Jump to content

Eyesburn


Zen

Recommended Posts

Skinuo sam sada ovaj album, hornsman coyote sa terrortone productions i super zvuci, osvezavajuce. :D

 

Ovaj sada surfovao netom, naisao sam na pesmu pod ovim naslovom: Psycho Bruthalogical System.

Sa koje je to sada kompilacije? :huh:

 

To je cini mi se sa how much for freedom demoa.

Edited by matija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

@theory, nije mu to valjda cover za novi album, prelose izgleda...

kada kazes neki grunge/rock na koji bend iz te branse te najpribliznije podseca? Malo mi je cudno sto su se setili tek sada da naprave grunge bend, imali su 90-tih vremena na pretek za tako nesto. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

da, to je omot za novi album i meni je ok, mnogo bolji nego prethodna 2. ovih dana cu dobiti album ali ne smem da sirim.

 

za projekat, pa nemam pojma, malo sam slusao, hteli su da ozive duh 90ih.. kojot kaze da ima malo alice in chains uticaja, mada ja nisam primetio.. sale (ex-smf) svira bas.. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

What Next? je jos i okej, instrumental album je zaista ojadno uradjen, a ovaj novi cover moze da iskoristi kao najavu ali da ipak nadje nekog dizajnera da mu odrad bolji cover...

Nije Sale napustio SMF i dalje je pevac tamo. Ne verujem da ce uspeti, bolje bi im bilo da urade nesto eksperimentalno, vidim da se Sale sada zeza sa drum'n'bass-om i dub-om na njegovoj myspace stranici, pa bi to mogli da iskoriste sa Kojotovim reggae naricanjem, plus Djura (iz Svaroga?) da opici neke hc rifove na djitri i presto, dobijes papazjaniju koju ce svi da slusaju. :opusteno:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@sale mislio sam na smf, ali moze isto da se primeni i za ajzbrn.

@theory, ako oni to smatraju originalnom postavom, trebalo bi da vrate Nenada (Discord) da im peva...

Ma ne verujem da ce se ajzbrun okupiti, 'em sto nemaju sta novu da pridodaju muzici, i zbog toga bi bili samo jos jedan dosadni reggae/rock bend...

A ovo za SMF, mi je sokantno. :ph34r:

Edited by VoivodBG

Share this post


Link to post
Share on other sites

@theory, nije mu to valjda cover za novi album, prelose izgleda...

 

Sto rece covek, ako ti je taj prelos kakav ti je tek ovaj:

 

What%20Next.jpg

 

:) Meni se svidja ovaj novi omot, jednostavan je ali lepo izgleda, a i jedva cekam album. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

to je sonja iz kikinde. veliki fan eyesburn-a i naravno student engleskog. u svakom slucaju, napila se postenu tu.. :)

 

upravo sam preslusao novi album hornsman-a, dosta drugaciji od prethodna dva, trombon u drugom planu, dosta pesama sa akusticnom gitarom, malo vise u dub fazonu ali i dosta komercijalniji, mislim da ce super proci kada izadje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...