Jump to content

Heller


...

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Onaj intervju otkida :)

 

Treba prevodilac da bi razumeo nešto ,lik je puko skroz

 

Neseća se ko im je izdao taj jedan jedini album ? Dobro je što se bar seća da je neka nezavisna izdavačka kuća u pitanju i da je u vojvodini

mesto odzaci .

 

Ta ploča je izdata u 500 primeraka i 200 kaseta ,Snimanje i izdavanje nije koštalo tada dva nova Yuga kao što on kaže

 

Ma kakav reunion šta palite narod bezveze ko da lupa bubnjeve Sale? pa on jedva govori

Edited by dudi
  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

može da se nabavi heller ploča , original, ali mislim da je cena oko 100 evra.

 

nabavio sam video snimak, vhs, heller uživo u domu omladine, beograd, koncert oko 30 minuta, godina je negde oko 1986-7.!

 

Moze se naci LP Heller-a i za duplo manje para. Al' pitanje je u kakvom stanju i ko je koliko spreman da se "isprsi" za taj vinil. :zeleni:

Edited by Zaki

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

e, nešto se definitivno dešava sa HELLEROM REUNION, saznao sam i proverio nekako, Atila je definitivno kupio novu gitaru, zašto??? a ko još kupuje nešto novo ako mu ne treba???? jeeeeaaaa!!! "Mrtva Tela Padaju, Krv I Čelik Vladaju"

Ajde oladi malo sa dezinformacijama.Ti imaš snimke sa probe,snimak sa koncerta,dojavu o kupovini gitare...Da je bilo šta istina od ovog što ti lupetaš ljudi bi odavno znali.Reuninon Hellera nije državna tajna,a ni ti nisi sekretar BIA-a pa da imaš povjerljive i pouzdane informacije.
  • Upvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

a ko je jedini postavio original snimak hellera, na netu? eeee?, isto tako ću i sve što imam da okačim ali neide to baš odma, po gotovu novi snimak sa probe, ne daju mi eto, a koncert iz doma omladine , uskoro na youtubu.

I ćorava koka jedno zrno ubode.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...