Jump to content

Eyesburn


Zen

Recommended Posts

Kul je Jelen Top 10 turneja, gledao sam u Šapcu, samo je sranje što svaki bend svira negde oko 40-60 minuta max. Tako će i u Beogradu da bude, samo što je kod nas bio džabe ulaz :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

e, da

 

 

More Info

Finale Jelen TOP 10 turneje-Beograd, Basta SKC-a

 

Nastupaju( raspored):

18.30h -Manisent i Mentalnost

19h- Bjesovi

19.45h-Block Out

Hypnotized

Kanda Kodza i Nebojsa

Eyesburn

Darkwood Dub

 

KOncert pocinje tacno u 18.30h!!!!!Nece biti kasnjenja zbog vremenskog ogranicenja trajanja( do ponoci!!).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Au, ja nikako nisam mogao doci na ovo, posto sam morao da budem na dva mesta istovremeno vec, tako da nikako ovo nisam moga da uklopim.

 

Ovo sjajno zvuci, jedva cekam sledeci nastup, nadam se da nece mnogo proci do njega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se nadam da cu imati prilike da ih vidim i pre tog oktobra, ako nista, vlajda ce neko biti pametan za Beer Fest da ih bukira, a mozda bude i neki domaci fest u julu/avgustu pa upadnu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako bi ti tek bilo da si bio unutra, ako si uzivao u konceertu iz parka pored? Mislim, ne ulazim sad u finansijski aspekat citave price, znam da su ulaznice skupe i mnogi zbog toga opravdano i ne mogu doci na koncerte, nego mi samo cudno da neko moze uzivati u koncertu tako sto ce slusati svirku (da ne kazem buku) iz parka pored SKCa. Meni bi to bilo kao da slusam los koncertni bootleg, pritom glasno pojacan.

Nisam ni ja bio na tom koncerti sinoc, jedino su me Bjesovi zanimali, ali mi se nije islo, a nije mi se ni davalo 1000 din.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam bio na tipa 20 metara od bine, i chak sam sa mesta gde sam sedeo/ igrao hek mogao opushteno da vidim binu i ljude na njoj, a kad uzmesh u obzir da je gomila zvuchnika na vecjoj visini od njih na bini, zvuk je bez problema dolazio do mene i sve se lepo chulo. a em se nisam guzhvao sa masom ljudi, vecj samo mogao lepo da sednem na travu ko da sam na vudstoku x) em nisam dao soma (/800) dinara, em mi je bilo jeftinije picje, josh sam u jednom trenutku uzhickao pare i uzeo chak i has.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:cool:

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Freeganism

 

al konkretno, u situaciji gde kad kevi ode plata nemamo shta da jedemo gajbi pa se desi da moramo da idemo da ruchamo kod strica ili da zajmimo pare za hranu, 800 kinti za koncert stvarno nemam, pa makar mi ovih 6 grupa bile omiljene ikada.

Edited by рогозуб

Share this post


Link to post
Share on other sites

@rogozub:

sinko, sad bar ima sezonskih poslova, 1.000-1.500 dindži dnevnica ko iz topa, ma pričao sam o tome već milion puta....

 

ot: dobro je što se bar nešto počelo pokretati ponovo, slaba scena može samo da šteti svakom pojedinačnom bilo slušaocu bilo izvođaču.

Edited by Sale B.C.
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@rogozub:

sinko, sad bar ima sezonskih poslova, 1.000-1.500 dindži dnevnica ko iz topa, ma pričao sam o tome već milion puta....

cjaletova i moja plata nisu dovoljne za rachune, moju shkolarinu i za shkolu mladjeg burazera (eventualno mi ostane jednom nedeljno 100 kinte za pljuge), od kevine plate zhivimo, pa zato pomenuh. razumem da se zhivi normalno, ali ja zhivim bukvalno u siromashtvu (kao shto rekoh deshava se da se nema za hranu) tako da meni kenjati za klosharisanje nije bash na mestu.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...