evi se gledaju samo zbog vremena kada se pravi gradjevina iz neke taktike...

ako nekog neshto interesuje o Wracraft-u neka ide na najbolji 4rum

www.junk.co.yu

tamo ima sve o taktikama, turnirima, kao i off-teme aka bla bla

Blago nama ako je to najbolji sajt o Warcraft-u. Ja bih cenio da ima mozda par boljih, war3pub je samo jedan od njih, a i battle.net moze dobro da posluzi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za Night Elfove (moja rasa!)

 

Kreces sa 5 Wispova. Jednog stavis da pravi Moon Whell (kucica), a drugog posaljes da pravi Altar of Elders (za heroje). Dva u rudnik jedan na drvo, a u Tree Of Life (glavno drvo) pravis jos 7 Wispova. Tri idu u rudnik, tri na drvo, a jednog stavljas da pravi baraku. Cim ti se izgradi Alatar Of Elders pravi Deamon Huntera (tip sa onim uvrnutim macetama). Pored svake baze imas tri Creepa (oni idioti sto cuvaju rudnike, izvore i slicno) sa malim levelom. Njih Hunter bez problema razvaljuje. U medjuvremenu ti je gotova baraka (Ancient Of War). Pravis strelce. Kada je Deamon zavrskio sa onim likovima vracas ga u bazu i stavljas pored Moon Whellova da se izleci. Kad se on napuni pokupi stvorene strlce i kreni da krljas mocnije Creepove (ne boj se da u ranoj fazi iskoristis Scroll of Town Portal ili kako ze vec zove. Kad prigusti heroja vrecaj u bazu, strelce ako izvuces super).

 

Unapredi drvo u Tree of Ages da bi mogao da dignes jos jednog heroja. Posto si predpostavljam pocetnik neka to Priestess of the Moon (riba na tigru). Ona ima uzasan infernal (unapredjenje koje dobijas kada je dignes na 6 level). U barakama sad pocni da pravis Huntressice (ribe na mackama) i strelce sa akcentom na Huntressice (strelce pravis zbog letecih jedinicia jer u toj posavi - Deamon Hunter, Priestess i Hintressice samo Pristessica moze da gadja vazdusne jedinice).

 

Druidi jako dobro dodju (posebno Druid Of The Clow posto on dize atack svim jedinicama kada kliknes na Roar, a zna se pretvoriti i u medveda sa ogromnim damageom ako mu to unapredis. Da, on i leci). Ja jos uvek nisam naucio dobro da ih koristim u brorbi (u onom metezu zaboravim sta treba da uradim pa se kasnije lupam o glavu). Druid of the Talun je dobar je dize ciklone... kad neprijatelj krene na tebe digni mu ciklonom najmocnijeg Heroja i ovaj je van igre na neko vreme... Kad se spusti krljaj!!! Bitno da ne odradi nesto strasno...

 

A sad borba...

 

tvoji heroji manji od 6-og levela

 

Uleti sa Deamon Hunterom i glavnom heroju (ako je 6 i veci level onda obavezno) zvekni Mana Burn. To ce ga spreciti da baci infernal!!! Cak mozes povesti i par Wispova. Kad vidis da ti prilaze detoniraj wispa, ali sto dalje od svojih jedinica. To skida dosta mane svim jedinicama koje se nalaze u krugu detonacije... Koristi Dryade sa Abolish Magic da se otarasic losih magija (dobro dodje tvojim, a krlja neprijatelja). Huntressice i Archeri su odlicni u brobi ako ih pravilno koristis. Ne dovzvoli da ti se raspu i koristi fokusiranu fatru. Tada jebu keve!!!

 

tvoji heroji veci od 6-og levela

 

Baci sa Priestessicom StarFall. Stiti je sa Keeperom tako sto ces veati najmocnijeg heroja koji krene na nju. Takodje, koristi krs Huntressica da njegovim trupama zakrcis put ka njoj. Onda krlja svim sto imas. Ako ti je Keepter preko 6 levela baci sa njim infernal (leci sve prijateljske jedinici u radijusu). Ako imas par Drugida of the Claw koristi Roar i lecenje. Kada ti nakrljaju Deamon Huntera nakrljaju da padne na zutu metamorfoziraj ga. Dobices eksta hit poene i bolju regeneraciju, a moci ce da napada i vazdusne jednice. Ako si slab sa strelcima, a protivnik ima dosta vazdusnih jedinica onda ga obavezno metamorfoziraj!

 

Za stekove (kule) Star Fall je majka... Unisti tako par stekova, a onda sa Huntressicama uleti u sam centar baze i skrljaj ga...

 

KORISTI INVENTAR

UNAPREDI HUNTRESSICE STO JE PRE MOGUCE

KRLJAJ CREEPOVE STO JE VISE MOGUCE (to ti mnogo dize level herojim)

KORISTI MANA BURN (Deamon Hunter) IMMOLATION (Demon Hunter - samo kada si u masi) i ROOTS (Keeper Of The Grove).

 

Moj buraz je expert za Orcove... Mare za ljude. Ja sam ranije igrao sa Undeadovima, ali sam zaboravio neke trikove tako da nema poente da ti pricam o njima...

 

H - http://www.battle.net/war3/human/

O - http://www.battle.net/war3/orc/

NE - http://www.battle.net/war3/nightelf/

U - http://www.battle.net/war3/undead/

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

ljubinka sine ide tata u rat

ovim recima pocinjem ovu besedu izazvali su mene i moj ''klan'' na bitku u war-u a u protivnickom taboru sve sami ljubitelji turbo folka a kod nas junacina metal znaci prava bitka molim se bogovima za pobedu i za dobro mojih gargoyla i mojega Dreadlord-a a takodje zelim da odem uz blagoslov ovdasnjega metalskoga sveta

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...