Jump to content

Mayhem


kasapin

Recommended Posts

Ma kurac moj ne bi bilo. Prvi Satyricon i prvi Dimmu su izašli pre DMDS. Ne treba preterivati sa tim "uticajima".

 

Da, ali to je samo zato što je kasno izdat, sniman je još ranije, a pesme su napisane još sredinom osamdesetih... Dimmu Borgir i Satyricon su gay, mada su imali dobrih melodija...

 

A, ovo za Osijek je takva laaaž... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dimmu Borgir i Satyricon su gay, mada su imali dobrih melodija...

Haha.

 

U zivot se smem kladiti da nije moguce skupiti postavu u Srbiji koja bi bila u stanju odsvirati Puritanical... od prve do zadnje pesme. Taj album je vrh extremnog metala (zvao ga ko kako god hoce, ne menja konstataciju), i zaista je glupo i pokusati nesto lose o npr. njemu reci.

 

Ali kapiram da si se zajebavao ;)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha.

 

U zivot se smem kladiti da nije moguce skupiti postavu u Srbiji koja bi bila u stanju odsvirati Puritanical... od prve do zadnje pesme. Taj album je vrh extremnog metala (zvao ga ko kako god hoce, ne menja konstataciju), i zaista je glupo i pokusati nesto lose o npr. njemu reci.

 

Ali kapiram da si se zajebavao ;)

 

Mrzi me da skidam sve pesme, aj' reci dve koje su najteže, pa da ih snimimo, možeš i review da nam uradiš... :lol:

 

Gotivim ja Dimmu Borgir, muzički, ali je u poređenju sa Mayhemom... Nekako... Inferioran.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mrzi me da skidam sve pesme, aj' reci dve koje su najteže, pa da ih snimimo, možeš i review da nam uradiš... :lol:

Ajd, skinite Kings of the Carnival Creation i Blessings Upon the Throne of Tyranny, i proglasicu vas nadama godine na srpskoj metal sceni ;) A bubnjaru nek' je nebo na pomoci :meshuggah:

 

Tako, pa, cujemo se za godinu dana :mrgreen::pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pazi ja shljakam za oficijalni sajt mayhema nesto i nisam dobio nikakvu informaciju. provericju mail opet al ne verujem.

 

dodato:

 

noup. nista o tome. ali nadam se. ako dolazi u osjek docjicje i u bg ili smederevo. u protivno ako necje breg muhamedu muhamed cje bregu.

Edited by Dead

Share this post


Link to post
Share on other sites

U zivot se smem kladiti da nije moguce skupiti postavu u Srbiji koja bi bila u stanju odsvirati Puritanical... od prve do zadnje pesme.

 

Ne postoji ekipa koja bi mogla odsvirati samo Blessings Upon..., ne treba da ides dalje. Cak kapiram da nema mnogo bubnjara uopste koji bi mogli odsvirati onaj uvodni blastbeat identicnom brzinom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vratimo se Gayhemu.

Ovaj poslednji album je bas gej muzika, totalno.

 

If you don't like it, go to Russia.

 

Poručuje Thornography deluxe, a ovamo priča da je Mayhem gay...

 

BTW, znam da flejmuješ samo radi flejma, ali svejedno :P

Edited by gojko88

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cak kapiram da nema mnogo bubnjara uopste koji bi mogli odsvirati onaj uvodni blastbeat identicnom brzinom.
, pazi realno da ti kazem nesto ono kako svira barker se zove pipkanje bubnja sve je trigerovao do maksimuma osim cinela, i to je to, za hellhammera sam malo vise privrzen, jer su neki aranzmani Arcturusa i Covenanta neverovatno lepi, ali i on trigeruje dobos do jaja i razne druge stvari, ali je realniji svirac od barkera. Pirutanical je strahovito editovan album sa preskupom produkcijom, ako mi ne verujes dokaz za ovo sto pricam se nalazi na snimcima DB sa Wakena sa onog njihovog dvd pogledaj nacin na koji barker svira uzivo i pogledaj mu izraz lica, debeli umire jebo te a samo pipka dobos. Tako da mozemo da pricamo kao fascinirani klinci ili kao ozbiljni slusaci muzike jel?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teze je svirati sa trigerovanim bubnjevima jer se svaki udarac jasno cuje i ne mozes da kamufliras neki ispad ili gresku. A Barker se muci dok svira jer je ziv covek. I nije istina da udara slabo, to si zakljucio zbog male amplitude zamaha prilikom udarca koja apsolutno nista ne znaci. Bas na tom Wacken snimku se vidi da lesi kao nenormalan. Ni jedan vrhunski metal bubnjar ne svira izrazito brze blastbeat deonice bez maksimalnog usitnjavanja udarca, cak ni Frost - koji jeste cale...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...