Jump to content

Mayhem


kasapin

Recommended Posts

Guest Razbijač-NAAĆI

Novi mayhem je teško govno.

A onog pedofila hellhammera treba razjebati na suvo, usta li ga jebavam poremećena. Jebeš mi sve, ja bi ga uštrojio ko kera. Što mudne kesice nije odero umesto što je polomio ruku. Gubavac kleti.

Kad sam čuo da savatava klinke od 15 godina, i pamprči ih u nekoj šumskoj brvanri, želudac mi se prevrnuo.

Edited by Razbijač-NAAĆI

Share this post


Link to post
Share on other sites

Novi mayhem je teško govno.

A onog pedofila hellhammera treba razjebati na suvo, usta li ga jebavam poremećena. Jebeš mi sve, ja bi ga uštrojio ko kera. Što mudne kesice nije odero umesto što je polomio ruku. Gubavac kleti.

Kad sam čuo da savatava klinke od 15 godina, i pamprči ih u nekoj šumskoj brvanri, želudac mi se prevrnuo.

 

hmm, ne mislis mozda da te klinke salecu njega?

 

one bi svasta uradile samo da mogu da kazu da su se poebale sa Hellhammerom,

 

a njega boli ona stvar... moze da ima 30 devojaka na dan ako hoce :rockdevil:

 

opet, nije mi drago zbog toga sto on pristaje, ali vidi... kad devojka nece da ima sex, onda ne moze nista da se desi... osim da je siluje... :pivopije:

 

Dakle, problem je u obe strane... one sto daju i on sto pristaje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Novi mayhem je teško govno.

A onog pedofila hellhammera treba razjebati na suvo, usta li ga jebavam poremećena. Jebeš mi sve, ja bi ga uštrojio ko kera. Što mudne kesice nije odero umesto što je polomio ruku. Gubavac kleti.

Kad sam čuo da savatava klinke od 15 godina, i pamprči ih u nekoj šumskoj brvanri, želudac mi se prevrnuo.

Sve je to black metal....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma pizda mu materina pedofilska. Kako uopste moze da mu se digne kita na dete?

A i ove danasnje klinke - ne moze covek da provali dal ima 15 il 25 godina...

I kad je takva sa 15 - sa 20 ce biti ruine :no:

Znam masu starijih riba koje izgledaju bolje i mladje i svezije od ovih balavica. Ne zna jos ni odakle je suplje a oce da se jebava. I glume iskusne picke. :) :) :)

Ma to ne treba iz kuce pustati!

 

A koji je i meni kurac? Primio se ko mlad majmun pa moralisem na Mayhem-u... :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha mislim da bi razbijacu pukla lobanja kada bi ga hellhammer zakucao.Koliko treska te bubnjeve mora da je jak kao konj,cudi me da razbijac nije rekao da bi tajsona na ferku razbio,posto je meni pretio i jedno polovini foruma.

On bi ustrojio ceo svet.Ajde debilcino ponasaj se normalno imas 27 godina kurcis se kao da si najjaci covek,mentalno nisi ni na nivou ovaca na pashi.

Za takve samo ignore,al ti si vec prerastao to vreme kada ljudi obicno shvate da su debili...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
Due to a recently diagnosed injury, Dimmu Borgir drummer Hellhammer will be unable to play drums for the band on the remaining festival dates this summer and the upcoming European tour with Amon Amarth and Hatesphere.

 

Hellhammer's x-ray confirmed a severe neck prolapse causing numbness in his right arm. He will be going into treatment soon and could - quite possibly - undergo corrective surgery.

 

Taking over drum duties for the upcoming shows will be Tony Laureano (Nile, Angelcorpse, Aurora Borealis), who played for Dimmu Borgir during the band's North American stint on Ozzfest in 2004 and during festival performances throughout 2005.

 

We wish Hellhammer a swift and successful recovery!"

 

Ух бре, деда се изгледа опасно скршио ...

:no:

 

 

Иначе, треба ли да кажем да ово и даље слушам бар једном у 4-5 дана и да сам и даље заљубљен у "Ordo Ad Chao"?

Мој десктоп

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...