Jump to content

Mayhem


kasapin

Recommended Posts

Kad bi ih samo otvorio, video bi koliko "primitivne" harmonije, ritmove i rifove imaju. Ali ti to, naravno, neces uraditi, kao sto i jeste za ocekivati. :da: A sto se tice uzora za ponasanje - ako ti hoces da ti muzicari budu uzori za ponasanje, ja ne znam sta ti radis u metal svetu uopste.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

teska odluka za psihopate koji vise vole ubice i piromane od muzicara.

mito sa tobom nemam sta da pricam.

 

a ovaj talvi je neki pametnjakovic ocigledno.

Da je ovo neki forum za ovo bi dobio permaban. U redu, Mayhem ne valja - idi sad.

 

Nego, kad ekipa odavde stize do skca sutra?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja mogu izneti svoje misljenje kada god hocu,pazi da ces mi ti zabraniti.to sto ste svi vi ovde apsolutno nesposobni iskulirati iznosenje suprotnog misljenja je vas problem.

 

Ja ne govorim o tome da li ti možeš da izneseš mišljenje, jer mišljenje je kao šupak, svako ga ima, već da li ono ima bilo kakvu objektivnu vrednost. Ne samo da ne slušaš bend, ne slušaš ni žanr uopšte, a dolaziš na temu da izneseš svoje ekstremno negativno mišljenje o njemu. To je definicija trolovanja. Ovo je diskusija, a ti nisi došao da diskutuješ, nego da provociraš. Je l' treba sad nas petorica da odemo na Running Wild temu da napišemo da su matoro govno od benda sa pop strukturom pesama i urnebesnim temama u tekstovima?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je l' treba sad nas petorica da odemo na Running Wild temu da napišemo da su matoro govno od benda sa pop strukturom pesama i urnebesnim temama u tekstovima?

 

Pa ne bas,zato sto to sto si napisao za RW stoji. Da to uradite,samo biste napravili analogiju sa njegovim pljuvanjem Mayhem-a,odnosno priznali da je momak u pravu.

 

 

Kad malo bolje razmislim...

 

 

http://www.yumetal.net/forum/topic/5083-running-wild/page__pid__2194269__st__1080entry2194269

 

 

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ponavljam,to sto ste vi apsolutno nesposobni prihvatiti suprotno misljenje i to odmah shvatate kao provokaciju,govori vise o vama.objektivne vrednosti i definicija trolovanja su argumenti koje iznose napaljena deca.

a vi idite na running wild temu i pisite sta hocete,bas me briga.vasa stvar.ja sigurtno ovu gojkovu recenicu necu shvatiti kao provokaciju,zato sto je to bend koji slusam,a ne moj brat.to sto vi mayhem prihvatate kao rod rodjeni je dokaz kolike ste paljevine.

Edited by Prokopije
  • Downvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja cu doci sam na ovo, niko od mojih nema love. Meni je riba kupila kartu. Jel se zna kad cete vi da dodjete ispred da ne budem sam na black metal koncertu, mozda me prokopije kidnapuje i odvede da trazimo blago na havajima. NO HOMO!

Edited by markomrki

Share this post


Link to post
Share on other sites

za blek metal mafijasa gojka:ti si rekao da moje misljenje nema objektivnu vrednost i da su moji postovi definicija trolovanja.a ja ti kazem,ako je tebi iznosenje sopstvenih stavova i misljenja sa kojima se ti ne slazes trolovanje,onda si napaljeno dete.

 

a zalosno je sto se karakterisanjam ljudi kao klincima najvise sluze ljudi kojima devojke kupuju karte za koncerte.

Edited by Prokopije
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ponavljam,to sto ste vi apsolutno nesposobni prihvatiti suprotno misljenje i to odmah shvatate kao provokaciju,govori vise o vama.objektivne vrednosti i definicija trolovanja su argumenti koje iznose napaljena deca.

a vi idite na running wild temu i pisite sta hocete,bas me briga.vasa stvar.ja sigurtno ovu gojkovu recenicu necu shvatiti kao provokaciju,zato sto je to bend koji slusam,a ne moj brat.to sto vi mayhem prihvatate kao rod rodjeni je dokaz kolike ste paljevine.

 

Ti si peder.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

a tekstovi mayhema imaju strasnu dubinu,predvidjeni su za iskljucivo intelektualni milje (i psihopate i palikuce),muzicki su ekvivalent mocartovim kompozicijama a njihovi clanovi su uzor za mlade.bolje da mladi slusaju grand produkciju nego ove polu ljude.

 

 

Ovo ide u potpis. :bigblue:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

nikada mi nece biti jasna ta opsednutost prema ovom bendu

 

jako su losi,ali bas jako,ne znam zasto ih ljudi vole.losi muzicari,lose pesme,i uz to se jos i nista ne cuje.

 

zaista ne razumem.

 

ja mogu izneti svoje misljenje kada god hocu,pazi da ces mi ti zabraniti.to sto ste svi vi ovde apsolutno nesposobni iskulirati iznosenje suprotnog misljenja je vas problem.

 

Jel mogu ja da iznesem da misljenje da si ti debil, i da trebas oprat kosu?

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

nikada mi nece biti jasna ta opsednutost prema ovom bendu

 

jako su losi,ali bas jako,ne znam zasto ih ljudi vole.losi muzicari,lose pesme,i uz to se jos i nista ne cuje.

 

zaista ne razumem.

 

Ja zaista ne razumem zashto te neko ne ubije! Glup si ko kurac, dechko!!

 

Koncert je bio...NEVEROVATAN!!! Josh uvek ne mogu da se osvestim!! :D

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...