Jump to content

Najbolja rock balada


Zmajcek

Recommended Posts

Sada nesto gledam tvoj potis i bas se nesto zapitah, da nije mozda Bon Zovy ( bilo je jace od mene ) GAY icon_smile.gif , ali ne nas nego pravi.

jeste gay.

 

 

ima 4 djece, ozenjen je vec 15 godina s istom zenom pa mu je dosadila i sad se firca s ostatkom benda (ovo ti je info iz prve ruke) icon_da.gificon_rolleyes.gificon_uhoh.gif

 

i svim tim likovima s kojima se trpa posvetio je blaze of glory, komplet album!

 

Edited by blondie

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako nisi primjetio, ti sveznajuca muzicka enciklopedijo, potpis mu je alice cooper `hell is living without you` i ispod toga ritchie sambora

 

 

icon_smile.gif

Ti da si nek plavusa sada nebi bila tako gay prema meni, gay znaci i veseo ne samo homoseksualac.

 

A mislio sam na ime, jbg greska, i znam da je ono Cooper, to mi jedan od idola icon_rolleyes.gif .

Share this post


Link to post
Share on other sites

WTF? icon_rolleyes.gif O cemu ti pricas decko? icon_smile.gif Ovo nije tema da postavljas takva pitanja, ako si dobio neku asocijaciju zbog mog nick-a, izvoli na temu http://www.yumetal.net/forum/index.php?sho...view=getnewpost

I nije ZOVI nego DZOVI! mad.gif

 

 

A inace mozemo da diskutujemo i o toj pesmi by A. Cooper , ipak je to balada, a ovo je tema o baladama. icon_razz.gif

A drugi deo potpisa nije R. Sambora, vec D. Coverdale icon_da.gif

 

@BLONDIE: za tebe tri bambija icon_da.gif

Edited by J0N B0N J0\/1

Share this post


Link to post
Share on other sites

WTF? rolleyes.gif O cemu ti pricas decko? icon_smile.gif Ovo nije tema da postavljas takva pitanja, ako si dobio neku asocijaciju zbog mog nick-a, izvoli na temu http://www.yumetal.net/forum/index.php?sho...view=getnewpost

I nije ZOVI nego DZOVI! mad.gif

 

 

A inace mozemo da diskutujemo i o toj pesmi by A. Cooper , ipak je to balada, a ovo je tema o baladama. icon_razz.gif

A drugi deo potpisa nije R. Sambora, vec D. Coverdale icon_da.gif

 

@BLONDIE: za tebe tri bambija icon_da.gif

Nisam ja napisao Zovi nego ZOVY, mnogo vise gay nego ovako. icon_smile.gif , e stvarno ste gay i to na kvadrat, pogotov ZOVY icon_smile.gif .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...